Ką pamatyti Belfaste? Gidą po miestą ir jo lankytinas vietas

Belfastas yra viena iš populiariausių turistų vietų Airijoje. Tai miestas, kuriame yra daugybė įvairių lankytinų vietų ir paminklų, kurie gali patikti tiek istorijos, tiek kultūros mėgėjams. Būtent todėl kyla klausimas – ką pamatyti Belfaste?

Belfastas yra žinomas dėl savo įspūdingų paminklų, kurie yra susiję su miesto istorija. Vienas iš tokių paminklų yra Titanic Belfast muziejus, kuriame galima sužinoti apie žymųjį laivą „Titaniką“ ir jo istoriją. Taip pat verta aplankyti Crumlin Road kalėjimą, kuris yra vienas įspūdingiausių ir geriausiai išlaikytų kalėjimų Airijoje. Jame galima sužinoti daugiau apie istoriją ir pamatyti, kaip buvo laikomi kalinių kambariai.

Be to, Belfastas yra žinomas dėl savo kultūros ir meno scenos. Keliautojai gali aplankyti Ulsterio muziejų, kuriame yra daugybė istorinių ir meno eksponatų, susijusių su Airijos istorija ir kultūra. Taip pat verta aplankyti Black Box teatrą, kuris yra vienas iš populiariausių kultūros centų mieste. Čia galima pamatyti įvairius renginius, nuo muzikos iki teatro spektaklių.

Titanic Belfast

Titanic Belfast yra viena iš populiariausių turistų vietų Belfaste. Šis muziejus yra skirtas pagerbti Titanic’o istorijai. Tai yra vieta, kurioje lankytojai gali sužinoti daugiau apie laivą, jo statybos istoriją ir tragišką likimą.

Pastatas, kuriame šis muziejus yra įsikūręs, yra išskirtinis ir ypatingas. Tai yra vienas iš didžiausių pastatų šalyje ir jis yra pastatytas taip, kad atrodytų kaip laivas. Muziejaus interjeras yra modernus ir interaktyvus, o jame yra devynios parodos, kurios rodo, kaip Belfastas tapo miestu, kuris kadaise dominavo laivų statybos pramonėje.

Viena iš parodų yra skirta RMS Titanic’o istorijai. Lankytojai gali pamatyti daugybę eksponatų, įskaitant originalius laivo detalių ir asmeninių daiktų, kurie buvo su laivu. Be to, muziejuje yra daug interaktyvių ekranų ir virtualių realybės patirčių, kurios padeda lankytojams geriau suprasti Titanic’o istoriją.

Titanic Belfast yra vieta, kurią verta aplankyti, ypač jei esate susidomėję Titanic’o istorija arba istorija apskritai. Tai yra vienas iš geriausių būdų sužinoti daugiau apie Belfasto praeitį ir jo ryšį su Titanic’u.

Relevant Entities:

 • Belfast
 • Titanic
 • Titanic Belfast
 • RMS Titanic
 • Titanic Quarter

Belfasto Lankytinos Vietos

Belfastas yra turtingas kultūros ir istorijos miestas, kuriame yra daugybė lankytinų vietų. Šiame straipsnyje aptarsime keletą iš jų.

Belfasto Pilis

Belfasto pilis yra viena iš svarbiausių miesto lankytinų vietų. Tai viduramžių pilis, kuri buvo pastatyta 1177 metais. Pilių kompleksas apima daugybę pastatų, įskaitant didžiulę viduramžių mūrinę bokštą, kuriame yra įsikūrusi muziejus.

Crumlin Road Kalėjimas

Crumlin Road Kalėjimas yra 19 amžiaus kalėjimas, kuris dabar yra atviro tipo muziejus. Jame galima pamatyti daugybę įdomių eksponatų, įskaitant senovinius kalėjimo įrankius, žiūrėti filmus apie kalėjimo istoriją ir netgi pasivaikščioti per kalėjimo rūsius.

Ulsterio Muziejus

Ulsterio muziejus yra didžiausias muziejus Šiaurės Airijoje. Jame yra daugybė eksponatų, susijusių su Šiaurės Airijos kultūra ir istorija, įskaitant senovinius daiktus, meno kūrinius ir netgi dinosaurų kaulus.

Belfasto Rotušė

Belfasto Rotušė yra didžiulis gotikinis pastatas, kuris buvo pastatytas 1906 metais. Jame yra daugybė įdomių eksponatų, įskaitant senovinius daiktus, meno kūrinius ir netgi senovinius dokumentus.

Botanikos Sodas

Botanikos sodas yra didžiulis parkas, kuriame yra daugybė įvairių augalų ir žvėrių rūšių. Jame galima pasivaikščioti per gražias sodo alėjas, apžiūrėti egzotiškas gėles ir netgi pamatyti keletą retų ir nykstančių rūšių.

Divis Ir Juodoji Kalva

Divis ir Juodoji Kalva yra didžiulis gamtos parkas, kuriame galima pasivaikščioti per gražias miško alėjas, apžiūrėti gražias upes ir netgi pamatyti keletą retų ir nykstančių rūšių.

Parlamento Pastatai

Parlamento pastatai yra didžiulis pastatas, kuriame yra įsikūrusi Šiaurės Airijos parlamentas. Jame galima pamatyti daugybę įdomių eksponatų, įskaitant senovinius dokumentus, meno kūrinius ir netgi senovinius daiktus.

Belfasto Katedra

Belfasto katedra yra didžiulis gotikinis pastatas, kuris buvo pastatytas 1904 metais. Jame yra daugybė įdomių eksponatų, įskaitant senovinius daiktus, meno kūrinius ir netgi senovinius dokumentus.

Colin Glen

Colin Glen yra didžiulis gamtos parkas, kuriame galima pasivaikščioti per gražias miško alėjas, apžiūrėti gražias upes ir netgi pamatyti keletą retų ir nykstanči

Pramogos Belfaste

Belfastas yra ne tik kultūrinis miestas, bet ir turtingas pramogų pasirinkimu. Šiame skyriuje bus pateikta informacija apie populiariausias pramogų vietas Belfaste, kurias verta aplankyti.

W5

W5 yra interaktyvus mokymosi centras, skirtas visai šeimai. Čia lankytojai gali mokytis mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos temų, taip pat dalyvauti įvairiose veiklose, pvz., statyti tiltus, projektuoti ir testuoti automobilius, eksperimentuoti su chemija ir daugiau. W5 yra puiki vieta, kur galima praleisti laiką su vaikais ir kartu išmokti kažko naujo.

St George’s Market

St George’s Market yra viena iš seniausių ir populiariausių vietų Belfaste. Čia lankytojai gali rasti įvairių produktų, tokių kaip švieži maisto produktai, gėlės, rankų darbo dirbiniai ir daugiau. Rinkos atmosfera yra labai gyva ir energinga, o muzikantai ir gatvės atlikėjai padaro ją dar įdomesnę.

SSE Arena

SSE Arena yra didžiausias renginių centras Šiaurės Airijoje. Čia vyksta daugybė renginių, tokių kaip koncertai, sporto varžybos, šou, komedijos renginiai ir daugiau. Tai yra puiki vieta, kur galima praleisti vakarą su draugais ar šeima.

Duke Of York

Duke Of York yra viena iš populiariausių barų Katedros kvartale. Čia lankytojai gali ragauti gerų alaus rūšių ir kitų gėrimų. Baras yra labai jaukus ir turi autentišką atmosferą, o jo sienos yra padengtos gražiais paveikslais ir kitais meniniais darbais.

The Dirty Onion

The Dirty Onion yra dar vienas populiari baras Katedros kvartale. Čia lankytojai gali ragauti gerų alaus rūšių ir kitų gėrimų, taip pat mėgautis gyva muzika. Baras yra labai jaukus ir turi autentišką atmosferą, o jo sienos yra padengtos gražiais paveikslais ir kitais meniniais darbais.

The Harp Bar

The Harp Bar yra dar vienas populiari baras Katedros kvartale. Čia lankytojai gali ragauti gerų alaus rūšių ir kitų gėrimų, taip pat mėgautis gyva muzika. Baras yra labai jaukus ir turi autentišką atmosferą, o jo sienos yra padengtos gražiais paveikslais ir kitais meniniais darbais.

Merchant Hotel

Merchant Hotel yra vienas iš prabangiausių viešbučių Belfaste. Jis yra puikiai įsikūręs Katedros kvartale, netoli populiarių barų ir restoranų. Viešbutis turi daugybę patogumų, tokių kaip SPA centras, sporto salė, baras ir restoranai, taip pat elegantiškas ir modernus interjeras.

Belfastas turi daugybę pramogų pasirinkimų, nuo muziejų ir

Kelionės Į Belfastą

Belfastas yra miestas, kuriame yra daug vietų, kurias verta pamatyti. Šiame mieste yra daug turistų, kurie nori pamatyti viską, ką jis turi pasiūlyti. Šiame skyriuje aptarsime kelias kelionių į Belfastą galimybes.

Juodojo Taksi Tūras

Viena iš populiariausių kelionių į Belfastą yra Juodojo Taksi Tūras. Šis turas yra puikus būdas išmokti daugiau apie Šiaurės Airijos konfliktą. Per kelionę jūs apsilankysite daugelyje miesto vietų, kurios buvo svarbios konflikto metu. Turas trunka apie 1,5 valandas ir yra labai informatyvus. Turas yra labai populiarus, todėl geriausia jį užsisakyti iš anksto.

Taxi Tours

Kitas pasirinkimas yra užsisakyti taksi turą. Tokie turai yra pritaikyti pagal jūsų poreikius ir interesus. Jūs galite pasirinkti, ką norite pamatyti ir kiek laiko norite skirti kiekvienam objektui. Taksistai yra labai patyrę ir gali jums pasiūlyti daug naudingos informacijos apie miestą. Taip pat yra galimybė užsisakyti taksi kelionę į kitus miestus ar vietoves Šiaurės Airijoje.

Belfastas yra lengvai pasiekiamas viešuoju transportu. Tačiau, jei norite patogiai ir greitai pamatyti viską, ką miestas turi pasiūlyti, geriau užsisakyti kelionę su turu ar taksi. Kelionę galite užsisakyti tiesiogiai iš kelionių agentūros arba per internetines kelionių svetaines, pvz., Booking.com.

Belfasto Istorija

Belfastas yra miestas, turintis įspūdingą istoriją, kurią reikia žinoti norint suprasti miesto dabartinę būklę. Nuo XII amžiaus miestas buvo žinomas kaip nedidelis žvejų kaimas. Tačiau per amžius miesto istorija yra sudėtinga ir žavi, pažymėta šimtmečius trukusių konfliktų ir susiskaldymo.

Vienas iš žymiausių Belfasto gyventojų yra C.S. Lewis, garsusis rašytojas, kuris yra žinomas dėl savo fantastinių romanų, tokių kaip „Narnijos kronikos”. Šiame mieste yra įrengtas C.S. Lewis aikštė, kurioje yra statula, skirta šiam rašytojui.

Belfastas taip pat yra susijęs su politiniais konfliktais, kurie buvo žinomi kaip „The Troubles”. Šie konfliktai, kurie prasidėjo 1960-aisiais ir baigėsi 1998 metais, sukėlė daugybę aukų ir sunaikinimų. Šiandien Belfaste vis dar yra politinių muralų, kuriuose vaizduojami šie konfliktai.

Tačiau Belfaste yra daugiau nei politiniai konfliktai. Miestas taip pat turi daugybę įdomių vietų, tokias kaip Belfasto pilis, Belfasto rūmai ir Belfasto botanikos sodas. East Belfast yra vieta, kurioje galima pamatyti daugiau senų, istorinių pastatų.

Belfastas yra miestas, turintis daugybę istorinių ir kultūrinių relikvijų, kurios vertos aplankyti. Tai yra miestas, kuriame galima pamatyti daugybę įdomių vietų, kurių kiekviena turi savo unikalų istorijos ir kultūros palikimą.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokie turistiniai objektai yra Belfaste?

Belfastas yra turtingas įvairiais turistiniais objektais. Šiame mieste yra daug istorinių paminklų, muziejų, meno galerijų, parkų ir kitų vietų, kurias verta aplankyti. Kai kurie iš populiariausių turistinių objektų yra:

 • Titaniko Belfasto patalpos ir muziejus
 • Ulsterio muziejus
 • Belfasto pilis
 • Botanikos sodas
 • Crumlin Road kalėjimas
 • Belfasto ratus

Ką rekomenduojate aplankyti Belfaste?

Belfastas yra miestas, turintis daugybę turistinių objektų, tačiau yra keletas vietų, kurių aplankymas yra būtinas. Rekomenduojame aplankyti Titaniko Belfasto patalpas ir muziejų, kuriame galima sužinoti daugiau apie garsųjį Titaniką, jo istoriją ir kelionę. Taip pat verta aplankyti Ulsterio muziejų, kuriame galima sužinoti daugiau apie Šiaurės Airijos istoriją ir kultūrą. Botanikos sodas yra puiki vieta ramiam pasivaikščiojimui ir poilsiui, o Belfasto pilis suteikia galimybę pažvelgti į miesto istoriją ir architektūrą.

Kur yra geriausi vaizdai Belfaste?

Belfastas yra miestas, turintis daugybę vietų, kur galima pamatyti nuostabius vaizdus. Vieta, kurioje galima pamatyti geriausius Belfasto vaizdus, yra Cave Hill. Tai yra kalva, kuri yra didžiausia Belfaste, ir iš jos atsiveria nuostabus vaizdas į miestą ir jūrą. Taip pat verta aplankyti Diviokio pakrantę, kurioje galima pamatyti nuostabius saulėlydžius ir jūros vaizdus.

Kokias vietoves verta aplankyti Siaurės Airijoje?

Siaurės Airija yra turtinga įvairiomis vietomis, kurias verta aplankyti. Kai kurie iš populiariausių turistinių objektų yra Giant’s Causeway, Carrick-a-Rede tiltas, Dark Hedges ir Dunluce Castle. Giant’s Causeway yra gamtos stebuklas, kuriame galima pamatyti tūkstančius basalto stulpų. Carrick-a-Rede tiltas yra įspūdingas tiltas, jungiantis salą su žemės dalimi. Dark Hedges yra garsusis kelias, kuriame galima pamatyti nuostabius medžių tunelius, o Dunluce Castle yra senovinis pilis, stovintis ant uolos kranto.

Ką pamatyti netoliese nuo Milsos miestelio Airijoje?

Milsos miestelis yra garsusis savo grožiu ir romantika. Netoliese yra daugybė vietų, kurias verta aplankyti. Kai kurie iš populiariausių turistinių objektų yra Trim pilis, Newgrange senovės kapinės ir Slane Castle. Trim pilis yra senovinis pilis, kuriame galima pamatyti senovės istorijos ir architektūros pavyzdžius. Newgrange senovės kapinės yra senovinis kapinynas, kuris yra vienas iš seniausi

Naudingi puslapiai turistui

Belfastas yra turistų lankoma vieta, o norint išnaudoti savo viešnagę šiame mieste, būtina turėti informacijos apie lankytinas vietas, maitinimo ir apgyvendinimo paslaugas bei kitus patogumus. Todėl, norint gauti naudingos informacijos, rekomenduojama pasinaudoti šiomis turistams skirtomis internetinėmis svetainėmis:

 • Visit Belfast – oficiali Belfasto turizmo informacijos svetainė, kurioje galima rasti informacijos apie lankytinas vietas, renginius, ekskursijas, viešbučius ir daugiau. Taip pat yra interaktyvus miesto žemėlapis, kuriame galima planuoti savo kelionę.
 • Discover Northern Ireland – oficiali Šiaurės Airijos turizmo informacijos svetainė, kurioje galima rasti informacijos apie Belfasto ir kitus Šiaurės Airijos miestus, lankytinas vietas, renginius, ekskursijas, viešbučius ir daugiau. Taip pat yra interaktyvus miesto žemėlapis, kuriame galima planuoti savo kelionę.
 • TripAdvisor – populiari kelionių svetainė, kurioje galima rasti atsiliepimų apie viešbučius, restoranus ir lankytinas vietas. Taip pat yra galimybė užsisakyti viešbučius ir ekskursijas.
 • Lonely Planet – kelionių vadovų svetainė, kurioje galima rasti informacijos apie Belfasto lankytinas vietas, maitinimo ir apgyvendinimo paslaugas, renginius ir daugiau. Taip pat yra galimybė įsigyti kelionių vadovą apie Šiaurės Airiją.
 • Belfast Live – vietinis naujienų portalas, kuriame galima rasti informacijos apie renginius, koncertus, sporto varžybas ir kitus mieste vykstančius renginius. Taip pat yra galimybė skaityti straipsnius apie Belfasto istoriją ir kultūrą.

Pasinaudojus šiomis svetainėmis, turistai galės geriau susipažinti su Belfasto miestu ir išnaudoti savo viešnagę šioje miesto dalyje.

Jums gali patikti

Pasidalinkite

Susiję straipsniai