Ką pamatyti Frankfurte? Patariame geriausius lankytinus objektus

Frankfurtas yra vienas iš didžiausių Vokietijos miestų, kuris yra žinomas kaip svarbus ekonominis centras. Tai taip pat yra vienas iš svarbiausių transporto centų Europoje, kuris yra pritraukęs daugybę turistų iš viso pasaulio. Šis miestas yra žinomas dėl savo įspūdingų pastatų, kultūros ir istorijos, o tai reiškia, kad yra daug vietų, kurių verta aplankyti.

Jei planuojate keliauti į Frankfurtą, turite žinoti, ką pamatyti šiame mieste. Šio miesto lankytinos vietos yra labai įvairios, todėl turistai gali rasti daugybę dalykų, kuriuos galima pamatyti ir išbandyti. Katedra, miesto senamiestis, muziejai, parkai ir daugybė kitų vietų yra populiarios lankytinos vietos, kurias turistai gali atrasti. Taigi, jei norite sužinoti daugiau apie geriausias lankytinas vietas Frankfurte, šis straipsnis yra skirtas jums.

Frankfurto Istorija

Frankfurtas yra vienas seniausių miestų Vokietijoje. Senamiesčio gatvės ir pastatai primena senovės Europos architektūrą. Miestas yra žinomas dėl savo istorinio paveldo, taip pat dėl to, kad yra finansų centras.

Viena iš pagrindinių Frankfurto lankytinų vietų yra Römerberg aikštė. Čia galima pamatyti Römer rotušę, pastatytą gotikiniu stiliumi XV – XVIII amžiais. Rotušė yra seniausia miesto dalis ir yra viena iš svarbiausių istorinių pastatų Frankfurte.

Kitas svarbus pastatas yra Frankfurto katedra, kurioje yra didžiulis vargonų instrumentas. Katedra buvo pastatyta XIV amžiuje ir yra vienas iš svarbiausių Frankfurto istorijos simbolių.

Frankfurtas yra taip pat žinomas dėl savo ryšio su Maino upe. Upe yra svarbi ne tik Frankfurto miestui, bet ir visai regionui. Maino upė yra viena iš svarbiausių upių Vokietijoje ir yra svarbus transporto kelias.

Šv. Pauliaus bažnyčia yra dar viena svarbi Frankfurto lankytina vieta. Bažnyčia buvo pastatyta XV amžiuje ir yra vienas iš seniausių pastatų Frankfurte. Ji yra žinoma savo dideliu vargonų instrumentu ir puikiais vidiniais dekoracijos elementais.

Frankfurto istorija yra gausi ir įvairi, o miesto paveldas atspindi senovės Europos architektūrą ir kultūrą.

Muziejai ir Galerijos

Frankfurto muziejų rajonas yra viena iš turistų mėgstamiausių vietų mieste. Šiuose muziejuose rasite įspūdingas kolekcijas, kurios atitiks net išrankiausio skonio.

Vienas iš populiariausių muziejų Frankfurte yra Städel meno muziejus. Šiame muziejuje rasite vieną didžiausių Vokietijoje meno kolekcijų. Nuostabios ekspozicijos kviečia lankytojus keliauti nuo viduramžių ir pamatyti, kaip menas keitėsi iki šių dienų. Muziejaus kolekcijoje rasite Botticellio, Rembranto, Pablo Picaso ir Francis Bacono ir kitų garsių menininkų darbų.

Kitas įspūdingas muziejus yra Pasaulio kultūrų muziejus (Museum der Weltkulturen). Tai yra vienas iš geriausių Europos etnologinių muziejų. Jame rasite daugybę eksponatų iš viso pasaulio, įskaitant Azijos, Afrikos ir Okeanijos kultūras.

Gamtos mėgėjams rekomenduojame aplankyti Senckenbergo gamtos istorijos muziejų. Jame rasite didžiulę kolekciją, kurioje yra daugiau nei 40 milijonų eksponatų. Muziejaus ekspozicijos apima viską nuo dinozaurų iki šiuolaikinių gyvūnų, o taip pat ir mineralų ir akmenų.

Museumsufer yra eilė muziejų ir meno galerijų, kurios yra išdėstytos prie Maino upės kranto. Šiame rajone rasite modernaus meno muziejų (Museum für Moderne Kunst), kurioje yra daugybė įspūdingų kūrinių, taip pat ir Frankfurto dailės muziejų (Frankfurter Kunstverein), kuriame eksponuojami naujausi menininkų darbai.

Baigiant, reikia paminėti, kad Frankfurte yra daugybė muziejų ir galerijų, kurie tikrai verti dėmesio. Jūs rasite įspūdingų kolekcijų, kurios gali patikti kiekvienam, nepriklausomai nuo jų skonio ir pomėgių.

Pramogos ir Apgyvendinimas

Frankfurtas yra ne tik verslo centras, bet ir turistų lankoma vieta. Šiame mieste yra daugybė pramogų ir apgyvendinimo galimybių, kurios patenkins kiekvieno skonį.

Viena iš geriausių vietų apsistoti yra Moxy Frankfurt City Centre. Šis viešbutis yra tik kelias minutes nuo pagrindinių turistinių objektų, tokių kaip Hauptwache ir Main Tower. Moxy Frankfurt City Centre siūlo modernias ir jaukias kambarių interjero spalvas, taip pat nemokamą belaidį internetą ir ryte skanų pusryčių bufetą.

Turistams, norintiems pamatyti miestą iš aukščiausio taško, rekomenduojama aplankyti Main Tower. Tai yra vienas iš aukščiausių Europos dangoraižių, kuriame yra stiklinis liftas, kuris per kelias sekundes pakelia svečius į viršų. Main Tower taip pat siūlo įspūdingą Frankfurto panoramą.

Frankfurto naktinis gyvenimas taip pat yra įspūdingas. Mieste yra daugybė barų, klubų ir restoranų, kurie siūlo skanias vakarienes ir gėrimus. Hauptwache yra viena iš populiariausių vietų, kurioje yra daugybė barų ir restoranų, taip pat daugybė parduotuvių.

Visa tai rodo, kad Frankfurte yra daugybė pramogų ir apgyvendinimo galimybių, kurios patenkins kiekvieno skonį.

Parkai ir Gamta

Frankfurtas yra žinomas dėl savo daugybės parkų ir gamtos kampelių, kuriuos galima aplankyti. Vienas iš populiariausių parkų yra Palmengarten, kuris yra didžiausias palmių sodas Vokietijoje. Sode yra daugiau nei 13 000 rūšių augalų, įskaitant palmes, orhidejas, kaktusus ir daug kitų egzotiškų augalų. Taip pat yra daugybė šiltnamių, kuriuose galima pamatyti įvairias tropinių regionų augalų rūšis.

Kitas populiari parko vieta yra Botanikos sodas, kuriame yra daugybė retų ir egzotiškų augalų. Sode taip pat yra daugybė šiltnamių, kuriuose galima pamatyti įvairias tropinių regionų augalų rūšis. Be to, sode yra daugybė takų ir keliukų, kurie veda per įvairias augalų kolekcijas.

Jeigu ieškote ramybės ir gamtos kampelių, verta aplankyti Bethmann Park. Tai yra mažas, bet labai gražus parkas, kuriame yra daugybė gėlių ir medžių. Parko viduryje yra mažas tvenkinys, kuriame galima pamatyti žąsys ir kitus vandens paukščius.

Frankfurto Kinų sodas yra dar vienas populiarus parkas, kuriame yra daugybė egzotiškų augalų ir medžių. Sode taip pat yra daugybė takų ir keliukų, kurie veda per įvairias augalų kolekcijas. Be to, sode yra daugybė paviljonų ir sodo architektūros, kurie yra verti dėmesio.

Jeigu ieškote daugiau veiksmo, verta aplankyti Zoologijos sodą, kuriame yra daugybė gyvūnų rūšių, įskaitant dramblius, liūtus, tigrus ir daug kitų. Sode taip pat yra daugybė paviljonų ir sodo architektūros, kurie yra verti dėmesio.

Frankfurte yra daugybė parkų ir gamtos kampelių, kuriuos verta aplankyti. Visi šie parkai yra skirtingi ir turi savo unikalų charakterį.

Pirkiniai ir Maistas

Frankfurte yra daugybė vietų, kur galima nusipirkti vietinių produktų ir paragauti vietinių patiekalų. Vienas iš geriausių vietinių maisto prekių rinkų yra Kleinmarkthalle. Tai yra didelė vidaus rinka, kurioje galima rasti daugybę skirtingų produktų, tokių kaip švieži vaisiai, daržovės, sūriai, dešros ir pan. Čia taip pat galima rasti vietinių gėrimų, tokių kaip alus ir vynas.

Vienas iš geriausių būdų paragauti vietinių patiekalų yra lankyti restoranus, kuriuose tiekiamas tradicinis vokiškas maistas. Frankfurto specialybė yra „Ebbelwoi” – vietinis obuolių vynas, kuris paprastai patiekiamas dideliu stikliniu indeliu. Populiariausi restoranai, kuriuose galima paragauti šio gėrimo, yra „Zum Gemalten Haus” ir „Lorsbacher Thal”.

Tačiau reikėtų atkreipti dėmesį, kad populiariuose restoranuose gali būti ilgos eilės, todėl verta pasiruošti laukti. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į kainas, kurios gali būti šiek tiek aukštesnės nei kituose miesto restoranuose.

Be to, Frankfurte yra daugybė mažų kavinių ir restoranų, kurie siūlo skanų maistą už prieinamą kainą. Verta išbandyti vietines specialybes, tokius kaip „Handkäs mit Musik” (sūris su marinuotais svogūnais) arba „Grüne Soße” (žalioji padažas, pagamintas iš įvairių žolelių ir grietinės).

Galima pasirinkti ir iš daugybės kavinių, kuriose siūlomi skanūs pyragai, kavos ir arbatos gėrimai. Rekomenduojame aplankyti kavinę „Wacker’s Kaffee”, kuri yra žinoma dėl savo skanios kavos ir pyragų.

Kultūra ir Menas

Frankfurto miestas yra puikus pasirinkimas kultūros ir meno gerbėjams. Miestas yra žinomas dėl savo išskirtinių muziejų, meno galerijų ir pastatų, kuriuos reikia aplankyti.

Vienas iš populiariausių Frankfurto muziejų yra Gėtės namas. Tai buvo vieta, kurioje žymusis Vokietijos rašytojas J.W. von Goethe gyveno ir kūrė. Muziejuje galima pamatyti daugybę jo asmeninių daiktų, knygų, laiškų ir rankraščių. Be to, Gėtės namas yra puikus pavyzdys Vokietijos klasikinio stiliaus architektūros.

Kitas populiarius muziejus yra Goethe’s namas. Tai yra vieta, kurioje žymusis Vokietijos rašytojas Johann Wolfgang von Goethe gimė. Muziejus yra įsikūręs 18 amžiaus pastate ir jame galima pamatyti daugybę jo asmeninių daiktų, knygų ir laiškų.

Frankfurto miestas taip pat garsėja Alte Oper pastatu. Šis pastatas buvo atnaujintas ir dabar yra vienas iš populiariausių koncertų salių mieste. Čia vyksta daugybė renginių, įskaitant operos, koncertų ir festivalių.

Be to, Frankfurte yra daugybė kitų meno ir kultūros vietų, kurias verta aplankyti. Tai apima Städel meno muziejų, kuriame galima pamatyti vieną didžiausių Vokietijoje meno kolekcijų, ir Frankfurto muziejų, kuriame galima pamatyti daugybę istorinių ir meno eksponatų.

Ekonomika ir Verslas

Frankfurtas yra Vokietijos ekonomikos centras, kuriame yra daugybė finansinių ir verslo organizacijų, įskaitant Europos Centrinį Banką. ECB yra viena iš svarbiausių finansų institucijų pasaulyje, nes ji yra atsakinga už euro valdymą ir stabilumą. ECB taip pat yra atsakingas už Europos pinigų politiką ir užtikrina, kad euro zona būtų saugi ir stabiliai augtų.

Frankfurtas taip pat yra svarbus prekybos centras. Tai yra vienas iš didžiausių pasaulio prekybos centrų, kuriame yra daugybė tarptautinių įmonių ir bankų. Frankfurtas yra svarbus transporto centras, kuriame yra didelis oro uostas, geležinkelio stotis ir kelio mazgai. Tai reiškia, kad miestas yra patogus verslo žmonėms ir turistams.

Frankfurtas taip pat yra svarbus mokslinių tyrimų centras. Mieste yra daugybė universitetų, mokslinių institutų ir mokslinių centrų, kurie yra atsakingi už naujų technologijų kūrimą ir plėtojimą. Tai reiškia, kad Frankfurtas yra svarbus inovacijų ir technologijų centras, kuris pritraukia daugybę talentų ir investicijų.

Visa tai daro Frankfurtą svarbiu ir įdomiu miestu, kuris yra vertas aplankyti tiek verslo, tiek turizmo tikslais.

Ekskursijos ir Kalbos

Frankfurtas yra turtingas kultūros ir istorijos, o taip pat ir ekonomikos ir verslo gyvenimo. Norint geriau pažinti miestą, galima pasirinkti ekskursijas, kurios padės geriau suprasti miesto istoriją, kultūrą ir architektūrą.

Turistai gali pasirinkti iš įvairių ekskursijų, pradedant miesto istorijos ekskursijomis, baigiant kulinarijos ekskursijomis. Ekskursijos gali būti organizuojamos įvairiomis kalbomis, taigi turistai gali pasirinkti ekskursijas, kurios vyksta vokiečių kalba, arba ekskursijas, kurios vyksta anglų, prancūzų, italų, ispanų ir kitomis kalbomis.

Ekskursijos gali būti organizuojamos miesto centrui, senamiesčiui, muziejams, parkams ir kitoms lankytinoms vietoms. Turistams, norintiems giliau pažinti miestą, galima pasirinkti privačias ekskursijas, kurios vyksta su asmeniniu gidu.

Vokiečių kalba yra oficiali kalba Vokietijoje, taigi turistams, norintiems geriau pažinti Frankfurto kultūrą ir istoriją, rekomenduojama išmokti bent kelis vokiečių kalbos žodžius ir frazes. Taip pat galima pasirinkti kalbos kursus, kurie padės geriau suprasti ir mokytis vokiečių kalbos.

Turistams, norintiems geriau pažinti Frankfurto kultūrą ir istoriją, rekomenduojama pasirinkti ekskursijas, kurios vyksta vokiečių kalba, ir mokytis bent kelis vokiečių kalbos žodžius ir frazes.

Kitos Svarbios Vietos

Be to, Frankfurte yra daugybė kitų įdomių vietų, kurias verta aplankyti. Štai keletas iš jų:

 • Teisingumo fontanas (Fountain of Justice) – tai įspūdingas fontanas, esantis prie Senamiesčio aikštės. Jis buvo pastatytas 1543 m. ir yra vienas seniausių mieste. Fontano viršūnėje yra teisės deivė Justicija.
 • Mainas (Main) – tai didžiausias Vokietijos upės takas, tekančios per Frankfurtą. Mainas yra svarbus miesto ekonomikai ir kultūrai, o jo krantai yra puikios vietos pasivaikščiojimams ir piknikams.
 • Frankfurto zoologijos sodas (Frankfurter Zoo) – tai vienas didžiausių ir geriausių zoologijos sodų Europoje. Jis yra namu daugiau nei 4500 gyvūnų, įskaitant retus ir retenybinius rūšis.
 • Palmengarten – tai didžiausias miesto parkas, kuriame yra daugybė egzotiškų augalų ir gražių fontanų. Tai yra puiki vieta pasivaikščiojimams, piknikams ar tiesiog poilsiui.
 • Senamiesčio aikštė (Römerberg) – tai viena iš žymiausių miesto aikščių, kurioje yra daug gražių pastatų, įskaitant Rotušę.
 • Museumsufer – tai krantas, kuriame yra daugybė muziejų, įskaitant Städelio muziejų, kuriame yra didžiulė meninė kolekcija.

Frankfurtas yra pilnas įdomių vietų, todėl nepamirškite pasivaikščioti po miestą ir atrasti savo mėgstamas vietas.

Dažnai užduodami klausimai

Kokie yra populiariausi lankytini objektai Frankfurte?

Frankfurtas yra turtingas lankytinų vietų, tačiau populiariausi objektai yra:

 • Frankfurto katedra (Frankfurter Dom)
 • Senamiesčio aikštė (Römerberg)
 • Maino bokštas (Main Tower)
 • Palmengarten botanikos sodas
 • Senasis operos teatras (Alte Oper)
 • Frankfurtas prie Maino muziejų krantinė (Museumsufer)
 • Europos centrinių bankų muziejus (Euro-Münzenmuseum)
 • Städelio meno muziejus (Städel Museum)

Kokios yra pagrindinės turistinės atrakcijos Frankfurte?

Pagrindinės turistinės atrakcijos Frankfurte yra:

 • Frankfurto katedra (Frankfurter Dom)
 • Senamiesčio aikštė (Römerberg)
 • Palmengarten botanikos sodas
 • Frankfurtas prie Maino muziejų krantinė (Museumsufer)
 • Maino bokštas (Main Tower)
 • Europos centrinių bankų muziejus (Euro-Münzenmuseum)
 • Senasis operos teatras (Alte Oper)
 • Städelio meno muziejus (Städel Museum)

Kurios vietas verta aplankyti Frankfurte?

Verta aplankyti šias vietas Frankfurte:

 • Senamiesčio aikštė (Römerberg)
 • Maino bokštas (Main Tower)
 • Palmengarten botanikos sodas
 • Frankfurtas prie Maino muziejų krantinė (Museumsufer)
 • Senasis operos teatras (Alte Oper)
 • Städelio meno muziejus (Städel Museum)
 • Frankfurto katedra (Frankfurter Dom)
 • Europos centrinių bankų muziejus (Euro-Münzenmuseum)

Ką reikėtų žinoti apie Frankfurto senamiestį?

Frankfurto senamiestis yra viena iš pagrindinių turistinių atrakcijų mieste. Senamiestis yra žinomas dėl savo istorinių pastatų, tarp jų yra Rotušė (Römer) ir Šventosios Dvasios bažnyčia (Heiliggeistkirche). Senamiestis taip pat yra garsus savo kavinėmis ir restoranais, kurie siūlo tradicinius vokiškus patiekalus.

Ką verta pamatyti Frankfurto senamiestyje?

Frankfurto senamiestis yra garsus savo istoriniais pastatais, tarp jų yra Rotušė (Römer), Šventosios Dvasios bažnyčia (Heiliggeistkirche) ir Senamiesčio aikštė (Römerberg). Taip pat verta aplankyti senamiesčio gatves, kurios yra pilnos kavinėlių, restoranų ir parduotuvių.

Kokia yra istorija ir reikšmė Maino bokštui Frankfurte?

Maino bokštas yra vienas iš populiariausių lankytinų objektų Frankfurte. Pastatas buvo pastatytas 1999 metais ir yra 200 metrų aukščio. Bokštas yra svarbus Frankfurto simbolis ir yra vadinamas „Frankfurto skaitliukas”. Jis taip pat yra svarbus ekonomikos centras, nes jo aukštuose aukštuose yra įsikūrusių daugelis finansų ir bankų įmonių.

Daugiau kelionių – https://kelioniupatarimai.lt/category/vokietija/