Ką pamatyti Milane? Geriausios vietos aplankyti mieste

Milanas yra vienas iš populiariausių miestų Italijoje, kuris žinomas kaip mados sostinė, tačiau jame yra daugiau nei tik parduotuvės ir madų renginiai. Tai yra miestas, kuriame galima rasti daugybę istorinių vietų, meno kūrinių ir gamtos grožio.

Milanas yra žinomas dėl savo didžiulės katedros, kuri yra vienas iš didžiausių gotikinių pastatų pasaulyje. Be to, mieste yra ir daugybė kitų istorinių vietų, tokių kaip Sforcų pilis, kurioje yra laikomas vienas geriausių Italijos meno kolekcijų, ir La Scala teatras, vienas iš geriausių operos teatrų pasaulyje.

Be istorinių vietų, Milanas taip pat turi daugybę gamtos grožio vietų, įskaitant parkus, sodus ir gėlynus. Pavyzdžiui, yra Leolandija, kurioje yra daugybė pramogų visai šeimai, ir Gardalandas, kuris yra vienas geriausių pramogų parkų Europoje. Visi šie dalykai ir daugiau laukia turistų, kurie nori pamatyti, ko gero, geriausias miesto vietas.

Milano Katedra

Milanas garsėja savo gotikine katedra – Duomo di Milano. Tai didžiausia katalikiška katedra Italijoje ir antra pagal dydį pasaulyje. Katedros statybos užtruko net apie 200 metų, o jos dydis ir grožis svaigina.

Duomo di Milano

Duomo di Milano yra ypatingo grožio gotikinio stiliaus katedra. Jos pastatymas buvo pradėtas 1386 metais, o baigtas tik 1965 metais. Katedros fasadas yra papuoštas 135 chimerų skulptūromis, kurios simbolizuoja visus žmones, prisidėjusius prie šios katedros statybų.

Katalikiška Katedra

Milano katedra yra katalikiška katedra, įsikūrusi šalia Piazza del Duomo. Tai yra viena iš garsiausių ir lankomiausių vietų Milane. Katedra yra puikus apžvalgos taškas, kuris siūlo nuostabų vaizdą į miesto panoramą.

Fasadas

Milano katedros fasadas yra didžiulis ir ypatingai įspūdingas. Jis yra puoštas įvairių skulptūrų ir ornamentų, kurie yra tikrai verti dėmesio. Fasado detalės rodo gotikinio stiliaus meistriškumą ir yra tikras meno kūrinys.

Panorama

Milano katedra siūlo nuostabų vaizdą į miesto panoramą. Iš katedros stogo atsiveria įspūdingas vaizdas į Milane esančias gatves ir pastatus. Tai yra vienas iš geriausių būdų pamatyti Milane esančius žmonių gyvenimo aspektus ir miesto architektūrą.

Muziejai Milane

Milanas yra vienas iš kultūros centrų Italijoje, o jo muziejai yra vieni iš įspūdingiausių Europoje. Šiame mieste yra daugybė muziejų, kuriuose galima susipažinti su įvairiomis meno ir kultūros formomis.

Pinakoteka

Pinakoteka yra vienas iš didžiausių ir įspūdingiausių muziejų Milane. Jame yra eksponuojami nuostabūs paveikslai, tarp kurių yra tiek renesanso, tiek moderniojo meno kūriniai. Pinakoteka taip pat yra vienas iš geriausių vietų, kur galima susipažinti su italų menininkų kūryba.

Senovės Muziejus

Senovės muziejus yra vienas iš seniausių muziejų Milane. Jame yra eksponuojami daugybė senovės meno kūrinių, tarp kurių yra tiek skulptūros, tiek tapyba. Muziejuje taip pat yra nuostabių archeologinių eksponatų, kurie padeda suprasti senovės Romos ir Graikijos kultūrą.

Muzikinių Instrumentų Muziejus

Muzikinių instrumentų muziejus yra vienas iš įdomiausių muziejų Milane. Jame yra eksponuojami daugybė muzikinių instrumentų, tarp kurių yra tiek senovės, tiek modernių instrumentų. Muziejuje taip pat yra nuostabių koncertų, kurie padeda suprasti muzikos istoriją ir kultūrą.

Leonardo da Vinči Mokslo ir Technologijų Muziejus

Leonardo da Vinči Mokslo ir Technologijų Muziejus yra vienas iš įspūdingiausių muziejų Milane. Jame yra eksponuojami daugybė mokslo ir technologijų kūrinių, tarp kurių yra tiek senovės, tiek modernių kūrinių. Muziejuje taip pat yra nuostabių interaktyvių eksponatų, kurie padeda suprasti mokslą ir technologijas.

Milanas yra turtingas kultūros ir meno miestas, o jo muziejai yra vieni iš įspūdingiausių Europoje. Pinakoteka, Senovės muziejus, Muzikinių instrumentų muziejus ir Leonardo da Vinči Mokslo ir Technologijų muziejus yra tik kelios iš daugybės muziejų, kuriuos verta aplankyti.

Paskutinė Vakarienė

Milanas yra žinomas dėl vieno iš garsiausių paveikslų pasaulyje – Leonardo da Vinci „Paskutinės vakarienės”. Šis paveikslas yra nutapytas Santa Maria delle Grazie bažnyčios valgomajame, kuri yra UNESCO pasaulio paveldo objektas.

Santa Maria delle Grazie

Santa Maria delle Grazie yra viena iš garsiausių bažnyčių Milane. Ji yra pastatyta XV a. pabaigoje ir yra vienas iš daugelio renesanso stiliaus pastatų mieste. Ši bažnyčia taip pat yra vieta, kurioje yra nutapytas garsusis Leonardo da Vinci „Paskutinės vakarienės” paveikslas.

Il Cenacolo

Leonardo da Vinci „Paskutinė vakarienė” yra nutapyta ant vieno iš Santa Maria delle Grazie bažnyčios valgomųjų sienų. Paveikslas yra 4,6 metrų aukščio ir 8,8 metrų pločio. Jis yra vienas iš garsiausių paveikslų pasaulyje ir yra dažnai vadinamas vienu iš renesanso meno šedevrų.

Paveikslo tema yra Jėzaus Kristaus paskutinė vakarienė su Jo dvylikos apaštalų. Paveiksle yra atvaizduojami Jėzus Kristus ir Jo dvylika apaštalų, o Judo Iskarijoto veidas yra nutapytas kaip vienas iš apaštalų.

Paskutinė vakarienė yra viena iš turistų mėgstamiausių vietų Milane. Būtina užsiregistruoti iš anksto, kad galėtumėte pamatyti paveikslą, nes yra ribotas lankytojų skaičius per dieną.

Gerai, štai sekcija, kurią prašėte:

Nauji Apgyvendinimai

Viešbutis

Milanas yra turistų lankoma vieta, todėl visada yra naujų viešbučių, siūlančių aukščiausios kokybės apgyvendinimą. Kiekvienais metais atsiranda naujų viešbučių, siūlančių skirtingas paslaugas. Kelionės agentūros ir kelionių svetainės siūlo didelį pasirinkimą viešbučių, kurie tinka skirtingiems skonių ir reikalavimų lygiams. Kai kuriuose viešbučiuose yra baseinas, spa centras, fitneso salė, o kiti siūlo nemokamą pusryčius ir vakarienę.

Vienas iš naujausių viešbučių, kuris atsirado Milane, yra Mandarin Oriental Milan. Tai yra penkių žvaigždučių viešbutis, kuris siūlo prabangų apgyvendinimą ir yra patogioje vietoje, netoli Milano katedros ir La Scala operos teatro.

Milano Gatvės

Milanas yra žinomas dėl savo stilingų gatvių, kuriose yra daugybė parduotuvių, kavinės ir restoranų. Naujos gatvės atsiranda vis dažniau, todėl turistai gali atrasti daugybę naujų vietų, kurias aplankyti. Naujų gatvių atsiradimas taip pat reiškia, kad turistai gali rasti daugiau vietų, kur galima nusipirkti suvenyrus ar mados prekes.

Viena iš naujausių gatvių, kurią verta aplankyti, yra Via Monte Napoleone. Tai yra viena iš prestižinių gatvių Milane, kurioje yra daugybė prabangių parduotuvių, tokias kaip Prada, Gucci ir Versace.

Milano Traukinių Stotis

Milano traukinių stotis yra viena iš pagrindinių transporto jungčių Milane. Tai yra vieta, kurioje galima pasiekti daugelį kitų Italijos miestų, taip pat ir užsienio šalis. Naujųjų traukinių stoties pastatų statyba ir rekonstrukcija yra nuolat vykdoma, siekiant pagerinti keleivių patogumus.

Vienas iš naujausių pastatų, kurie pastatyti Milano traukinių stotyje, yra Milano Centrale. Tai yra vienas didžiausių pastatų Milane, kuriame yra daugybė parduotuvių, kavinės ir restoranų. Pastatas taip pat yra svarbus architektūros paminklas, kuris vertas dėmesio.

Mada ir Prekyba

Milanas yra viena iš pasaulio mados sostinių, todėl čia rasite daugybę parduotuvių ir prekybos centrų, kuriuose galėsite įsigyti aukštos kokybės prekių. Šiame skyriuje aptarsime kelias populiariausias parduotuves ir prekybos centrus, kuriuos verta aplankyti.

Parduotuvės

Viena iš populiariausių parduotuvių Milane yra „La Rinascente”. Čia rasite aukštos kokybės drabužius, avalynę, aksesuarus ir kosmetiką. Parduotuvė yra didelė, o prekių asortimentas yra platus, todėl čia galima praleisti kelias valandas.

Kitą populiarią parduotuvę Milane yra „Excelsior Milano”. Tai yra moderni parduotuvė, kuri yra įsikūrusi senoje pastato dalyje. Čia rasite daugybę aukštos kokybės prekių, įskaitant drabužius, aksesuarus ir kosmetiką.

Prekybos Centras

Vienas iš populiariausių prekybos centrų Milane yra „Galleria Vittorio Emanuele II”. Tai yra seniausias pasaulio prekybos centras, kuris yra puikus pavyzdys neoklasikinio stiliaus architektūros. Čia rasite aukštos kokybės parduotuves, įskaitant „Prada”, „Louis Vuitton” ir „Borsalino”.

Boutique

Jei ieškote aukštos kokybės drabužių ir aksesuarų, verta apsilankyti „Armani Megastore”. Tai yra didelė parduotuvė, kurioje rasite įvairių prekių, įskaitant drabužius, aksesuarus ir kosmetiką.

Monte Napoleone

„Monte Napoleone” yra viena iš garsiausių prekybos gatvių Milane. Čia rasite daugybę aukštos kokybės parduotuvių, įskaitant „Gucci”, „Versace” ir „Dolce & Gabbana”. Ši gatvė yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško aukštos kokybės prekių.

Šiame skyriuje aptarėme kelias populiariausias parduotuves ir prekybos centrus Milane. Tačiau tai tik dalis iš daugybės vietų, kurias verta aplankyti, jei ieškote aukštos kokybės prekių.

Muzika ir Teatras

Milanas yra žinomas dėl savo muzikos ir teatro tradicijų. Čia yra keletas vietų, kurias verta aplankyti:

La Scala

La Scala yra vienas iš prestižiškiausių operos namų pasaulyje. Tai garsus teatras, kuriame skambėjo visų puikių operos kompozitorių ir dainininkų muzika. Šis teatras yra vienas iš Milano įžymybių. Jei norite pamatyti vieną iš geriausių operos teatrų pasaulyje, La Scala yra vieta, kurią verta aplankyti.

Operos Teatras

Operos Teatras yra kitas prestižinis operos teatras Milane. Tai yra vienas iš didžiausių ir svarbiausių operos teatrų Italijoje. Čia galite pamatyti daugybę operų, kurių muzika yra žinoma visame pasaulyje. Operos Teatras yra viena iš vietų, kurias verta aplankyti, jei esate muzikos ir teatro gerbėjas.

G. Verdi

Giuseppe Verdi yra vienas iš žymiausių operos kompozitorių Italijoje. Jo muzika yra žinoma visame pasaulyje, o jo operos yra laikomos klasikinėmis. Milane yra keletas vietų, susijusių su G. Verdi. Pavyzdžiui, jo bustas yra atviras viešumai, o jo vardas taip pat suteikiamas vienam iš Milano gatvių. Jei esate muzikos mėgėjas, verta aplankyti šias vietas ir sužinoti daugiau apie vieną iš didžiausių operos kompozitorių pasaulyje.

Milanas yra viena iš geriausių vietų pasaulyje, kur galite pamatyti ir išgirsti puikią muziką ir teatrą. La Scala, Operos Teatras ir G. Verdi yra tik keletas vietų, kurias verta aplankyti, jei esate muzikos ir teatro gerbėjas.

Maistas ir Gėrimai

Milanas yra žinomas ne tik dėl savo kultūros ir istorijos, bet ir dėl savo skanių itališkų patiekalų ir gėrimų. Jei ieškote vietos, kurioje galėtumėte mėgautis autentiška itališka virtuve, Milanas yra puikus pasirinkimas.

Restoranai

Milanas turi daugybę restoranų, kuriuose siūlomi skanūs itališki patiekalai. Kai kurie iš jų yra itin žinomi savo tradiciniais patiekalais, o kiti yra žinomi dėl modernios virtuvės. Keli iš geriausių restoranų, kurie verti dėmesio, yra:

 • Trattoria Milanese
 • Da Giacomo
 • Il Luogo di Aimo e Nadia
 • Ratanà

Kavinės

Milanas taip pat turi daugybę kavinių, kuriose galite mėgautis skaniu itališku kavos puodeliu. Kai kurios iš jų yra žinomos dėl savo autentiškos atmosferos, o kitos yra labiau modernios ir stilizuotos. Keli iš geriausių kavinių, kurios vertos dėmesio, yra:

 • Pasticceria Marchesi
 • Cova
 • Caffè Napoli
 • Zucca

Itališka Kava

Itališka kava yra vienas iš Milano gėrybių. Milanas turi daugybę kavinių ir kavos parduotuvių, kuriose galite mėgautis autentiška itališka kava. Kai kurios iš geriausių vietų, kurias verta aplankyti, yra:

 • Caffè Cova
 • Pasticceria Marchesi
 • Caffè Napoli
 • Zucca

Aperitivo

Aperitivo yra itališka tradicija, kuri susideda iš gėrimų ir užkandžių. Milanas yra viena iš geriausių vietų, kurias verta aplankyti, jei norite patirti autentišką aperitivo patirtį. Kai kurios iš geriausių vietų, kurias verta aplankyti, yra:

 • N’Ombra de Vin
 • Bar Basso
 • Ceresio 7 Pools & Restaurant
 • Terrazza Aperol

Išvada

Milanas yra puikus pasirinkimas, jei ieškote vietos, kurioje galite mėgautis autentiška itališka virtuve ir gėrimais. Nuo tradicinių itališkų patiekalų iki modernios virtuvės, Milanas turi daugybę vietų, kurias verta aplankyti.

Istoriniai Objektai

Milanas yra miestas, kuriame gausu istorinių objektų, kurie pritraukia daug turistų iš viso pasaulio. Šiame mieste yra daugybė istorinių vietų, kurias verta aplankyti. Štai keletas iš jų:

Sforcų Pilis

Sforcų pilis yra vienas iš Milano simbolių. Tai yra didžiulė tvirtovė, kuri buvo pastatyta XIV amžiuje. Ši pilis yra puikus pavyzdys, kaip Milanas atrodė viduramžiais. Šioje pilyje yra daugybė muziejų, bibliotekų ir kitų istorinių vietų, kurias verta aplankyti.

Piazza Mercanti

Piazza Mercanti yra viena iš seniausių vietų Milane. Tai yra didžiulė aikštė, kurioje yra daugybė istorinių pastatų. Šioje aikštėje yra daugybė parduotuvių, kavinių ir restoranų, kuriuose galima ragauti vietinius patiekalus.

Taikos Arka

Taikos Arka yra viena iš įspūdingiausių vietų Milane. Tai yra didžiulė arka, kuri buvo pastatyta XVIII amžiuje, siekiant paminėti Austrijos ir Prancūzijos taikos sutartį. Ši arka yra puikus pavyzdys, kaip Milanas siekia išsaugoti savo istoriją ir kultūrą.

Piazza del Duomo

Piazza del Duomo yra viena iš didžiausių aikščių Europoje. Tai yra didžiulė aikštė, kurioje yra daugybė istorinių pastatų. Šioje aikštėje yra daugybė kavinių, restoranų ir parduotuvių, kuriose galima rasti vietinius produktus ir suvenyrus.

Kaip matote, Milanas turi daugybę istorinių objektų, kurie verti dėmesio. Išsamią informaciją apie šiuos objektus galite rasti Baltic Tours kelionių patarimai, Magiškas Gidas ir Kelionių Reikalai svetainėse.

Sure thing! Here’s the „Frequently Asked Questions” section for your article on what to see in Milan:

Dažnai užduodami klausimai

Kokie yra geriausi Milano muziejai?

Milanas yra turtingas kultūros objektų ir meno kūrinių. Populiariausi Milano muziejai yra Picaso muziejus, Nacionalinis mokslinis ir techninis muziejus Leonardo da Vinci, Pinakoteka di Brera, Fondazione Prada, Trienale di Milano ir daugelis kitų. Kiekvienas iš šių muziejų turi savo unikalų kūrinių rinkinį, todėl rekomenduojame pasirinkti muziejų, atitinkantį jūsų interesus.

Kaip geriausiai apžiūrėti Sforcų pilį?

Sforcų pilis yra vienas populiariausių turistų objektų Milane. Geriausiai ją galima apžiūrėti pasivaikščiojant po pilies kiemus ir stebint jos architektūros grožį. Taip pat rekomenduojame apsilankyti Sforcų pilies muziejuje, kuriame galite sužinoti daugiau apie pilies istoriją ir jos kultūrinę reikšmę.

Kokie yra geriausi butikai Milane?

Milanas yra žinomas kaip mados sostinė, todėl mieste yra daugybė butikų, siūlančių prabangias prekes. Populiariausi butikai Milane yra La Rinascente, 10 Corso Como, Antonia, Excelsior Milano ir Galleria Vittorio Emanuele II. Kiekvienas iš šių butikų siūlo unikalias prekes, atitinkančias skirtingus skonius ir poreikius.

Ką verta pamatyti Milano arkoje?

Milano arka yra vienas iš populiariausių miesto objektų. Tai didžiulis trijų vartų kompleksas, pastatytas dar Romos imperijos laikais. Arka yra puikus istorijos ir architektūros pavyzdys, todėl rekomenduojame ją apsilankyti. Be to, arka yra puiki vieta pasivaikščiojimams ir nuotraukų darymui.

Ką verta nuveikti vienos dienos atostogų metu Milane?

Milanas yra didelis miestas, todėl vienos dienos atostogos gali būti sunkiai praleidžiamos. Rekomenduojame pradėti nuo Milano katedros, tada apsilankyti Sforcų pilyje, pereiti prie Galleria Vittorio Emanuele II ir baigti dieną pasivaikščiojant po Navigli kanalų rajoną. Taip pat rekomenduojame apsilankyti viename iš miesto muziejų ir mėgautis vietine virtuve.

Kokie yra geriausi nemokami muziejai Milane?

Milanas turi daugybę nemokamų muziejų, kurie siūlo turistams nemokamą kultūros patirtį. Populiariausi nemokami muziejai Milane yra Museo del Novecento, Pinacoteca Ambrosiana, Archeologijos muziejus, Museo Civico di Storia Naturale di Milano ir Biblioteca Ambrosiana. Kiekvienas iš šių muziejų siūlo savo unikalų kūrinių rinkinį ir yra vertas dėmesio.

Suppose you are writing an article about „Ką pamatyti Milane?”. Here is a section titled „Naudingos nuorodos” in Markdown format:

Naudingos nuorodos

Norint išsamią informaciją apie Milanas lankytinas vietas, šie šaltiniai gali būti naudingi:

 • Baltic Tours kelionių patarimai siūlo 9 vietų, kurias verta aplankyti Milane, įskaitant katedrą, Paskutinę vakarienę, La Scala teatrą ir kitus.
 • Italija lankytinos vietos pateikia informaciją apie Milane esančius žymius objektus ir istorinį palikimą, taip pat siūlo vietų, kurių verta aplankyti, sąrašą.
 • Magiškas gidas dalinasi Milano lankytinų vietų sąrašu, kuriame yra 10 objektų, pradedant katedra, bažnyčia ir kitais.
 • Skrendu.lt siūlo 9 vietų, kurias verta aplankyti Milane, įskaitant katedrą, Paskutinę vakarienę, La Scala teatrą ir kitus.

Šie šaltiniai gali padėti planuojant savo kelionę į Milanas ir pasiruošti aplankytoms vietoms.

Daugiau informacijos apie Italiją galite rasti kategorijoje https://kelioniupatarimai.lt/category/italija/

Jums gali patikti