Ką pamatyti Ostrava: patarimai ir rekomendacijos

Ostrava yra didžiausias miestas Moravijos-Silezijos regione Čekijoje. Tai pramoninis miestas, kuriame yra daug fabrikų ir gamyklų. Tačiau Ostrava taip pat turi daugybę turistinių objektų ir vietų, kurias verta aplankyti.

Viena iš pagrindinių turistų lankomų vietų yra Ostravos pilis, kuri yra pastatyta ant kalno virš miesto centrinės dalies. Pilies viduje yra įdomių eksponatų ir parodų, kurios pristato miesto istoriją. Kitas turistų lankomas objektas yra Ostravos žirgynas, kuriame vyksta daugybė renginių, tokių kaip žirgų lenktynės ir šou. Be to, Ostravos zoologijos sodas yra vienas iš didžiausių ir populiariausių turistų lankomų objektų mieste.

Taigi, jei planuojate apsilankyti Ostravoje, turite daug ką pamatyti. Nuo istorinių vietų iki renginių ir pramogų, miestas siūlo daugybę turistinių objektų. Būtinai aplankykite Ostravos pilį, žirgyną ir zoologijos sodą, kad išvystumėte šio miesto grožį ir kultūrą.

Ostrava: Čekijos Pramonės Širdis

Ostrava yra viena iš didžiausių miestų Čekijos Respublikoje ir žinoma kaip pramonės centras. Tai yra miestas, kuriame pramonės ir gamybos sektorius yra labai svarbus. Ostrava su savo pramoniniu paveldu yra viena iš svarbiausių pramonės vietų Europoje.

Miestas yra žinomas dėl savo istorijos, susijusios su kasyba ir pramonine revoliucija. Ostrava buvo viena iš svarbiausių anglių kasyklų miestų Europoje. Dabar miestas yra įsikūręs ant daugybės kasyklų, kurios yra tapusios turistinėmis vietomis. Miesto istoriją galima pamatyti kasybos muziejuose, kuriuose yra eksponuojami seni kasybos įrankiai ir kitos relikvijos.

Ostrava taip pat yra žinoma dėl savo pramoninio paveldo, kuris yra išlikęs iki šiol. Mieste yra daugybė pramoninių pastatų, kuriuos galima pamatyti pasivaikščiojant miesto gatvėmis. Pavyzdžiui, Vítkovice yra vienas iš didžiausių pramoninių kompleksų Europoje ir yra tapęs turistų lankomu objektu.

Ostrava taip pat yra žinoma dėl savo kultūros ir meno. Mieste yra daugybė meno galerijų, teatrų ir koncertų salių. Taip pat mieste vyksta daugybė kultūrinių renginių ir festivalių.

Visa tai padaro Ostravą įdomia vieta, kurią verta aplankyti tiems, kas domisi pramonės istorija ir kultūra.

Pagrindiniai Ostrava Lankytini Objektai

Ostrava yra miestas, turintis daugybę lankytinų vietų, kurias verta aplankyti. Šiame straipsnyje bus aptariami pagrindiniai Ostravos lankytini objektai, kurie turėtų būti įtraukti į kiekvieno turisto sąrašą.

Naujasis Rotušės Pastatas Ir Apžvalgos Bokštas

Naujasis Rotušės pastatas yra modernus pastatas, kuriame yra miesto valdžios institucijos. Pastato viršuje yra apžvalgos bokštas, kuris suteikia nuostabų vaizdą į miestą ir aplinkinę teritoriją.

Dolni Vitkovice

Dolni Vitkovice yra buvęs geležinkelio gamybos kompleksas, kuris dabar yra paverstas kultūros ir pramogų centru. Jame yra muziejus, koncertų salė ir daug kitų renginių vietų. Tai yra viena iš populiariausių turistų vietų Ostravoje.

Landek Parko Kasybos Muziejus

Landek Parko Kasybos Muziejus yra vieta, kurioje galima susipažinti su kasybos istorija. Jame yra eksponuojami daugybė kasybos priemonių ir įrankių. Taip pat galima pamatyti, kaip kasybos pramonė išsivystė per laiką.

Silezijos Ostravos Pilis

Silezijos Ostravos Pilis yra senovės pilis, kuri buvo pastatyta XIII amžiuje. Dabar jame yra muziejus, kuriame galima susipažinti su miesto istorija ir kultūra. Tai yra viena iš svarbiausių istorinių vietų Ostravoje.

Ema Pelenų Krūva

Ema Pelenų Krūva yra viena iš didžiausių pelenų krūvų Europoje. Tai yra įspūdinga gamtos ir pramonės sintezė, kuri turėtų būti aplankoma visiems, norintiems pamatyti Ostravos pramonės paveldą.

Ostravos Zoologijos Sodas

Ostravos Zoologijos Sodas yra vienas iš didžiausių zoologijos sodų Čekijoje. Jame gyvena daugiau nei 4000 gyvūnų iš viso pasaulio. Tai yra viena iš populiariausių vietų, kurias verta aplankyti su vaikais.

Ostravos Miesto Muziejus

Ostravos Miesto Muziejus yra vieta, kurioje galima susipažinti su Ostravos miesto istorija ir kultūra. Jame yra eksponuojami daugybė relikvijų, dokumentų ir kitų reikšmingų dalykų, susijusių su miesto istorija.

Svet Techniky

Svet Techniky yra technikos ir pramonės muziejus, kuriame galima pamatyti daugybę senovinių mašinų ir prietaisų. Tai yra vieta, kuriai domina technologijos ir pramonės istorija.

Antonino Dvořáko Teatras

Antonino Dvořáko Teatras yra viena iš svarbiausių kultūros vietų Ostravoje. Jame vyksta įvairūs renginiai, tokie kaip operos

Gastro Kultūra Ostravoje

Ostrava yra ne tik pramogų, bet ir gastronomijos sostinė. Čia galima rasti daugybę barų, kavinių ir restoranų, kuriuose siūlomas įvairus maistas ir gėrimai.

Barai Ir Kavinės

Ostrava yra žinoma dėl savo gausių barų ir kavinių pasirinkimo. Viename iš jų – „Café Lázně“, galima mėgautis ne tik kavos gurmanų, bet ir alaus mylėtojų. Čia siūlomas platų alų asortimentas, kuriame yra įvairių rūšių alus. Kitas populiari barų ir kavinių vieta yra „Café Elektrická“, kuri yra žinoma dėl savo jaukios atmosferos ir skanios kavos.

Maisto Gidas

Ostrava taip pat yra žinoma dėl savo skanios ir įvairios virtuvės. „Kavárna Liberál“ yra viena iš populiariausių vietų, kurioje siūlomi skanūs pusryčiai ir kava. „Restaurace U Kozla“ yra viena iš geriausių vietų, kurioje galima ragauti vietinius patiekalus, tokius kaip „Smažený sýr“ ir „Guláš“.

Ostrava taip pat yra garsėjusi savo alumi, todėl verta aplankyti „Pivní opice“, kuri yra alaus baras, kuriame siūlomas platų alų asortimentas.

Galima teigti, kad Ostrava yra viena iš geriausių vietų, kurioje galima mėgautis skaniu maistu ir gėrimais.

Muzika Ir Menas Ostravoje

Ostrava yra ne tik pramoninis miestas, bet ir kultūros sostinė, turinti daugybę muzikos ir meno renginių. Šiame mieste yra daug vietų, kuriose galima pamatyti ir paklausyti įvairių muzikos žanrų, taip pat mėgautis gatvės menais.

Spalvos Ostravoje

Vienas iš renginių, kurie pritraukia daugybę žmonių iš viso pasaulio, yra „Colours of Ostrava“ muzikos festivalis. Šis festivalis vyksta kasmet liepos mėnesį, o jo metu galima išgirsti įvairių žanrų muziką, nuo roko iki elektroninės muzikos. Be to, festivalio metu organizuojami ir meniniai projektai, kurie papildo muzikinę programą.

Gatvės Menas

Ostrava taip pat garsėja savo gatvės menais. Mieste galima pamatyti daugybę grafiti ir muralų, kurie puošia pastatus ir sienas. Gatvės meno festivaliai, tokie kaip „Ostrava Street Art Festival“, taip pat yra labai populiarūs tarp vietinių gyventojų ir turistų. Šie festivaliai pritraukia menininkus iš viso pasaulio, kurie turi galimybę parodyti savo kūrybą ir dalintis savo patirtimi su kitais.

Ostravoje taip pat yra daugybė teatrų ir menų galerijų, kuriose galima pamatyti vietinių ir tarptautinių menininkų darbus. Visi šie renginiai ir vietos padeda padaryti Ostravą kultūros miestu, kuris verta aplankyti.

Aktyvios Veiklos Ostravoje

Ostrava yra puiki vieta, kurioje galima užsiimti įvairiomis aktyviomis veiklomis. Šiame mieste yra daugybė galimybių, kad kiekvienas rastų kažką, kas jam patinka. Šiame skyriuje bus aptarti du populiariausių aktyvių veiklų Ostravoje pavyzdžiai.

Plaukimas Ostravice Upe

Ostravice upė yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori nusileisti upės srove ir patirti malonumą. Plaukimas Ostravice yra labai populiarus, ypač vasarą. Yra daugybė vietų, kur galima pasirinkti savo plaukimo maršrutą, priklausomai nuo savo patirties ir norų. Galite pasirinkti nuo lengvo, ramaus ir malonaus plaukimo iki sunkesnių ir adrenalino kupinančių maršrutų.

Ledo Ritulys

Ledo ritulys yra labai populiarus Ostravos sportas. Ostravos mieste yra daugybė ledų ritulio aikštelių, kuriose galima pažaisti šį žaidimą. Tai puiki veikla, kurią galima mėgautis visą žiemą. Ledo ritulys yra labai emocionalus ir adrenalino kupinas sportas, kuris tikrai nenusivils net ir patyrusiems sportininkams.

Ostrava yra puiki vieta, kurioje galima užsiimti įvairiomis aktyviomis veiklomis. Plaukimas Ostravice upe ir ledų ritulys yra tik du pavyzdžiai, kaip galima praleisti savo laiką šiame mieste. Ostravos mieste taip pat yra daugybė kitų aktyvių veiklų, kurios tikrai nenusivils net ir labai reikliems sporto entuziastams.

Ostravos Apgyvendinimas

Ostrava yra miestas, kuriame galima rasti įvairių apgyvendinimo pasirinkimų, atitinkančių skirtingus biudžetus ir poreikius.

Jeigu ieškote prabangios nakvynės, galite apsistoti viešbučiuose, tokiuose kaip „Imperial Hotel Ostrava“ ar „Park Inn by Radisson Ostrava“. Šie viešbučiai yra patogioje vietoje, netoli miesto centro ir svarbiausių turistinių objektų.

Jei norite taupyti, galite rinktis nakvynę viešbučiuose, tokiuose kaip „Ibis Ostrava“ ar „Hotel Garni Ostrava“. Šie viešbučiai yra šiek tiek toliau nuo miesto centro, tačiau vis dar patogioje vietoje, netoli viešbučių yra stotelės, kurias pasiekę galite lengvai pasiekti miesto centrą.

Ostravoje yra ir daugybė apartamentų, kurie gali būti puikus pasirinkimas, jei ieškote ilgesnio apgyvendinimo. Jie gali būti patogūs, jei keliaujate su šeima ar draugais, taip pat ir tiems, kuriems patinka gaminti patys.

Be to, Ostravoje yra ir nakvynės pasirinkimų tiems, kurie nori išbandyti kažką naujo ir netradicinio. Pavyzdžiui, galite apsistoti „Hostel Moravia“, kuriame yra „pod“ kambariai, taip pat ir „Hotel Brioni“, kuriame yra erdvių ir spalvingų kambarių, kurie gali būti puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško unikalios nakvynės patirties.

Galima teigti, kad Ostrava yra miestas, kuriame galima rasti apgyvendinimo variantų, atitinkančių skirtingus poreikius ir biudžetus. Taigi, verta pasirinkti tokį apgyvendinimą, kuris atitiktų jūsų poreikius ir lūkesčius.

Kelionės Į Ostravą

Ostrava yra vienas iš didžiausių miestų Čekijoje, turintis daugybę lankytinų vietų. Jei planuojate aplankyti Ostravą, galite pasiekti ją iš daugelio kitų Europos miestų.

Kaip Pasiekti Iš Prahos

Vienas iš paprasčiausių būdų pasiekti Ostravą iš Prahos yra traukiniu. Traukinio kelionė trunka apie 3 valandas, o bilietų kaina svyruoja nuo 7 iki 20 eurų. Be to, galite naudoti autobusų paslaugas, kurios trunka apie 4 valandas, o bilietų kaina svyruoja nuo 5 iki 10 eurų.

Kaip Pasiekti Iš Lenkijos

Jeigu planuojate keliauti į Ostravą iš Lenkijos, galite naudoti traukinių paslaugas. Traukinio kelionė trunka apie 2 valandas, o bilietų kaina svyruoja nuo 5 iki 10 eurų. Be to, galite naudoti autobusų paslaugas, kurios trunka apie 3 valandas, o bilietų kaina svyruoja nuo 5 iki 15 eurų.

Nepamirškite, kad kelionės trukmė ir kaina gali skirtis priklausomai nuo kelionės datos ir laiko, todėl rekomenduojame patikrinti bilietų kainas ir tvarkaraščius iš anksto.

Dažnai užduodami klausimai

Kokie yra geriausi paminklai, kuriuos reikia aplankyti Ostravoje?

Ostrava yra turtinga istorija ir kultūra. Kai kuriuos iš geriausių paminklų, kuriuos reikia aplankyti Ostravoje, yra:

 • Ostravos pilies rūmai
 • Svatý Jan Nepomucký bažnyčia
 • Černá louka
 • Dolní oblast Vítkovice

Kokios yra pagrindinės Ostravos turistinės atrakcijos?

Ostrava yra turtinga turistinėmis atrakcijomis. Kai kuriuos iš pagrindinių Ostravos turistinių atrakcijų yra:

 • Ostravos zoologijos sodas
 • Ostravos technologijos muziejus
 • Landek parkas
 • Ostravos planetariumas

Kur yra geriausios vaizdo platformos Ostravoje?

Ostrava yra turtinga vaizdo platformomis, kurias galima aplankyti. Kai kuriuos iš geriausių vaizdo platformų Ostravoje yra:

 • Nová radnice
 • Věža Emauzy
 • Věža Slezské Ostravy

Kokių pilių verta aplankyti netoli Ostravos?

Netoli Ostravos yra keletas pilių, kurias verta aplankyti. Kai kuriuos iš pilių, kurias verta aplankyti netoli Ostravos, yra:

 • Hukvaldų pilies rūmai
 • Štramberko pilies rūmai
 • Šilheřovicų pilies rūmai

Ką rekomenduojate aplankyti Ostravoje, kad pamatytumėte miesto kultūrą?

Ostrava yra turtinga kultūra ir istorija. Kai kuriuos iš vietų, kurias rekomenduojame aplankyti Ostravoje, kad pamatytumėte miesto kultūrą, yra:

 • Ostravos kultūros namai
 • Janáčko muzikos ir teatro akademija
 • Ostravos operos teatras

Kur yra geriausios vietos, kad galėtumėte pamatyti miesto panoramą Ostravoje?

Ostrava yra turtinga vietomis, kurias galite aplankyti, kad pamatytumėte miesto panoramą. Kai kuriuos iš geriausių vietų, kurias galite aplankyti, kad pamatytumėte miesto panoramą Ostravoje, yra:

 • Radniční věž
 • Věža Emauzy
 • Věža Slezské Ostravy

Naudingi puslapiai turistui

Ostrava yra miestas, kuriame yra daugybė vietų, kurias verta aplankyti. Norint kuo geriau išnaudoti savo kelionę, turistams gali būti naudingi šie puslapiai:

 • Ostrava Tourist Information Centre – tai oficialus Ostravos turizmo informacijos centras, kuriame galima rasti informaciją apie miesto lankytinas vietas, renginius, ekskursijas ir kt. Taip pat galima įsigyti turistinę kortelę, kuri suteikia nuolaidas ir nemokamą viešąjį transportą.
 • Visit Ostrava – tai oficiali Ostravos turizmo svetainė, kurioje galima rasti informaciją apie miesto lankytinas vietas, renginius, ekskursijas, maitinimo ir apgyvendinimo paslaugas ir kt. Taip pat svetainėje yra interaktyvus miesto žemėlapis, kuris padės geriau susipažinti su miesto gatvėmis ir objektais.
 • Ostrava City Card – tai turistinė kortelė, kuri suteikia nemokamą viešąjį transportą, nuolaidas įvairiose lankytinose vietose, maitinimo ir apgyvendinimo paslaugose ir kt. Kortelė galioja nuo 24 iki 72 valandų.

Šie puslapiai turistams gali būti naudingi, norint geriau susipažinti su miesto objektais ir išnaudoti savo kelionę.

Jums gali patikti

Pasidalinkite

Susiję straipsniai