Kadagių slėnis poilsis gamtoje

kadagiu slenis

Kadagių slėnis poilsis gamtoje

Kadagių slėnis – tai slėnis įsikūręs prie Kauno Marių (Arlaviškių kaime) . Tai viena daugiausiai lankomų vietų Kauno rajone, jo kraštovaizdis tiesiog užburia, o pasivaikščioti šiltomis pavasario dienomis laukia ne tik kauniečiai, o ir toliau gyvenantys žmonės iš visos Lietuvos, ir netik.

Lankytojų dėmesį šis slėnis patraukė neatsitiktinai, čia tikrai yra ką nuveikti. Pačiame slėnyje 2010 metais buvo įkurtas pažintinis takas, kurio ilgis yra beveik 1,5 km! Taip pat vaikštant šiuo taku atsiveria vaizdas link Nemuno Vingio, bei pritrenkianti panorama. 2016 metais ši vietovė tarp gražiausių Lietuvos vietų užimė pirmąją vietą. Ši vieta taip pat priklauso Kauno marių regioniniam parkui ir yra saugoma teritorija. Apačioje pateiksiu nuorodas kur galima įsigyti bilietus.

Pastaruoju laikotarpiu Kadagių slėnis  itin išpopuliarėjo kaip romantiškų susitikimų vieta, žmonės dažnai čia atvyksta pasidaryti įspūdingų nuotraukų atnaujinti Facebook profilį, ar tiesiog pakvėpuoti šimtamečių  kadagių išskiriamu oru, ar tiesiog pabūti gamtoje. Moksliškai įrodyta, kad buvimas arčiau gamtos žmogų veikia raminančiai, tiesiog gera žiūrėti į kai kurias gamtos nuotraukas kaip šios ( kadagių aukštis yra netgi  iki 12 metrų)  kuris pasak medicinos specialistų yra teigiamas žmogaus organizmui. Čia nereikia skubėti, reikia tiesiog mėgautis akimirka.

Pažintinis takas Kadagiu slenis  Kadagiu slenis atodanga

Kadagių slėnis pasiekiamas adresu :

1938 2, Viršužiglis 53194

Slėnį patogiausia pasiekti yra automobiliu, kadangi jis yra nutolęs nuo Kauno miesto centro kažkur 26 km, tačiau pakeliui galima pamatyti ir kitų regioninio parko ir jo apylinkių lankytinų objektų, t.y. Dubravos medžiai dvyniai ir Žiglos maumedynas. Autobusu šios vietovės lankyti nepatariame. Šiltomis vasaros dienos čia įsikūrę prekeiviai karštaisiais gėrimais bei užkandžiais.

 

Lankant Kadagių slėnį reikia įsigyti bilietus. Juos užsisakyti galite spaudžiant ant nuorodos:

http://www.kaunomarios.lt/lankytojo-bilietas,p51

Tai padaryti labai paprasta tiek telefonu, tiek įsigijant bilietus internetu. Skatiname tai atlikti savanoriškai ir paremti parką, už gautus pinigus yra atnaujinami suoliukai, pakeičiamos lentos pažintiniame take ir jis pastoviai tvarkomas. Saugokime savo turtą.

Mums reikia daugiau Jūsų pasakojimų kelionių Lietuvoje skiltyje https://kelioniupatarimai.lt/category/lietuva/

 

 

 

Jums gali patikti