Kaip pasirinkti tinkamo dydžio lagaminą?

Be ko sunku įsivaizduoti kelionę? Žinoma, be patikimo draugo, kuris įgyvendins visas jūsų įnoringas idėjas, nepasiklys oro uoste, nebus kaprizingas pakeliui ir atlaikys kelionę. Niekas negali apsunkinti ar palengvinti džiaugsmo ruošiantis kelionei, kaip tinkamo lagamino pasirinkimas. Per sunkus lagaminas bus nepatogus ir privers jus galvoti apie kiekvieną kelionę kaip apie pastangas, o per mažas lagaminas sukels didelį nusivylimą prieš išvykstant. Lagaminai pigiau ir greičiau visada internetu, kur galite juos apžiūrėti ir išsirinkti tinkamiausią.

Kaip nustatyti tinkamą lagamino dydį?

  • erdvumas – lagamino išvaizda ne visada parodo naudingą tūrį. Šis parametras priklauso nuo dizaino ypatybių, sulankstomos rankenos, kuri gali būti išorinė arba įmontuojama, papildomų skyrių.
  • kelionės ilgis – kuo tolimesnė kelionė, tuo daugiau dienų ketinate praleisti toli nuo namų, tuo daugiau reikės bagažo.
  • keleivių skaičius – daiktams keliems žmonėms reikalingas vienas didelis lagaminas arba 2 maži lagaminai. Į lėktuve patogu neštis rankinius modelius.
  • kelionių dažnumas – kelionei daugiau nei 2 kartus per mėnesį, patartina rinktis lagaminus iš polikarbonato arba tvirto plastiko.

Lagaminai vaikams

Vaikiško lagamino pasirinkimas yra net atsakingesnis pirkimas nei suaugusiojo. Nuo 6-8 metų vaikas gali susitvarkyti su suaugusiųjų „S“ kategorijos aksesuaru. Jei vaikas dar mažas, bet keliauja kaip visavertis turistas, reikėtų jam parinkti vaikišką modelį, kuris skiriasi dydžiu, dizainu, manevringumu, lengvumu. Vaikiški lagaminai tampa aukštomis kėdutėmis ir žaidimo elementais vaikams kelionės metu.

Plastikinis ar medžiaginis lagaminas – koks geriau?

Atsakyti į šį klausimą taip pat beprasmiška, kaip rinktis tarp raudonos ir žalios. Kiekvienas keliautojas turės savo nuomonę šiuo klausimu. Plastikas yra stipresnis. Veždami ne tik trapius daiktus, bet ir įtaisus, kad nesijaudintumėte dėl bagažo saugumo, pirmenybę teikite plastikui. Jei išvykstate atostogauti ir nemažą bagažo dalį sudaro garderobas, rinkitės medžiaginius lagaminus. Dėl medžiaginių lagaminų minkštumo ir elastingumo juose sutalpinsite kur kas daugiau daiktų

Kiek sveria lagaminas?

Lagamino svoris yra gana jautri charakteristika. Tuščias geras lagaminas sveria apie tris su puse kilogramo. Brangūs prekės ženklai turi lengvas versijas, kurios sveria apie du kilogramus.

Jums gali patikti