Moteriški drabužiai: kaip tinkamai susikrauti lagaminą?

Ruošiantis kelionei vienas svarbiausių dalykų yra lagaminas ir jo turinys. Ypač tada, kai kelionė yra tolima ir ilgesniam laikui. Tuomet atrodo, kad reikia susikrauti pusę spintos, bet neretai atsitinka taip, kad kelionės metu vilkite dažnai pasikartojančius drabužius ir dauguma jų būna net nepaliesti. Tad šiame straipsnyje papasakosime, kaip reikėtų protingai susikrauti lagaminą, kad visi drabužiai būtų panaudoti ir nereikėtų vykti su keliais dideliais lagaminais.

Moteriškas įvaizdis

Vienas iš geriausių pasirinkimų yra marškinėliai, neilgas sijonas ir balerinos bateliai. Su tokia apranga jausitės patogiai ir atrodysite stilingai. Tokį įvaizdį labai nesunku pakeisti, užtenka pridėti vieną ar kitą detalę ir tuoj pat galite mėgautis visai kitu įvaizdžiu. Prie tokios aprangos galima derinti skrybėlę arba akinius nuo saulės. Be to, prie jų puikiai derės ir kaklo bei rankos papuošalai. Jeigu su tokia apranga išėjote pasivaikščioti kai šiek tiek vėsiau, nepamirškite pasiimti šalį, jis taip pat labai pagyvins įvaizdį.

Jaukus įvaizdis šaltuoju metų sezonu

Atostogauti galima ne tik vasaros sezonu. Daugelis įvairias šalis aplanko ir šaltuoju metų sezonu, nuvyksta pailsėti bent jau kelioms dienoms. Tad tokiam šaltajam sezonui gali puikiai tikti šilta megzta suknelė, storesnės pėdkelnės ir ilgaauliai batai. Toks įvaizdis atrodys puikiai, o jūs galėsite mėgautis puikiomis poilsio dienomis pažindamos vieną ar kitą šalį žiemos laikotarpiu.

Pajūrio įvaizdis

Tai turbūt vienas populiariausių atostogų praleidimo būdų, kai poilsis vyksta prie jūros kranto. Bet šioje vietoje taip pat galima atrodyti puikiai ir stilingai. Tad tokioms atostogoms vertėtų pasiimti kelis maudymosi kostiumėlius, būtų puiku, jeigu jie būtų skirtingi, tai yra vientisi ir atskiri. Prie viso šito, galite turėti didžiulę skrybėlę, kuri puikiai paslėps nuo karštų saulės spindulių. Pajūrio įvaizdžiui tiks ir plona skara iš kurios galėsite pasidaryti įvairaus tipo lengvas sukneles ir taip eiti iki viešbučio ar į pajūrį.

Sportiškas stilius

Moteriški drabužiai gali būti ir sportinio stiliaus. Ir turbūt sunkiai galima įsivaizduoti atostogas be vienos poros sportinio kostiumo. Juk kartais norisi jaustis itin patogiai. Ir toks stilius gali būti tikrai madingas. O jis gali pasitarnauti tada, jei oras tampa vėsesnis ir norisi daugiau šilumos. Prie sportinio kostiumo turėkite baltus kedus, nes juos bus galima pritaikyti ne tik prie tokio stiliaus, bet ir lengvos suknelės, todėl jie bus labai praktiški.

 

Jums gali patikti