Ryškūs aukšto lygio įvykiai antroje 2024 m. pusėje: ko gali tikėtis kibernetiniai gerbėjai

Spartus elektroninio sporto, kaip atskiros sporto šakos, vystymasis lėmė tai, kad šiandien jis pasiekė tokį lygį, kai žaidimai vyksta sausakimšuose stadionuose. Šiuolaikinis e-sportas lavina daugybę puikių įgūdžių, tokių kaip planavimas, analizė, intuicija, protinis stabilumas, koordinacija ir koncentracija. Todėl tie, kurie vis dar abejoja šio sporto nauda, ​​turėtų rimtai pagalvoti.

Tai, kad e-sportas pritraukia milijonus dolerių kainuojančią auditoriją, byloja apie daug ką, bet ne visi gerbėjai gali tinkamai suprasti lažybų subtilybes ir tinkamai apsirinkti platformą. Taigi, GGBET pateikia naujausius sąrašus ir puikius lažybų koeficientus. Taigi pagal žiūrovų skaičių šiemet TOP-5 reitinge „League of Legends“ užėmė pirmąją vietą su daugiau nei 2 656 000 žiūrovų. Mobiliosios legendos yra ne mažiau populiarios: Bang Bang, Counter-Strike, Valorant ir Fortnite.

Artėjančios e-sporto varžybos 2024 m

Nuo šių metų pradžios jau įvyko nemažai autoritetingų e-sporto įvykių, tokių kaip debiutas Major kelių žaidėjų žaidime Counter-Strike-2 ir didelio sezono pradžia pirmoje pramogų versijoje, BetBoom Dacha studijos renginys Dota-2, pirmaujantis Rainbow Six: Siege konkursas, daugybė pasaulinių renginių „Ateities žaidimai“, pirmasis šio periodo Major vaizdo žaidimo „Valorant“ ir kt.

Ne mažiau užimtas bus ir šių metų laikotarpis nuo balandžio iki birželio. Taigi, vienas svarbiausių antrojo e-sporto sezono laikotarpio įvykių bus Kinijoje planuojamas MSI. Kadangi „League of Legends“ pirmenybė teikiama įkurtoms „Dota“ ir „CS“ bendruomenėms, gerbėjų laukia daugybė puikių aukščiausio lygio renginių.

● 03.—04.14 d. Bus nauja ESB lyga: Tour serija, kurioje bus trys naujoviško formato Dota-2 varžybos. Prizinis fondas 500 tūkst. JAV dolerių.

● 08.—04.14 d. Įvyks pirmasis kelių žaidėjų taktinio pirmojo asmens šaudyklės žanro kompiuterinio žaidimo – Counter-Strike-22 – „Intel Extreme Masters China“ susitikimas, kuriame stiprūs dalyviai varžysis dėl 250 tūkstančių JAV dolerių prizo.

● 22.—28.04 d. Anglija susitiks su 16 komandų, kurios varžysis dėl 1 milijono dolerių ir reitingo taškų pagrindiniame renginyje ESL One Birmingham 2024. Tarp pakviestų komandų bus BetBoom Team, Gaimin Gladiators, Azure Ray ir Team Liquid, o kiti žaidėjai bus regioninių atrankos varžybų nugalėtojai.

● 23.04.—12.05. Pagrindinis čempionatas ESL Pro League 19 sezonas vyks Maltoje, kuriame ESL studijos lyga pasirodys atnaujintu formatu, o tai reiškia, kad susirinkusios 32 komandos varžysis nokautuose. Jokių kitų pokyčių, išskyrus šiuos, nesitikima. Dalyvių prizinis fondas – 750 tūkst. dolerių tarp žinomų dalyvių, pažymėtini Virtus.pro, forZe, favoritai FaZe, Vitality ir kt.

● Gegužę planuojama surengti antrąjį VCT 2024: Masters Shanghai for Valorant, į kurį rinksis pirmos klasės komandos pagal ištisų sezonų rezultatus regionuose, kol kas tai tik būsimų varžybų detalės.

● Nuo gegužės iki birželio imtinai Kinijoje vyks preliminarus didelio masto turnyras tarp kiekvienos lygos „League of Legends – Mid-Season Invitational 2024“ pavasario split nugalėtojų.

● 16.—25.05 d. Counter-Strike gerbėjai ruošiasi. Renginyje dalyvauja 16 komandų, kurios varžysis dėl 500 milijonų dolerių vertės prizinio fondo.

● 20.—26.05 d. Paskutinės vaizdo žaidimo „Dota-2“ varžybos vyks prieš didelio masto užbaigimą, kuris vyks sutrumpintu formatu. 12 komandų žais įdomų žaidimą per 7 dienas ir varžysis dėl 1 mln.

● 27.05.—05.06 d. Amerikoje vyks „Intel Extreme Masters Dallas 2024“ renginys, kurio metu 16 komandų varžysis dėl 250 tūkstančių dolerių vertės prizo.

Taigi, gerbėjai vertėtų gerai pasiruošti ir sukaupti spragėsių, kad galėtų sirgti už savo mėgstamą kibernetinę komandą. Metai kupini e-sporto renginių. Taigi, jei esate naujokas lažybų srityje, turėtumėte pasirinkti patikimą platformą, kuri priima statymus dėl e-sporto su daugybe galimybių.

Jums gali patikti