Ką pamatyti Niujorke? Geriausi lankytini objektai ir patarimai

Niujorkas yra vienas iš populiariausių pasirinkimų tarp keliautojų, ieškančių įspūdingos kelionės. Šis miestas yra didelis ir įvairus, o jo lankytinos vietos gali patenkinti bet kokio skonio ir poreikių keliautojus. Jei planuojate apsilankyti Niujorke, tikriausiai kyla klausimas – ką ten pamatyti?

Visų pirma, būtina aplankyti Niujorko simbolį – Laisvės statulą. Tai yra vienas iš žymiausių pasaulio simbolių, kuris reprezentuoja laisvę ir demokratiją. Laisvės statula yra įspūdingas architektūrinis šedevras, o aplink ją yra nuostabios panoramos, kurias verta pamatyti.

Kitas lankytinas objektas yra Empire State Building, kuris yra vienas iš aukščiausių dangoraižių Niujorke. Iš viršaus atsiveria nuostabios panoramos, kurios tikrai nenusivils. Be to, šis dangoraižis yra žinomas iš įvairių filmų ir yra viena iš Niujorko simbolių.

Planuojant Kelionę

Kelionės į JAV reikalauja kelių pasiruošimo etapų. Norint keliauti į Niujorką, reikia turėti ESTA leidimą, kuris suteikia teisę keliauti be vizos iki 90 dienų. ESTA leidimą rekomenduojama gauti bent 72 valandas iki kelionės pradžios. Taip pat reikia turėti galiojančius dokumentus, įskaitant pasą, kuris galioja bent 6 mėnesius po kelionės pabaigos.

JAV valiuta yra JAV doleris, kurio kursas gali svyruoti. Todėl rekomenduojama pasiruošti keleivio čekiais ar kreditinėmis kortelėmis, kurios priimamos beveik visur. Taip pat rekomenduojama pasiruošti pinigais, kad būtų galima apmokėti transportą ir maistą, jei kortelės negalima naudoti.

Kelionės metu reikia atkreipti dėmesį į akcijas ir nuolaidas, kad būtų galima sutaupyti pinigų. Daugelis Niujorko lankytinų vietų siūlo nuolaidas, jei bilietus įsigyjama iš anksto arba kelionės metu per savo svetaines.

Rekomenduojama pasiruošti planą, ką pamatyti ir ką daryti Niujorke, kad būtų galima kuo efektyviau išnaudoti savo laiką. Daugelis populiarių vietų, tokių kaip Empire State Building ar Laisvės statula, gali būti užimtos ilgais eilėmis, todėl rekomenduojama jas aplankyti anksti ryte arba vėlai vakare.

Transportas Niujorke

Niujorkas yra vienas iš geriausiai pasiekių miestų JAV. Transportas yra patogus ir įvairus, todėl keliautojams nereikės ilgai ieškoti, kaip pasiekti savo norimus objektus.

Metro

Niujorko metro yra vienas iš geriausių JAV. Tai yra pigiausias ir greičiausias būdas keliauti po miestą. Be to, tai yra labai patikimas ir saugus transportas. Keliautojai gali nusipirkti vieną bilietą, kuris leis jiems keliauti bet kuriuo metu per parą, o bilietų kainos yra palyginus nedidelės.

Autobusai

Niujorko autobusų sistema yra didelė ir plati. Autobusai važiuoja įvairiais maršrutais, todėl yra lengva pasiekti bet kurią vietą mieste. Autobusų bilietų kainos yra palyginus nedidelės, tačiau reikia atkreipti dėmesį į tai, kad jie gali būti perpildyti.

Taksi

Niujorko taksi yra labai populiarus transporto būdas. Jie yra patogūs ir greiti, tačiau jų kainos yra daug aukštesnės nei kitų transporto priemonių. Taip pat, reikia atkreipti dėmesį į tai, kad Niujorko taksi gali greitai pridėti papildomas mokesčius į bilieto kainą, todėl geriau iš anksto susipažinti su kainų sistema.

JAV miestas

Niujorkas yra vienas iš geriausiai pasiekių miestų JAV, todėl keliautojams nereikės ilgai ieškoti, kaip pasiekti savo norimus objektus. Be to, miesto transporto sistema yra gerai organizuota, todėl keliautojai gali pasiekti savo norimas vietas greitai ir patogiai.

Niujorko Istorija ir Kultūra

Niujorkas yra vienas iš seniausių ir įdomiausių miestų JAV, turintis gausią istoriją ir kultūrą. Miestas buvo įkurtas 1624 metais, kai holandų kolonistai įsikūrė Niujorko saloje. Nuo to laiko miestas patyrė daugybę istorinių įvykių, įskaitant Amerikos revoliuciją, pilietinę karą ir daugybę kitų svarbių istorinių momentų.

Viena iš Niujorko kultūros juostų yra dailė. Mieste yra daugybė meno galerijų, muziejų ir meno centrų, kuriuose galima pamatyti įvairius meno kūrinius, nuo antikos iki modernios dailės. Žinoma, viena iš pagrindinių dailės atrakcijų yra Niujorko moderniojo meno muziejus (MoMA), kuriame yra daugybė žymiausių moderniojo meno kūrinių.

Niujorkas taip pat yra žinomas dėl savo muzikos, teatro ir kino scenos. Broadway teatras yra žinomas kaip vienas geriausių teatrų pasaulyje, o Niujorko filharmonija yra viena geriausių orkestrų pasaulyje. Be to, Niujorkas yra garsus dėl savo kino industrijos, kuri yra viena iš didžiausių pasaulyje.

Visame Niujorke yra daugybė istorinių paminklų, kurie atskleidžia miesto praeitį. Viena iš pagrindinių vietų, kurias reikia aplankyti, yra laisvės statula, simbolizuojanti laisvę ir demokratiją. Taip pat yra daugybė kitų istorinių vietų, įskaitant Niujorko istorijos muziejų, Niujorko biblioteką ir daugybę kitų.

Trumpai tariant, Niujorkas yra miestas, turintis gausią istoriją ir kultūrą. Tai yra vienas iš geriausių miestų pasaulyje, kuriame galima pamatyti daugybę įdomių vietų ir patirti neįtikėtiną kultūros įvairovę.

Lankytini Niujorko Objektai

Niujorkas garsėja savo aukštaisiais pastatais ir įspūdingomis panoramomis. Vienas iš simbolių – Empire State Building, kurio viršūnė yra matoma iš daugelio miesto vietų. Šis pastatas yra vienas iš didžiausių Niujorko simbolių ir yra privalomas kiekvieno miesto svečio sąraše. Iš viršaus atsiveria nuostabi panoraminių vaizdų apžvalgos aikštelė, kur galima pasigrožėti miesto grožiu.

Laisvės statula yra dar vienas simbolis, kurio negalima praleisti. Ji yra įsikūrusi Liberton saloje ir yra vienas iš didžiausių pasaulio paminklų. Statula yra pastatyta 1886 metais ir yra padovanota JAV iš Prancūzijos.

Brūklinas tiltas yra dar vienas Niujorko simbolis, kuris tiesiogiai jungia Niujorką ir Brukliną. Tiltas yra vienas iš didžiausių pasaulio tiltų ir buvo pastatytas 1883 metais. Tiltas yra nuostabi fotografavimo vieta ir yra populiarus turistų lankymosi objektas.

Times Square yra viena iš garsiausių Niujorko vietų. Tai yra didžiulė aikštė su ryškiai šviečiančiais reklamų skydais ir gausybėje žmonių. Tai yra viena iš turistų mėgstamiausių vietų, kur galima pamatyti Niujorko šviesas ir garsus miesto triukšmas.

Centrinis parkas yra viena iš didžiausių ir žymiausių Niujorko parkų. Tai yra idealus atsipalaidavimo ir poilsiui mieste. Parkas yra pilnas žalumos, tvenkinių, tiltų ir skulptūrų. Tai yra puiki vieta piknikams, pasivaikščiojimams ir vaikų žaidimams.

Wall Street yra viena iš žymiausių Niujorko gatvių. Tai yra finansų centras ir yra žinoma dėl Niujorko biržos. Tai yra viena iš turistų lankomų vietų, kur galima pamatyti garsius finansų pastatus ir Niujorko finansų istoriją.

Rockefeller Center yra viena iš didžiausių Niujorko verslo centrų. Tai yra garsus pastatas, kuriame yra daugiau nei 100 įmonių. Rockefeller Center taip pat yra žinomas dėl savo ledo aikštės, kuri yra atvira visiems lankytojams žiemą.

One World Observatory yra viena iš naujausių Niujorko lankytinų vietų. Tai yra aukščiausia Niujorko observatorija, kuri yra įsikūrusi viename iš Niujorko naujausių pastatų – One World Trade Center. Iš viršaus atsiveria nuostabios panoraminės vaizdai.

Edge Hudson Yards yra vienas iš naujausių Niujorko lankytinų vietų. Tai yra aukščiausias Niujorko stiklo skyrius, kuris yra įsikūręs Hudson Yards rajone. Iš viršaus atsiveria nuostabios panoraminės vaizdai ir yra puiki vieta fotograf

Muziejai Niujorke

Niujorkas garsėja savo muziejais, kuriuose galima pamatyti įspūdingas meno kolekcijas ir sužinoti daugiau apie gamtos ir žmonijos istoriją. Štai keletas populiarių muziejų Niujorke:

 • The Metropolitan Museum of Art (Metropoliteno meno muziejus) yra vienas didžiausių meno muziejų pasaulyje, kuriame sukaupta įspūdinga meno kūrinių kolekcija. Metropoliteno meno muziejaus ekspozicijose galima rasti įvairių epochų meno kūrinius, pradedant senovės Egipto meno eksponatais ir baigiant moderniuoju meno kūriniais.
 • American Museum of Natural History (Amerikos gamtos muziejus) yra vienas didžiausių gamtos muziejų pasaulyje, kuriame galima pamatyti įspūdingas gamtos kolekcijas. Muziejuje yra įvairių teminių ekspozicijų, kuriose galima sužinoti daugiau apie planetos istoriją, žmonijos raidą ir gyvūnų pasaulį.
 • Museum of Modern Art (MoMA) yra vienas populiariausių moderniojo meno muziejų pasaulyje, kuriame galima pamatyti įvairių epochų meno kūrinius. MoMA pilna Van Goghso, Warholso ir Pikaso paveikslų, kurie tikrai pavers jūsų mylimąjį meno gerbėju.
 • Guggenheimo muziejus yra vienas iš Niujorko garsiausių moderniojo meno muziejų, kuriame galima pamatyti įspūdingas meno kolekcijas. Guggenheimo muziejuje galima rasti moderniojo meno kūrinius, pradedant abstrakčiuoju dailės judėjimu ir baigiant postmoderniuoju meniu.
 • Museum of Natural History (Gamtos muziejus) yra vienas didžiausių gamtos muziejų pasaulyje, kuriame galima pamatyti įspūdingas gamtos kolekcijas. Muziejuje yra įvairių teminių ekspozicijų, kuriose galima sužinoti daugiau apie planetos istoriją, žmonijos raidą ir gyvūnų pasaulį.
 • Ledų muziejus yra unikalus muziejus, kuriame galima pamatyti įspūdingas ledų skulptūras. Muziejuje yra įvairių teminių ekspozicijų, kuriose galima sužinoti daugiau apie ledų skulptūrų kūrimo procesą ir istoriją.

Visi šie muziejai yra verti aplankymo ir suteiks ne tik kultūros, bet ir pramogų.

Pasiplaukiojimas Niujorke

Niujorkas yra žinomas dėl savo garsios Laisvės statulos, dangoraižių ir žymiausių pasaulio renginių. Tačiau mažai kas žino, kad mieste galima pasimėgauti ir nuostabiu apsilankymu vandenyne. Vienas iš būdų tai padaryti yra dalyvavimas vakarienės kruize.

Vakarienės kruizas yra puiki galimybė pamatyti Niujorką iš kitos perspektyvos. Kruizas prasideda užtepus iš Manhattan’o pakrantės ir tęsiasi per Niujorko uostą, Brooklyno tiltą, Laisvės statulą ir Ellis Island. Geriausia vakarienės kruizą daryti vakare, kai miesto dangoraižai šviečia ryškiai. Kruizas trunka apie 3 valandas ir yra puikus pasirinkimas romantinei vakarienei ar specialiai progai.

Kitas būdas pasimėgauti vandens elementu yra pietų kruizas. Tai yra puiki galimybė pamatyti Niujorko miestą iš kitos perspektyvos per dieną. Kruizas tęsiasi per Niujorko uostą, Brooklyno tiltą, Laisvės statulą ir Ellis Island. Pietų kruizas trunka apie 2 valandas ir yra puikus pasirinkimas pietų pertraukai arba trumpam atsipalaidavimui.

Jeigu norite išsiaiškinti daugiau apie Niujorką, galite dalyvauti įvairiose ekskursijose. Ekskursijos gali būti žygių, dviračių, automobilių, vandens transporto priemonių ir pan. Ekskursijų metu galite pamatyti įvairius Niujorko renginius, lankytinas vietas ir garsius pastatus. Ekskursijos yra puikus pasirinkimas norint geriau susipažinti su Niujorko miestu.

Visi šie būdai yra puikus pasirinkimas norint išsiaiškinti daugiau apie Niujorką ir pamatyti miestą iš kitos perspektyvos.

Pirkinių Gidas

Niujorkas yra žinomas kaip vienas iš geriausių pasaulio prekybos centrų, o tai reiškia, kad mieste yra begalė parduotuvių ir prekių. Tačiau, kaip ir bet kuriame dideliame mieste, yra tam tikrų vietų, kuriose galima rasti geriausius pasiūlymus ir pigiausias kainas.

Viena iš geriausių vietų apsipirkti yra Penktoji aveniu, kurioje yra daug parduotuvių su įvairia prekių asortimentu. Be to, šioje avenijoje yra daugybė kavinių ir restoranų, kur galima pailsėti po intensyvaus apsipirkimo. Tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad ši avenija yra žinoma kaip turistų lanka, todėl kainos gali būti šiek tiek aukštesnės nei kitose vietose.

Jei norite rasti geriausius pasiūlymus, rekomenduojame apsilankyti įvairiose mažesnėse parduotuvėlėse ir turguose, kuriose galite rasti unikalių ir pigių prekių. Vieta, kurioje galite rasti daugybę mažų parduotuvių, yra SoHo rajonas. Čia galite rasti daugybę ne tik prekių, bet ir meno galerijų ir kavinių.

Taip pat verta aplankyti Chinatown, kur galite rasti daugybę parduotuvių su Kinijos prekėmis. Šioje vietoje galite rasti ne tik kinų maisto produktus, bet ir drabužius, aksesuarus ir daugybę kitų prekių. Čia galite rasti ir daugybę turgų, kuriuose galite įsigyti pigių prekių.

Galų gale, jei ieškote designerių prekių pigiau, rekomenduojame apsilankyti Woodbury Common Premium Outlets. Ši vieta yra tik valandos kelio nuo Niujorko ir yra didžiausias designerių prekių outletas Šiaurės Amerikoje. Čia galite rasti daugybę prekių ženklų, tokio kaip Prada, Coach, Michael Kors, ir daugybę kitų.

Galutinai, norint apsipirkti Niujorke, reikia atkreipti dėmesį į savo biudžetą ir pasirinkti vietas, kuriose galima rasti geriausius pasiūlymus ir pigiausias kainas.

Niujorko Rajonai

Niujorkas yra padalintas į penkias apygardas, kurių kiekviena turi savo rajonus. Kiekvienas rajonas yra unikalus savo būdu ir turi daug lankytinų vietų. Žemiau pateikiamos kelios rekomendacijos, ką pamatyti Niujorko rajonuose.

Brodvėjaus Rajonas

Brodvėjaus rajonas yra vienas iš turistų mėgstamiausių rajonų Niujorke. Čia galite rasti daug kultūrinių vietų ir renginių, įskaitant Broadway spektaklius. Be to, rajone yra daug restoranų, kavinių ir parduotuvių, todėl čia galite praleisti visą dieną. Taip pat rekomenduojame aplankyti žymias vietas, tokią kaip Times Square ir Empire State Building.

Little Italy Rajonas

Little Italy rajonas yra garsus itališkos kultūros ir virtuvės gausa. Čia galite ragauti tikrų itališkų patiekalų, įsigyti itališkų produktų ar tiesiog pasivaikščioti gatvėmis ir mėgautis rajono atmosfera. Taip pat rekomenduojame aplankyti žymias vietas, tokią kaip Mulberry Street ir Little Italy Piazza.

Chelsea Rajonas

Chelsea rajonas yra žinomas savo menine ir kultūrine atmosfera. Čia galite rasti daug meno galerijų, kavinių ir restoranų. Be to, rajone yra High Line Park, kuris yra viena iš populiariausių vietų Niujorke. Tai yra parkas, kuris buvo sukurtas ant aukščio geležinkelio linijos, ir jame galite pasivaikščioti ir mėgautis vaizdais.

China Town Rajonas

China Town rajonas yra garsus savo kinų kultūra ir virtuve. Čia galite rasti daug kinų restoranų, parduotuvių ir turgų. Be to, rajone yra daug kultūrinių vietų, tokių kaip Mahayana Temple Buddhistų šventykla ir Museum of Chinese in America. Taip pat rekomenduojame aplankyti žymias vietas, tokią kaip Canal Street ir Columbus Park.

Visi šie rajonai yra unikalūs savo būdu ir turi daug lankytinų vietų. Taigi, jei planuojate keliauti į Niujorką, būtinai aplankykite bent vieną iš šių rajonų, kad patirtumėte tikrą Niujorko atmosferą.

Maistas Niujorke

Niujorkas yra viena iš labiausiai įvairiapusių maisto kultūrų turinčių miestų pasaulyje. Čia galite rasti skirtingų kultūrų virtuves, nuo tradicinės amerikiečių iki italų, kinų, meksikiečių, vietnamiečių ir daugelio kitų.

Viena iš populiariausių vietų, kuriose galite mėgautis vietine virtuve yra Chelsea Market. Čia rasite daugybę vietų, kur galite paragauti skirtingų patiekalų, tokių kaip jūros gėrybių, sūrių, mėsos ir daugybės kitų.

Kitas populiarių vietų, kuriose galite paragauti vietinio maisto, yra Little Italy ir Chinatown. Little Italy yra vieta, kurioje galite ragauti autentiškos itališkos virtuvės, o Chinatown – kinų virtuvės.

Jei ieškote greito užkandžio, išbandykite tradicinį Niujorko gatvės maistą, tokius kaip hotdogai, pretzeliai ir gyvenimo būdas. Šie užkandžiai yra labai populiarūs tarp vietinių gyventojų ir turistų.

Be to, Niujorkas taip pat yra žinomas dėl savo garsiosios picos. Čia galite rasti daugybę picerijų, kuriose siūloma įvairių rūšių picos, nuo tradicinės itališkos iki moderniosios amerikiečių.

Galų gale, jei norite išbandyti kažką skirtingo, išbandykite vietinės virtuvės hibridus, tokius kaip korejiečių-Meksikos mišinys arba vietnamiečių-tailandiečių mišinys.

Visa tai ir daugiau yra pasiruošęs atrasti keliautojus, kurie ieško skanios Niujorko virtuvės.

Apgyvendinimas Niujorke

Niujorkas yra didelis miestas, turintis daugybę apgyvendinimo pasirinkimų. Viešbučių, apartamentų, hostelio ir nakvynės namų pasirinkimas yra didelis.

Viešbučiai

Jeigu ieškote aukštos kokybės viešbučių, rekomenduojame apsistoti Manhatane. Čia rasite daugybę viešbučių, kurie siūlo įvairias paslaugas ir patogumus. Pavyzdžiui, The Plaza Hotel yra vienas iš geriausių viešbučių Manhatane. Jis siūlo prabangias kambarių ir apartamentų nuomos paslaugas, taip pat yra restoranas ir spa centras.

Jei ieškote pigesnio viešbučio, galite apsistoti Brooklyne. Čia yra daugybė viešbučių, kurių kainos yra žemesnės nei Manhatane. Pavyzdžiui, Pod Brooklyn yra viešbutis, kuriame siūlomos nedidelės, bet jaukios kambarių nuomos paslaugos.

Nakvynė

Jeigu ieškote pigesnės nakvynės, galite apsistoti hosteliuose ar nakvynės namuose. Pavyzdžiui, HI NYC Hostel yra vienas iš geriausių hostelių Niujorke. Jis siūlo nedidelius, bet jaukius kambarius, taip pat yra bendrabučio tipo kambariai.

Taip pat galite apsistoti Airbnb apartamentuose. Jie siūlo įvairių dydžių ir kainų apartamentus visame Niujorke. Tai gera pasirinkimo galimybė tiems, kurie nori patogumo ir savarankiškumo.

Rekomenduojame rezervuoti apgyvendinimą iš anksto, kadangi Niujorkas yra labai populiari turistų vieta ir apgyvendinimo pasirinkimas gali būti ribotas.

Niujorkas Per Metus

Niujorkas yra miestas, kuriam visada yra ką pasiūlyti, nepriklausomai nuo sezono. Šis miestas garsėja savo įvairiapusiu turiniu ir daugybe lankytinų vietų, kurias galima aplankyti visais metais.

Laikas

Niujorkas yra miestas, kuriame galima patirti visus keturis metų laikus. Vasarą temperatūra gali siekti iki 30 laipsnių Celsijaus, o žiemą gali būti labai šalta. Pavasarį ir rudenį oras gali būti gana nestabilus, tačiau tai nesukelia didelių problemų turistams.

Oras

Niujorkas yra miestas, kuriame reikia būti pasiruošusiam bet kokiam orui. Vasarą oras gali būti gana karštas ir drėgnas, o žiemą gali būti labai šalta ir snieguota. Pavasarį ir rudenį oras gali būti gana nestabilus, tačiau tai nesukelia didelių problemų turistams.

Atostogos

Niujorkas yra puiki vieta atostogoms, nepriklausomai nuo sezono. Vasarą galima mėgautis paplūdimiais, parkais ir daugybe lauko renginių, o žiemą galima mėgautis slidinėjimu, ledo rituliu ir kitomis žiemos pramogomis. Pavasarį ir rudenį miestas tampa žydi ir gražiai spalvotas, o tai yra puiki proga apsilankyti parkuose ir mėgautis gamta. Niujorkas taip pat garsėja savo kultūros renginiais, tokių kaip teatro spektakliai, koncertai, parodos ir festivaliai, kurie vyksta visus metus.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokie yra saugiausi Niujorko rajonai?

Nors Niujorkas yra saugus miestas, kai kuriuose rajonuose reikia būti atsargiems. Saugiausi rajonai yra Manhattanas, Brooklynas ir Kvinsas. Tačiau rekomenduojama vengti Harlemo, Bronksą ir Šiaurės Bruklino.

Ką verta pamatyti Niujorke?

Niujorkas yra turtingas kultūros ir istorijos, todėl yra daug vietų, kurias reikia pamatyti. Rekomenduojama apsilankyti Empire State Building, Laikrodžių bokšte, Centrinio parko, Metropoliteno meno muziejuje ir Žemės rutulyje.

Kaip naudotis Niujorko metro?

Niujorko metro yra patogus ir pigus būdas keliauti mieste. Bilietus galite įsigyti stotyse arba naudojant mobilųjį bilietą. Rekomenduojama naudoti Google Maps, kad lengviau būtų susigaudyti maršrutuose.

Kokie yra Niujorko klimato ypatumai?

Niujorko klimatas yra šiltas ir drėgnas vasarą, o žiema yra šalta ir snieguota. Tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad Niujorkas yra linkęs į potvynius, todėl reikia būti atsargiems, kai planuojate savo kelionę.

Kokios yra įdomiausios Niujorko vietos?

Niujorkas yra pilnas įdomių vietų, kurias verta aplankyti. Rekomenduojama apsilankyti Niujorko bibliotekoje, Niujorko botanikos sode, Niujorko zoologijos sode ir Niujorko operoje.

Kaip geriausia organizuoti savarankišką kelionę į Niujorką?

Geriausia organizuoti savarankišką kelionę į Niujorką yra pasiruošti iš anksto. Rekomenduojama pasirinkti vietą, kurioje apsistosite, susipažinti su miesto transporto sistema ir iš anksto užsisakyti bilietus į lankytinas vietas.

Naudingi puslapiai turistui

Keliautojams, planuojantiems keliauti į Niujorką, gali būti naudingi šie puslapiai:

 • NYCgo.com – oficialus Niujorko turizmo biuras, kuriame galima rasti informaciją apie lankytinas vietas, restoranus, renginius ir daugiau.
 • TripAdvisor.com – populiari kelionių svetainė, kurioje galima rasti atsiliepimus ir rekomendacijas apie lankytinas vietas, viešbučius, restoranus ir daugiau.
 • TimeOut.com – svetainė, kurioje galima rasti informaciją apie renginius, restoranus, barus, klubus ir daugiau.
 • FreeToursByFoot.com – svetainė, kurioje galima rasti informaciją apie nemokamus turus po Niujorką.
 • TheSkint.com – svetainė, kurioje galima rasti informaciją apie nemokamus renginius, koncertus, parodas ir daugiau.
 • NYCinsiderGuide.com – svetainė, kurioje galima rasti informaciją apie lankytinas vietas, renginius, restoranus ir daugiau, taip pat patarimų, kaip sutaupyti pinigų ir išvengti turistų spąstų.

Visi šie puslapiai gali būti naudingi keliautojams, norintiems išsiaiškinti, ką pamatyti ir ką daryti Niujorke, taip pat rasti geriausius pasirinkimus savo biudžetui.