Ką pamatyti Bostone: Gidas po geriausias lankytinas vietas

Bostono miestas yra vienas iš populiariausių turistų lankomų vietų JAV. Tai yra vienas iš svarbiausių istorinių miestų, kuriame yra daugybė kultūrinių ir istorinių vietų, kurias verta pamatyti. Šiame straipsnyje bus aptariamos populiariausios lankytinos vietos Bostone, kad turistai galėtų geriau suprasti, ką verta pamatyti šiame mieste.

Bostono miestas yra žinomas savo istorinėmis vietomis, tokiomis kaip Bostono uostas, Faneuil Hall Marketplace ir Bostono teismų rūmai. Šios vietos yra svarbios Amerikos istorijai ir kultūrai, todėl jos yra labai populiarus turistų lankymo objektas. Be to, mieste yra daugybė muziejų, kuriuose galima pamatyti įvairias meno ir kultūros eksponatus.

Kitos populiarios Bostono lankytinos vietos yra Fenway Park ir Bostono sodai. Fenway Park yra žinomas kaip seniausias stadionas, kuriame žaidžia Amerikos futbolo komanda „Boston Red Sox”. Bostono sodai yra vienas iš didžiausių miesto parkų, kuriame galima mėgautis gamta ir pasivaikščioti po gražias alėjas. Šios vietos yra tik kelios iš daugybės vietų, kurias verta pamatyti Bostone.

Bostonas: Masačusetso Sostinė

Bostonas yra Masačusetso valstijos sostinė, kuri yra viena iš svarbiausių JAV miestų. Tai yra vienas iš seniausių miestų Šiaurės Amerikoje, kuris yra žinomas dėl savo istorijos, kultūros ir architektūros.

Bostonas yra vienas iš didžiausių JAV miestų, turinčių ilgą istoriją. Jis yra žinomas kaip „šviesos miestas”, nes jis buvo vienas iš pirmųjų miestų pasaulyje, kuriame buvo įdiegta viešoji apšvietimo sistema. Bostonas yra taip pat žinomas dėl savo universitetų, įskaitant Harvardo universitetą, kuris yra vienas geriausių universitetų pasaulyje.

Bostonas yra turistų lankomas miestas, kuriame yra daug vietų, kurias reikia pamatyti. Tai yra miestas, kuriame yra daug istorijos, kultūros ir architektūros. Miestas yra žinomas dėl savo daugybės muziejų, parkų, restoranų ir parduotuvių.

Kai lankotės Bostone, būtinai aplankykite Fenway Park, kuris yra žinomas kaip vienas geriausių beisbolo stadionų pasaulyje. Taip pat aplankykite Bostono viešbučių asociaciją, kuri yra vienas iš seniausių viešbučių pasaulyje. Mieste taip pat yra daugybė istorinių vietų, įskaitant Bostono uostą, Bostono marškinėlių muziejų ir Bostono teatrą.

Bostone taip pat yra daugybė parkų, kuriuose galima pasivaikščioti ir mėgautis gamta. Tai yra miestas, kuriame yra daugybė muziejų, įskaitant Bostono mokslinį muziejų, Bostono vaizdo ir garsinį muziejų ir Bostono karo laivyno muziejų.

Bostone yra daugybė restoranų, kuriuose galima mėgautis įvairiomis patiekalais. Tai yra miestas, kuriame yra daugybė parduotuvių, kuriose galima nusipirkti įvairių prekių.

Istorija Bostono

Bostonas yra vienas seniausių JAV miestų, kuris turi ilgą ir įdomią istoriją. Jame yra daug vietų, kurias verta aplankyti, jei norite sužinoti daugiau apie jo istoriją.

Viena iš labiausiai žinomų vietų yra Senoji Šiaurės bažnyčia, kurioje 1775 metais vyko legendinis Lexingtono ir Konkordo mūšis, prasidėjusi Amerikos revoliucija. Bažnyčia yra puikus pavyzdys JAV kolonijinio architektūros stiliaus ir yra viena iš populiariausių turistų vietų.

Be to, Bostonas yra žinomas savo gausia istorija, o tai reiškia, kad yra daug vietų, kurių verta aplankyti norint sužinoti daugiau apie miesto praeitį. Vienas iš tokių vietų yra Leksingtono ir Konkordo, kuriose vyko mūšiai, kurie pradėjo Amerikos revoliuciją.

Kitas įdomus faktas apie Bostoną yra tai, kad jis yra vienas iš nedaugelio JAV miestų, kuriuose yra daug išlikusių kolonijinio laikotarpio pastatų. Tai yra dėl to, kad miestas buvo vienas iš pirmųjų JAV miestų, kuriuos įkūrė europiečiai, ir jis išliko per daugelį metų.

Kita vieta, kurioje verta aplankyti, yra Bostono viešbučio istorijos muziejus. Jame yra daug eksponatų, kurie rodo, kaip viešbučio praeitis susijusi su miesto istorija. Jame taip pat yra daug informacijos apie miesto praeitį ir dabartį.

Lankytinos Vietos

Bostonas yra turtingas lankytinų vietų, kurios patraukia turistus iš viso pasaulio. Šiame straipsnyje bus aptartos pagrindinės lankytinos vietos, kurias reikia aplankyti Bostone.

Fenway Park

Fenway Park yra vienas iš pagrindinių Bostono simbolių, tai yra viena seniausių beisbolo aikštelių JAV. Tai yra vieta, kurioje žaidžia Bostono Raudonieji Socksai. Fenway Park yra viena iš populiariausių lankytinų vietų Bostone, kur turistai gali apsilankyti ir pamatyti beisbolo aikštę.

Faneuil Hall

Faneuil Hall yra viena iš populiariausių lankytinų vietų Bostone. Tai yra prekybos centras, kuriame yra daugybė parduotuvių, restoranų ir kitų pramogų. Turistai gali apsilankyti čia, kad pamatytų vietinę kultūrą ir tradicijas.

Laisvės Takas

Laisvės Takas yra viena iš populiariausių lankytinų vietų Bostone, kur turistai gali pasivaikščioti ir mėgautis vaizdais. Tai yra 4 km ilgio takas, kuris prasideda Bostono uoste ir baigiasi Naujosios Anglijos akvariume.

Boston Common

Boston Common yra viena iš didžiausių viešųjų parkų Bostone. Tai yra vieta, kur turistai gali pasivaikščioti, piknikuoti ar tiesiog mėgautis vaizdais. Tai yra viena iš populiariausių lankytinų vietų Bostone, kur turistai gali pamatyti vietinius gyventojus.

Naujosios Anglijos Akvariumas

Naujosios Anglijos Akvariumas yra viena iš populiariausių lankytinų vietų Bostone. Tai yra vieta, kurioje turistai gali pamatyti daugybę įvairių jūros gyvūnų, įskaitant delfinus, banginius ir žuvų rūšis. Tai yra viena iš populiariausių lankytinų vietų Bostone, kur turistai gali mėgautis vaizdais ir išmokti daugiau apie jūrų gyvenimą.

North End

North End yra viena iš seniausių Bostono rajonų. Tai yra vieta, kurioje turistai gali pamatyti daugybę istorinių vietų, įskaitant senovinius pastatus, katedras ir bažnyčias. Tai yra viena iš populiariausių lankytinų vietų Bostone, kur turistai gali mėgautis vaizdais ir išmokti daugiau apie Bostono istoriją.

Bostono Uostas

Bostono Uostas yra viena iš didžiausių uostų JAV. Tai yra vieta, kurioje turistai gali pamatyti didžiulius kruizinius laivus ir kitus jūrinius laivus. Tai yra viena iš populiariausių lankytinų vietų Bostone, kur turistai gali mėgautis vaizdais ir išmokti daugiau apie jūrų gyvenimą.

Charles River Esplanade

Charles River Esplanade yra

Sportas ir Pramogos

Bostone yra daugybė sporto ir pramogų galimybių. Tai yra vienas iš geriausių miestų, kuriame galima pamatyti renginius ir įsitraukti į sportinę veiklą. Šiame mieste yra daug sporto komandų, kurios žavi savo gerbėjus ir pritraukia daug turistų.

Viena iš populiariausių sporto komandų yra Red Sox, kuri yra beisbolo komanda. Jei esate beisbolo gerbėjas, turėtumėte apsilankyti Fenway Park stadione, kad pamatytumėte Red Sox žaisti. Be to, TD Garden stadione galite pamatyti Boston Celtics žaisti krepšinio rungtynes.

Taip pat Bostone yra daugybė pramogų galimybių, kurias galite patirti. Ypač populiarus yra teatras, kuriame galite pamatyti daugybę gerai žinomų spektaklių ir koncertų. Be to, mieste yra daugybė klubų, barų ir restoranų, kuriuose galite praleisti savo laiką su draugais ar šeima.

Bostone taip pat yra TD Garden stadionas, kuriame vyksta įvairūs renginiai, tokie kaip koncertai, šou ir sporto renginiai. Tai yra viena iš populiariausių vietų mieste, kur galite pamatyti įvairius renginius.

Visa tai yra tik kelios iš daugybės sporto ir pramogų galimybių, kurias galite patirti Bostone. Tai yra vienas iš geriausių miestų, kuriame galite patirti ne tik sportą, bet ir pramogas.

Architektūra ir Paminklai

Bostone yra daug istorinės ir modernios architektūros pastatų, taip pat ir paminklų, kurie yra verti aplankymo.

Vienas iš žymiausių paminklų yra Paul Revere namas, kuris yra vienas iš geriausiai išlikusių kolonijinio laikotarpio pastatų JAV. Tai buvo namas, kuriame gyveno Paul Revere, garsi Amerikos revoliucijos herojaus. Lankytojai gali pamatyti originalų namo interjerą ir sužinoti daugiau apie Paul Revere gyvenimą.

Kitas žymus objektas yra Fenway Parkas, vienas seniausių ir žymiausių Amerikos beisbolo parkų. Tai yra vienas iš tų pastatų, kurie yra verti aplankymo ne tik sporto fanams, bet ir istorijos ir architektūros mėgėjams.

Be to, Bostone yra daug kitų pastatų, kurie yra verti dėmesio. Tai apima modernius dangoraižius, kaip ir John Hancock Tower, bei istorinius pastatus, kaip ir Old State House. Lankytojai taip pat gali pamatyti daug paminklų, įskaitant Lietuvišką kryžių išeivijoje, kuris yra memorialinis paminklas, interjero atributas ir dekoro elementas.

Bostone yra daug vietų, kurias verta aplankyti, norint pamatyti įspūdingus pastatus ir paminklus. Tai yra tik kelios iš jų.

Ekskursijos ir Apžvalga

Bostone yra daugybė ekskursijų, kurios leidžia pamatyti miesto geriausius žemėlapio taškus. Dažniausiai rekomenduojama pradėti nuo pėsčiųjų ekskursijų, kad galėtumėte geriau susipažinti su miesto gatvėmis ir architektūra.

Viena iš populiariausių pėsčiųjų ekskursijų yra „Freedom Trail” – maršrutas, kuris veda per 16 istorinių vietų, susijusių su Amerikos revoliucija. Ši ekskursija trunka apie 2-3 valandas ir leidžia pamatyti daugybę įspūdingų pastatų, įskaitant Faneuil Hall, Bostono uostą ir Bostono katedrą.

Jei norite pamatyti miestą iš aukščiau, galite pasirinkti interaktyvią apžvalgos aikštelę „Prudential Center Skywalk Observatory”, kurioje galite pamatyti Bostono panoramą iš 50-ų aukščio. Be to, ši aikštelė taip pat turi interaktyvias ekspozicijas, kurios leidžia susipažinti su miesto istorija ir kultūra.

Jei norite dar daugiau nuotykių, galite pasirinkti „Duck Tour” – ekskursiją, kuri prasideda ant sausumos ir tęsiasi vandenyje. Ši ekskursija leidžia pamatyti Bostono gatves ir vandens takus iš neįprastos perspektyvos, o kai kurie „Duck Tour” autobusai netgi yra apsivilkę kaip laivai, kad būtų galima plaukti už miesto ribų.

Bostone yra daugybė įdomių vietų, kurias galite pamatyti pėsčiomis arba pasirinkti interaktyvias ekskursijas. Nepriklausomai nuo to, kaip norite praleisti savo laiką mieste, Bostone tikrai yra daug ką pamatyti ir atrasti.

Gamtos Grožis

Bostone yra daug vietų, kur galima pamatyti ir patirti gamtos grožį. Vienu iš jų yra viešasis sodas, kuris yra didžiausias mieste. Jis yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori pabėgti nuo miesto triukšmo ir pasimėgauti ramia gamtos atmosfera. Sode yra daugybė gėlių, krūmų, medžių ir kitų augalų, taip pat yra daug vietų, kur galima pasimėgauti pikniku ar tiesiog pasėdėti ant suoliuko ir mėgautis gamtos grožiu.

Kitas puikus pasirinkimas yra Charleso upė, kuri teka per miestą. Upė yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori pasivaikščioti ar bėgioti, o taip pat yra galimybė nuomoti valtis ir plaukti upės vandenimis. Plaukimas upės vandenimis suteikia galimybę pamatyti miestą iš kitos perspektyvos ir pasimėgauti gamtos grožiu.

Bostone taip pat yra daugybė parkų ir žalių zonų, kur galima pamatyti gamtos grožį. Pavyzdžiui, Arnoldo arboretumas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori pamatyti daugybę medžių ir krūmų rūšių. Taip pat yra Bostono viešasis sodas, kuris yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori pamatyti daugybę gėlių ir kitų augalų rūšių.

Bostone yra daugybė vietų, kur galima pamatyti ir patirti gamtos grožį. Nepriklausomai nuo to, ar tai viešasis sodas, Charleso upė ar bet koks kitas parkas ar sritis, Bostone yra daugybė galimybių pamatyti ir patirti gamtos grožį.

Muziejai

Bostone yra daugybė muziejų, kuriuos verta aplankyti. Šie muziejai siūlo įvairių temų, nuo istorijos iki meno ir mokslo.

Vienas iš žymiausių muziejų Bostone yra Masačiūsetso technologijos instituto (MIT) muziejus. Čia galite pamatyti daugybę mokslinių eksponatų, kurie atskleidžia technologijų vystymosi istoriją. Taip pat yra interaktyvių eksponatų, kurie leidžia lankytojams patys išbandyti mokslinius principus.

Kitas rekomenduojamas muziejus yra Bostono muziejus. Tai yra vienas iš didžiausių muziejų Šiaurės Amerikoje. Muziejuje yra daugybė meno kolekcijų, taip pat istorijos ir kultūros eksponatų. Muziejus taip pat siūlo įvairias laikinas parodas.

Dailės mėgėjams rekomenduojamas muziejus yra MFA Bostone dailės muziejus. Tai yra vienas didžiausių dailės muziejų Šiaurės Amerikoje. Muziejuje yra daugybė meno kolekcijų, kurios apima visus laikus ir kultūras. Muziejus taip pat siūlo įvairias laikinas parodas ir renginius.

Jeigu norite pamatyti istorijos eksponatus, verta aplankyti Bostono istorijos muziejų. Šis muziejus siūlo įdomias interaktyvias parodas ir eksponatus, kurie atskleidžia Bostono istoriją nuo pirmykščių laikų iki šių dienų.

Kita rekomenduojama vieta yra Bostono vaikų muziejus. Tai yra puiki vieta, kur vaikai gali mokytis ir žaisti kartu. Muziejuje yra daugybė interaktyvių eksponatų ir veiklų, kurios yra skirtos vaikams ir jų tėvams.

Galiausiai, jeigu norite pamatyti įspūdingus gamtos eksponatus, verta aplankyti Naujosios Anglijos akvariumą. Čia galite pamatyti daugybę vandens gyvūnų, įskaitant delfinus, banginius ir žuvų rūšis. Taip pat yra interaktyvių eksponatų ir veiklų, kurios leidžia lankytojams patys išbandyti vandens gyvūnų principus.

Transportas

Bostone yra gerai išvystytas transporto tinklas, kuris leidžia lengvai pasiekti bet kurią miesto vietą.

Viešasis transportas

Bostone yra viešojo transporto sistema, kuri apima autobusus, traukinius ir mėlynus linijinius traukinius. Viešasis transportas yra patogus ir pigus būdas keliauti po miestą. Autobusų bilietų kainos prasideda nuo 1,7 USD, o metro bilietų kainos prasideda nuo 2,4 USD. Be to, yra galimybė įsigyti vienkartinius bilietus arba savaitinius abonementus, kurie yra ekonomiškesni nei kasdieniniai bilietai.

Taksi

Bostone yra daug taksi bendrovių, kurios teikia savo paslaugas visą parą. Taksi yra brangesnis pasirinkimas nei viešasis transportas, tačiau jis yra patogus ir greitas būdas keliauti po miestą. Taksi kainos prasideda nuo 2,8 USD už pradžios mokestį ir 2,7 USD už kiekvieną mylią.

Automobilių nuoma

Jei norite turėti savo transportą Bostone, galite pasirinkti automobilių nuomą. Automobilių nuoma yra patogus būdas keliauti po miestą ir lankytis lankytinose vietose, tačiau reikia atsižvelgti į tai, kad Bostone gali būti sunku rasti vietą automobiliui parkuoti. Automobilių nuomos kainos prasideda nuo 20 USD per dieną.

Dviračiai

Bostone yra daug dviračių takų, kurie yra puikus būdas pažinti miestą. Be to, yra galimybė pasinaudoti miesto dviračių paslaugomis, kurios leidžia pasiimti dviratį vienoje vietoje ir palikti kitur. Dviračių nuomos kainos prasideda nuo 6 USD per valandą.

Bostone yra daug transporto pasirinkimų, todėl keliauti po miestą yra patogu ir paprasta.

Maitinimas ir Poilsis

Bostone yra gausybė kavinių ir restoranų, kuriuose galima mėgautis skaniu maistu ir įvairiais gėrimais. Taip pat mieste yra daugybė viešbučių ir nakvynės įstaigų, kuriose galima ramiai pailsėti po ilgos kelionės ar baigus visą dieną praleisti mieste.

Jeigu ieškote vietos, kur galėtumėte pasimėgauti skaniu maistu, rekomenduojame apsilankyti restorane „Union Oyster House”. Tai yra vienas seniausių restoranų Bostone, kurio meniu yra gausybė jūros gėrybių ir kitų patiekalų. Restoranas taip pat yra žinomas dėl savo unikalių interjero sprendimų, todėl čia galima ne tik mėgautis skaniu maistu, bet ir pasimėgauti unikalia atmosfera.

Jei ieškote vietos, kur galėtumėte pasimėgauti kava ar kitais gėrimais, rekomenduojame apsilankyti kavinėje „Thinking Cup”. Tai yra viena geriausių kavinių mieste, kurio meniu yra gausybė skirtingų kavos rūšių, taip pat ir kitų gėrimų. Kavinė taip pat yra žinoma dėl savo jaukios atmosferos ir draugiško personalo.

Jei ieškote vietos, kur galėtumėte pailsėti po ilgos kelionės ar ilgos dienos mieste, rekomenduojame apsilankyti viešbučiuose „The Ritz-Carlton, Boston” arba „Four Seasons Hotel Boston”. Šie viešbučiai yra žinomi dėl savo aukštos kokybės paslaugų, jaukios atmosferos ir patogios vietos miesto centre.

Bostone yra daugybė vietų, kuriose galima pasimėgauti skaniu maistu, gera kava ar kitais gėrimais, taip pat ir ramiai pailsėti po ilgos dienos mieste. Rekomenduojame pasirinkti vietas, kurios atitinka jūsų lūkesčius ir poreikius.

Viešbučiai

Bostone yra daugybė viešbučių, atitinkančių skirtingus skonius ir poreikius. Nuo didžiulių keturių žvaigždučių viešbučių iki nedidelio buteliuko viešbučių, galite rasti viską, ko reikia jūsų viešnagei.

Vienas iš geriausių viešbučių Bostone yra Conrad Hilton Hotel, kuris yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško prabangos ir komforto. Šis viešbutis yra puikiai įsikūręs, taip pat siūlo daugybę patogumų, tokiose kaip vonios kambarys su hidromasažine vonia, treniruoklių salė ir daugybė restoranų ir barų.

Kitas puikus viešbutis yra Four Seasons Hotel Boston. Šis viešbutis yra puikiai įsikūręs, netoli Bostono uosto ir siūlo daugybę patogumų, tokiose kaip vonios kambarys su hidromasažine vonia, treniruoklių salė ir daugybė restoranų ir barų.

Jei ieškote viešbučio, kuris yra arti visų Bostono lankytinų vietų, galite apsvarstyti The Westin Copley Place, Boston. Šis viešbutis yra puikiai įsikūręs, netoli Bostono centro ir siūlo daugybę patogumų, tokiose kaip vonios kambarys su hidromasažine vonia, treniruoklių salė ir daugybė restoranų ir barų.

Galite rasti ir daugybę kitų viešbučių Bostone, atitinkančių skirtingus skonius ir poreikius. Nepriklausomai nuo to, kokią viešnagę planuojate, Bostone yra viešbučių, kurie atitiks jūsų lūkesčius.

Bostono Bendruomenė

Bostone yra didelė lietuvių bendruomenė, kuri puoselėja savo kultūrą ir tradicijas. Tai viena iš didžiausių lietuvių bendruomenių JAV. Lietuvių bendruomenė Bostone yra labai aktyvi ir organizuoja įvairias renginius, susijusius su Lietuvos kultūra ir istorija.

Vienas iš populiariausių renginių yra Lietuvių šventė, kuri vyksta kasmet birželio mėnesį. Šventėje dalyvauja tūkstančiai žmonių iš visos šalies. Be to, bendruomenė organizuoja ir kitus renginius, tokius kaip koncertai, parodos, sporto varžybos ir pan.

Lietuvių bendruomenė Bostone taip pat turi savo laikraštį, kuris vadinasi „Lietuva”. Laikraštis yra paskelbiamas kas mėnesį ir jame skelbiamos naujienos apie bendruomenės veiklą, Lietuvos kultūrą ir kitus susijusius dalykus.

Be to, Bostone yra keletas lietuvių organizacijų, kurios siekia išsaugoti ir puoselėti lietuvių kultūrą. Pavyzdžiui, yra Lietuvių katalikų parapija, kurioje vyksta lietuviškos pamaldos. Taip pat yra Lietuvių kultūros draugija, kurioje organizuojami renginiai, skirti lietuvių kultūrai ir tradicijoms.

Bostone yra daug vietų, kurias galima aplankyti ir susipažinti su lietuvių kultūra. Pavyzdžiui, yra Lietuvių kultūros centras, kuriame organizuojami renginiai, susiję su Lietuvos kultūra ir istorija. Taip pat yra Lietuvių memorialinis parkas, skirtas pagerbti Lietuvos nepriklausomybės kovų dalyvius.

Visos šios vietos ir organizacijos yra puikus būdas susipažinti su lietuvių kultūra ir tradicijomis Bostone.

Žemėlapis

Bostone yra daugybė turistų lankomų vietų, todėl daugeliui gali būti sunku apsispręsti, kur pradėti savo kelionę. Geriausias būdas suplanuoti savo maršrutą yra naudoti žemėlapį.

Bosto miesto žemėlapis yra labai išsamus ir padės lengvai rasti reikiamas vietas. Žemėlapis yra galima įsigyti daugelyje miesto turizmo informacijos centrų, taip pat jį galima parsisiųsti iš interneto.

Žemėlapyje yra pažymėtos pagrindinės turistų lankomos vietos, tokios kaip Bostono uostas, Laisvės statula, Fenway Park ir kt. Taip pat jame yra pažymėtos viešojo transporto stotelės, viešbučiai ir restoranai.

Rekomenduojama turistams turėti atsarginę kopiją žemėlapio, kadangi gali būti sunku rasti interneto prieigą, o mobiliųjų įrenginių baterijos gali greitai išsikrauti. Be to, rekomenduojama turistams išmokti pagrindinių Bosto miesto gatvių pavadinimų, kadangi tai padės lengviau orientuotis žemėlapyje.

Visumoj, Bosto miesto žemėlapis yra labai naudingas ir padės turistams lengviau planuoti savo kelionę po miestą.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokie yra Bostono žymiausi lankytini objektai?

Bostonas yra turtingas istorijos, kultūros ir architektūros miestas, o tai reiškia, kad yra daugybė vietų, kurias verta aplankyti. Kai kurie iš žymiausių lankytinų objektų yra:

 • Fenway Park stadionas
 • Bostono uostas
 • Bostono public library
 • Bostono muziejus
 • Paul Revere namas

Ką verta pamatyti Bostone?

Bostone yra daugybė vietų, kurias verta pamatyti. Kai kurie iš jų yra:

 • Freedom Trail, kuris veda per daugybę žymiausių Bostono istorinių vietų.
 • Bostono muziejus, kuriame galima sužinoti daugiau apie Bostono istoriją ir kultūrą.
 • Bostono public library, kuri yra viena didžiausių viešųjų bibliotekų JAV.
 • Bostono simfoninio orkestro koncertas, kuris yra vienas geriausių JAV.

Kokie yra Bostono turistų lankomiausi objektai?

Kai kurie iš populiariausių Bostono turistų lankomų objektų yra:

 • Fenway Park stadionas
 • Freedom Trail
 • Bostono uostas
 • Bostono muziejus
 • Bostono public library

Ką reikia žinoti apie Bostono lankytinus objektus?

Prieš apsilankant Bostono lankytinuose objektuose, verta pasitikrinti jų darbo laikus ir bilietų kainas. Kai kuriuose objektuose gali būti ilgos eilės, todėl rekomenduojama apsilankyti anksti ryte arba vėlai vakare. Taip pat verta pasiruošti patogiai avalynei ir drabužiams, kad būtų patogu keliauti ir apžiūrėti vietoves.

Kokie yra Bostono kultūriniai paminklai?

Kai kurie iš Bostono kultūrinių paminklų yra:

 • Bostono operos teatras
 • Bostono baletas
 • Isabella Stewart Gardner muziejus
 • Bostono filharmonijos orkestras

Koks yra geriausias būdas susipažinti su Bostono kultūra?

Geriausias būdas susipažinti su Bostono kultūra yra apsilankyti kultūriniuose renginiuose, tokiuose kaip koncertai, parodos ir teatro spektakliai. Taip pat galima apsilankyti Bostono muziejuose ir galerijose, kurie rodo vietinių menininkų kūrybą ir istoriją.

Naudingi puslapiai turistui

Keliautojams, planuojantiems savo kelionę į Bostoną, yra keletas naudingų internetinių puslapių, kurie padės jiems geriau susipažinti su miestu ir pasiruošti savo kelionei.

Vienas iš tokių puslapių yra bostonusa.com, kuriame yra daugybė informacijos apie miesto lankytinas vietas, renginius, muziejus, restoranus ir daugelį kitų dalykų. Taip pat šiame puslapyje yra galimybė užsisakyti kelionių turą po miestą arba nusipirkti bilietus į renginius.

Kitas naudingas puslapis yra tripadvisor.com, kuriame rasite kelionių patarimų, atsiliepimų apie viešbučius, restoranus ir lankytinas vietas, taip pat galite užsisakyti kelionių turą po miestą arba nusipirkti bilietus į renginius.

Jei keliautojas nori susipažinti su miesto istorija, jis gali apsilankyti bostonhistory.org, kur rasite informacijos apie Bostono istoriją, muziejus ir ekskursijas.

Taip pat keliautojai gali apsilankyti boston-discovery-guide.com, kuriame rasite informacijos apie lankytinas vietas, renginius, ekskursijas ir kitus patarimus keliautojams.

Visi šie puslapiai yra naudingi keliautojams, norintiems geriau susipažinti su Bostonu ir pasiruošti savo kelionei, taip pat rasti informacijos apie lankytinas vietas, renginius ir kitus patarimus keliautojams.

Amerikos straipsnių archyvas: https://kelioniupatarimai.lt/category/amerika/

Jums gali patikti