Ką pamatyti Amerikoje? Detalus kiekvienos valstijos aprašymas

Kiekvienas kelionių mėgėjas svajoja apsilankyti Amerikoje, nes ši šalis turi daugybę įspūdingų vietų. Tačiau, planuojant kelionę į Ameriką, sunku pasirinkti, kurias valstijas aplankyti, nes jos yra itin nesuskaičiuojamos. Todėl šiame straipsnyje pateiksime išsamų kiekvienos Amerikos valstijos aprašymą, kad padėtume jums susiplanuoti savo kelionę ir pasirinkti, kurią vietą norėsite pamatyti pirmiausia. Pradedant nuo Alabamos iki Vašingtono D.C., patikrinkite mūsų išsamius aprašymus, kad būtumėte gerai aprašyti ir informuoti.

Taigi straipsnis bus ilgas, naudokitės greita paieška, jog rasti reikiamą informaciją iš karto

Alabama:

Alabamos valstija yra žinoma dėl savo muzikos ir kultūros, o taip pat ir kaip „gandalų karalystė“. Kaip ir kiekviena valstija, Alabamos turi daugybę vietų, kurias reikia aplankyti, tačiau svarbiausia yra Gulfas. Tai toks pats kaip ir Meksikos vandenynas, tik šiauriniau, todėl jūs negalite praleisti savo laiko, jei turite galimybę aplankyti šią vietą. Be to, būtinai aplankykite Kordovo miestą, kad galėtumėte patikrinti, kaip rodomas Alabamos futbolas.

Alaska:

Alaska yra žinoma dėl savo gamtos grožio ir yra vienas iš geriausių variantų tų, kurie ieško pramogų lauke. Kadangi Alaska yra didelė, jūs turite galimybę pamatyti ledynus, kalnus ir netgi medžiotojų paslaugų. Be to, jei ieškote kultūrinių patirčių, aplankykite Anchorage arba Juneau, kad galėtumėte pamatyt, ką siūlo ši valstija.

Arizona:

Arizona yra žinoma savo dykumomis, Nacionalinio parko Grand Canyon ir savo įspūdingu kaimais. Jei ieškote tobulos kultūrinės patirties, aplankykite Phoenix miestą, kad galėtumėte patirti ramybę ir ramybę, kurią suteikia kalnai. Taip pat pagalvokite apie kelionę į Sedoną, kad galėtumėte pamatyti ypatingą miestelį, kuriame susimaišo natūrali ir moderni atmosfera.

Arkansas:

Arkansas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško rokenroliaus renginių ir gamtos grožio. Šioje valstijoje yra daugybė kalvų ir pakrančių, kurių nemokėsite rasti kitose valstijose. Be to, aplankę Little Rock, jūs pamatysite daugybę istorinių vietų, o taip pat ir savo kultūrą, kaip kad restoranus, kurių patiekalai yra sumaišyti su pietų valstybių skoniu.

Kalifornija:

Kalifornija yra be galo įspūdinga valstija, kurią turite aplankyti, savaime suprantama. Jei ieškote miesto nuotykių, bet kurios miesto sritys, tokiuose kaip LA, San Franciska ir San Diego mieste, yra gera pradžia. Tačiau jei ieškote šiek tiek kitokios patirties, nusprendžiate aplankyti Nacionalinį parką Joshua Tree arba Death Valley, kuriuos turite pamatyti. Kalifornijoje taip pat yra puikios vyno gamybos apygardos, tokių kaip Napa ir Sonoma, kurias reikia aplankyti, ypač jūsų vyno mylėtojams.

Koloradas:

Koloradas yra vietovė tarp pakrančių valstijų, kurios turėtų būti apsilankytos. Kolorado Kalyje yra daugybė parkų, kalnų ir užsiėmimų lauke, kad tiesiog nežinotumėte, kur pradėti. Tačiau svarbiausia vieta, kurią būtinai reikia aplankyti, yra Nacionalinis parkas „Rocky Mountain“. Tai fantastiška vieta gamtos mylėtojams, nes galite pamatyti ir medalio kalnus, ir ugnikalnius. Be to, Kolorado taip pat yra žinomas dėl savo sporto klubų, ypač futbolo ir krepšinio.

Konektikutas:

Konektikutas yra valstija, kurią turite aplankyti, jei ieškote kultūros ir istorijos. Ypač surenkite savo kelionę per Kelionės Maršrutą 66, kad galėtumėte pamatyti daugybę lauko meno ir kultūros vietų, tokių kaip Baltic, Norwich ir Sterling miestai. Be to, aplankę Stamford arba New Haven, jūs turite galimybę pamatyti daugybę meno kūrinių ir sumanymų, kurie yra keliami vietos meno muziejuose.

Delaveras:

Delaveras yra nedidelė valstija, tačiau ji turi daugybę vietų, kurias būtina aplankyti, jei ieškote gamtos grožio. Apimdamas 17 parkų ir plačiųjų pakrantės juostą, jūs turite galimybę pamatyti unikalias Amerikos Rytų pakrantės savito ryšio vietoves. Taip pat išeikite į Delawaro Water Gap, kad galėtumėte pamatyti regiono kalnus ir upes.

Florida:

Florida yra kelionių svaigimą kelianti šalis, turinti daugybę miestų, paplūdimių ir pažykių. Tačiau dėl milžiniškos trysalo, daugybės pakrančių ir karšto klimato, aplankę Floridą turite aplankyti daugybę vietų. Jei ieškote paplūdimio poilsio, Miami yra puiki vieta už vandens ir paplūdimių žygdarbius. Be to, tikrai pasinaudokite savo sąrašu ir patikrinkite, kaip atrodo Disney World ir Universal Studio.

Džordžija:

Džordžija yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško istorijos ar muzikos, nes čia yra puikios vietos, kurias reikia aplankyti. Aplankykite Atlantą, kad galėtumėte patikrinti, kaip pasikeitė džeza istorija, ir įsigykite keli transporto priemones Kelionės Maršrute 41, kad galėtumėte pamatyti daugybę istorinių vietų, to savanos mieste. Taip pat nepamirškite apsilankyti Chattahoochee nacionaliniame miške, kur galite pamatyti daugybę nuostabių lauko vietų ir užsiėmimų.

Havajuose:

Havajų salos – tai rojus poilsiautojams, norintiems susipažinti su geriausiais paplūdimiais, koraliniais rifais ir laukine gamta. Nuo Honolulu iki Konos, jame gausu lankytinų vietų, kuriomis norėsite pasinaudoti. Nardykite Kauajuje arba tyrinėkite įvairią laukinę gamtą Haleakalos nacionaliniame parke Maui saloje. Taip pat tyrinėkite Havajų ugnikalnių nacionalinį parką ir pamatykite salas sudarantį aktyvų vulkaninį kraštovaizdį. Galiausiai nepamirškite pasimėgauti mai tai bet kuriame iš daugelio barų su nuostabiu vaizdu ir režimu transporto.

Idaho:

Aidaho yra puiki vieta gamtos mylėtojams, norintiems tyrinėti kalnus, ežerus, upes ir puikius pėsčiųjų takus. Apsilankykite Mėnulio kraterių nacionaliniame paminkle, kad pamatytumėte įspūdingiausias Šiaurės Amerikos vulkanines uolas ir lavos laukus, taip pat pasimėgaukite nuostabiais vaizdais nuo Baltojo kalno apžvalgos bokšto. Be to, „River of No Return” dykuma yra puiki vieta lauko pramogoms ir stovyklavimui. Galiausiai nepamirškite aplankyti Hells kanjono rekreacinės teritorijos, iš kurios atsiveria nuostabūs vaizdai nuo kanjono pakraščio.

Idaho taip pat yra puiki vieta slidinėti ir čiuožti snieglente. Slidinėjimo kurortuose yra daugybė slidinėjimo trasų, todėl tikrai rasite tokią, kuri atitiktų jūsų įgūdžių lygį ir biudžetą. Taigi planuodami kelionę nepamirškite įtraukti Aidaho į norimų aplankyti šalių sąrašą!

Ilinojus:

Ilinojus – puiki vieta apsilankyti, jei ieškote miesto ir kaimo kraštovaizdžio derinio. Čikaga – ideali vieta atostogoms mieste, turtinga kultūros istorija, garsūs dangoraižiai ir viena geriausių pasaulio architektūrų. Tuo tarpu tokiose vietose kaip Galena galima užsiimti ramesne veikla, pavyzdžiui, žvejyba ar plaukiojimu valtimis Mičigano ežere. Nepamirškite leistis į kelionę 66-uoju keliu ir apžiūrėti visų puikių pakelės lankytinų vietų! Taip pat nepraleiskite progos apžiūrėti vieną iš daugelio Ilinojaus nacionalinių parkų; ypač gražūs yra Midevino nacionalinė aukštapelkės prerija ir Misisipės palisadų valstybinis parkas.

Indiana:

Indiana – puiki vieta tiems, kurie nori susipažinti su Vidurio Vakarais. Nuo Indianapolio, kuriame yra keletas fantastiškų muziejų ir kultūrinių objektų, iki South Bendo ir jo gražių lauko erdvių – čia yra daugybė vietų, kurias galima ištyrinėti. Būtinai aplankykite netoli Mičigano miesto esančią Nacionalinę kopų ežerų pakrantę (Dunes National Lakeshore), iš kurios atsiveria nuostabūs Mičigano ežero vaizdai. Taip pat keliaukite į vieną iš daugybės Indianos nacionalinių parkų, pavyzdžiui, Hoserio nacionalinį mišką ir Brauno apygardos valstybinį parką. Nepamirškite aplankyti ir unikalių valstijos lankytinų vietų, pavyzdžiui, Indianapolio greitkelio ar Konnerio prerijų interaktyvaus istorijos parko.

Kentukis:

Kentukio valstija – puiki vieta, kurią verta aplankyti, jei mėgstate kaimo vietoves Amerikoje. Šioje valstijoje gausu gražių ežerų, kalvų ir miškų. Nepraleiskite progos aplankyti Mamuto urvo nacionalinio parko, kuriame yra ilgiausia pasaulyje urvų sistema! Taip pat yra keletas puikių istorinių vietų tiems, kurie ieško ko nors labiau urbanistinio; churchill Downs ir Louisville Slugger muziejus yra tik du pavyzdžiai. Šioje valstijoje taip pat yra keletas gražių nacionalinių parkų, pavyzdžiui, Kamberlando tarpeklio (Cumberland Gap) nacionalinis istorinis parkas ir Danielio Būno (Daniel Boone) nacionalinis miškas. Galiausiai nepamirškite paragauti garsiojo Kentukio burbono!

Apskritai valstijoje yra daugybė lauko pramogų, lankytinų vietų ir objektų, kuriuos galima ištirti.

Luiziana:

Luiziana – puiki vieta tiems, kurie nori pažinti giliuosius pietus. Nuo Naujojo Orleano šurmulio iki Baton Ružo – Luizianoje yra ką pamatyti ir nuveikti. Apžiūrėkite daugybę valstijos plantacijų arba keliaukite Misisipės upe irkline valtimi. Naujojo Orleano Prancūzų kvartale gausu įspūdingo naktinio gyvenimo, barų, muzikos ir meno galerijų, o miesto kapinėse galima susipažinti su unikalia praeitimi. Luizianoje taip pat gyvena fantastiška laukinė gamta; keliaukite į Atčafalajos baseiną arba Žano Lafito nacionalinį istorinį parką ir preserve. Nepamirškite paragauti vietinės virtuvės patiekalų: būtinai paragaukite jūros gėrybių patiekalų, tokių kaip gumbo ir langustų etufė!

Maine:

Meinas – puiki vieta tyrinėti gamtą mėgstantiems žmonėms. Meine yra daugybė pakrantės mylių ir atšiaurių kalnų, todėl čia galima užsiimti puikia lauko veikla. Plaukite laivu pasigrožėti ruoniais arba į banginių stebėjimo ekskursiją iš Bar Harboro, arba keliaukite pėsčiomis po vieną iš daugybės gamtos parkų ir miškų. Ypač verta aplankyti Akadijos nacionalinį parkąsu uolėta pakrante ir nuostabiais vaizdais. Nepamirškite apsilankyti Portlande, kur rasite puikių restoranų ir gyvo naktinio gyvenimo! Taip pat nepraleiskite progos paragauti apdovanojimus pelniusių Meino omarų; šios jūros gėrybės yra vienos geriausių pasaulyje!

Merilendas:

Merilendas – puiki vieta norintiems pažinti Rytų pakrantę. Merilende yra daugybė miesto lankytinų vietų ir pramogų – nuo triukšmingo Baltimorės vidinio uosto iki kolonijinio Anapolio. Nepraleiskite pro akis nuostabios laukinės gamtos – nuvykite į Asateagos salos nacionalinę jūros pakrantę ir pamatykite laukinius ponius! Jei ieškote ko nors šiek tiek daugiau miesto, keliaukite į Vašingtoną ir apžiūrėkite Nacionalinį prekybos centrą. Merilende taip pat galima paragauti daug skanių jūros gėrybių, pavyzdžiui, mėlynųjų krabų ir austrių. Galiausiai nepamirškite aplankyti vieno iš daugelio valstijos nacionalinių parkų ir miškų!

Masačiusetsas:

Masačusetsas – puiki vieta susipažinti su turtinga Naujosios Anglijos istorija. Bostone yra daug istorinių vietų, kurias galima apžiūrėti – nuo Bostono Laisvės tako iki Plymuto plantacijos. Nepraleiskite Cape Cod paplūdimių ir žavingų švyturių; nuvykite į Martha’s Vineyard ir paragaukite nuostabių jūros gėrybių. Masačusetse taip pat yra keletas fantastiškų miestų ir miestelių, kuriuos galima aplankyti: Saleme gausu raganų lankytinų vietų, o Kembridžo Harvardo aikštėje yra puikus restoranų ir parduotuvių pasirinkimas. Galiausiai nepamirškite aplankyti Kvabino (Quabbin) rezervuaro arba Berkšyrų (Berkshires) kalnų, kad patirtumėte nuostabių įspūdžių gamtoje!

Mičiganas:

Mičiganas – puiki vieta pažinti Didžiųjų ežerų grožį. Nuo Detroito iki Makinako salos – čia yra daugybė lankytinų vietų, kurias galite aplankyti. Plaukite laivu Mičigano ežeru arba plaukite baidarėmis viena iš daugelio upių ir ežerų. Apsilankykite Sleeping Bear Dunes National Lakeshore, kur rasite nuostabių smėlio kopų, švyturiųir daugybė nuotykių lauke. Nepraleiskite Detroito kultūrinių pramogų: apsilankykite Henrio Fordo muziejuje arba leiskitės į ekskursiją pėsčiomis po „Motown” muzikos istoriją. Mičigano jūros gėrybės yra vienos geriausių Amerikoje; būtinai paragaukite vietinių mėgstamiausių patiekalų, pavyzdžiui, ežerinių ešerių ir sykų!

Minesota:

Minesota yra puiki vieta tiems, kurie nori tyrinėti gamtą. Čia rasite daugybę pramogų – nuo nuostabios Šiaurės Aukštutinio ežero pakrantės, kurioje yra vieni geriausių pėsčiųjų takų šalyje, iki Voyageurs nacionalinio parko, kuriame galima plaukioti baidarėmis ir žvejoti. Tyrinėkite daugybę Minesotos valstijos parkų arba plaukiokite valtimis viename iš daugybė ežerų. Nepamirškite paragauti garsiųjų Minesotos patiekalų – būtinai paragaukite laukinių ryžių sriubos, graikinių menkių ir kitų patiekalų. Galiausiai nuvykite į Mineapolį ir susipažinkite su jo gyvybinga muzikos scena arba aplankykite Walkerio meno centrą, kuriame rasite puikių šiuolaikinio meno kūrinių!

Misisipė:

Misisipė – puiki vieta pažinti tikrąjį pietietišką svetingumą. Nuo Misisipės deltos bliuzo ir džiazo iki antebelinių dvarų Načese – čia kiekvienas ras kuo pasimėgauti. Aplankykite Tupelo nacionalinį mūšio lauką arba plaukite garlaiviu Misisipės upe. Nepamirškite Viksburgo nacionalinio karinio Parkas, kuriame vyko svarbus pilietinio karo mūšis. Būtinai paragaukite vietinės virtuvės patiekalų; Misisipė garsėja Deltos šamais. Ir nepraleiskite kasmetinių NASCAR lenktynių garsiajame Misisipės greitkelyje!

Misūris:

Misūris – puiki vieta tyrinėti Vidurio Vakarus. Nuo Sent Luiso iki Kanzas Sičio – čia yra daugybė lankytinų vietų ir veiklos visiems. Pasivaikščiokite Misūrio botanikos sode arba apsilankykite viename iš daugybės valstybinių parkų: nuo Stalo uolos ežero iki Dramblio uolų valstybinio parko – nuotykių rasite kiekviename Misūrio kampelyje. Sent Luise yra daugybė kultūrinių objektų, įskaitant garsiąją Vartų arką ir gyvybingą muzikos sceną. Nepamirškite paragauti Misūrio kepsnių – jie vieni geriausių šalyje! Galiausiai apsilankykite Bransone, kur rasite puikių pramogų po atviru dangumi, arba keliaukite vaizdinguoju Katy taku.

Montana:

Montana – puiki vieta nuotykių ieškotojams, mėgstantiems tyrinėti gamtą. Šioje nuostabioje valstijoje yra daugybė galimybių žvejoti, plaukioti valtimis, stovyklauti ir kt. – nuo Ledynų nacionalinio parko ir Yellowstone’o nacionalinio parko iki daugybės upių, ežerų ir upelių. Nepamirškite vienos iš ikoniškiausių Montanos pramogų – jodinėti žirgais. Pasivažinėkite vaizdingais kalnais arba leiskitės į naktinį žygį. Taip pat nepraleiskite progos paragauti vietinio maisto: Montana garsėja bizonų ir briedžių kepsniais!

Nebraska:

Nebraska – puiki vieta lauko pramogų mėgėjams. Mėgaukitės įspūdingais smėlynų kalvų ir plokščiakalnių vaizdais Skots Blufo nacionaliniame paminkle arba plaukite baidarėmis vienu iš daugelio Nebraskos ežerų ir upių. Nepamirškite aplankyti Chimney Rock nacionalinės istorinės vietovės, kur galite pamatyti kvapą gniaužiančius valstijos peizažus. Tačiau Nebraska – tai ne tik nuotykiai gamtoje, bet ir turtingas kultūrinis paveldas. Apsilankykite Pionierių kaime, kur galėsite daugiau sužinoti apie Nebraskos pasienio laikus, ir nepraleiskite progos paragauti garsiųjų kepsnių! Ir galiausiai Omahoje kiekvieną vasarą vyksta kasmetinis džiazo festivalis

Nevada:

Nevada – puiki vieta tyrinėti Mohavės dykumą. Nuo Las Vegaso ir daugybės lankytinų vietų iki Mirties slėnio nacionalinio parko ir Raudonųjų uolų kanjono – čia yra daugybė pramogų įvairaus amžiaus žmonėms. Apžiūrėkite apleistą kasyklą arba keliaukite visureigiais po dykumą. Būtinai išbandykite laimę viename iš Nevados daugybę kazino arba leiskitės į žygį po gražųjį Ugnies slėnio valstybinį parką. Nevadoje taip pat yra didžiausia Šiaurės Amerikoje natūrali karštoji versmė – Fly Geyser, į kurią iš tiesų verta pažvelgti!

Naujasis Hampšyras:

Naujasis Hampšyras: Naujasis Hampšyras – puiki vieta tyrinėti Naujosios Anglijos atšiaurias pakrantes, kalnus ir ežerus. Apsilankykite jūrų uostą Portsmutą arba tyrinėkite Baltuosius kalnus. Mėgaukitės vaizdingu pasivažinėjimu Kancamagus greitkeliu, iš kurio atsiveria kvapą gniaužiantys Frankonijos įdubos valstybinio parko vaizdai. Nepamirškite nuvažiuoti į Flume Gorge, kur galite tyrinėti granito sienas ir kalnų upelius šioje nuostabioje vietovėje. Tiek daug lankytinų vietų, ir tiek daug veiklos – nuo slidinėjimo iki važinėjimo sniego motociklais, nuo žvejybos iki stovyklavimo – Naujajame Hampšyre tikrai rasite ką veikti kiekvienam!

Naujoji Džersija:

Naujasis Džersis – puiki vieta susipažinti su Rytų pakrantės kultūra. Nuo ryškios Atlantik Sičio šviesos iki istorinio žavesio Keip Mėjuje – čia kiekvienas ras ką veikti. Nepraleiskite progos pasigrožėti Naujojo Džersio pakrantėje esančiomis promenadomis, švyturiais ir paplūdimiais. Aplankykite Elliso salą arba keliaukite į Laisvės valstybinį parką. Čia yra keletą lankytinų vietų Naujajame Džersyje, pavyzdžiui, Laisvės mokslo centrą, Atlantik Sičio akvariumą ir „Six Flags Great Adventure”. Jei ieškote unikalių įspūdžių, būtinai apsilankykite Pine Barrens ir leiskitės į žygį pėsčiomis arba plaukite baidarėmis!

Naujoji Meksika:

Naujoji Meksika: Naujoji Meksika puikiai tinka tiems, kurie nori tyrinėti laukinę gamtą pietvakarių regione. Šioje valstijoje jūsų laukia daugybė nuotykių – nuo Karlsbado urvų nacionalinio parko iki Baltojo smėlio nacionalinio paminklo. Paskraidykite oro balionu virš Albukerkės arba tyrinėkite paslaptingąjį Čako kanjoną. Nepraleiskite Bandeliero nacionalinio paminklo, kuriame yra keletas seniausių archeologinių vietovių Šiaurės Amerikoje.

Niujorkas:

Niujorkas – puiki vieta susipažinti su vieno žymiausių Amerikos miestų šurmuliu. Manhatane yra daugybė dalykų, kuriuos galite nuveikti: nuo Times Square iki Empire State Building viršūnės. Nepamirškite ir kitų Niujorko valstijos dalių – nuo Niagaros krioklių iki Niujorko valstijos šiaurinės dalies, čia rasite ką nors. Keliaukite po Pirštų ežerus, leiskitės į žygius Adirondako parke arba slidinėkite Whiteface Mountain. Didžiajame Obuolyje yra lankytinų vietų visoms amžiaus grupėms – nuo Centrinio parko zoologijos sodo iki visame pasaulyje garsaus Modernaus meno muziejaus. Nepamirškite pamatyti Brodvėjaus spektaklio arba apsilankyti „Yankees” rungtynėse!

Šiaurės Karolina:

Šiaurės Karolina: Šiaurės Karolina yra puiki vieta tyrinėti pietryčius. Šioje nuostabioje valstijoje yra daugybė vaizdingų vietų, kurias galima ištyrinėti – nuo išorinių bankų iki Didžiųjų dūminių kalnų. Mėgaukitės Šiaurės Karolinos paplūdimiais arba leiskitės į žygius Pisgah nacionaliniame miške. Būtinai aplankykite Šarlotę ir apžiūrėkite Senojo Salemo kaimą arba pasivažinėkite Blue Ridge Parkway. Šiaurės Karolinoje yra daug įdomių lankytinų vietų, pavyzdžiui, Biltmoro dvaras ir Nags Head akvariumas. Tad atvykite tyrinėti Šiaurės Karolinos grožio!

Šiaurės Dakota:

Šiaurės Dakota: Šiaurės Dakota yra puiki vieta tyrinėti, jei ieškote plytinčių prerijų ir plačių atvirų erdvių. Apsilankykite Teodoro Ruzvelto nacionaliniame parke ir pamatysite nuostabiąsias Badlando žemes arba keliaukite į Abraomo Linkolno forto valstybinį parką ir susipažinkite su vietovės karine praeitimi. Taip pat galite leistis į ekskursiją po Knife Riverio indėnų kaimą arba pasigrožėti unikalia Šiaurės Dakotos gamta Mažojo Misūrio nacionalinėje pievoje. Nesvarbu, ar ieškote pramogų gamtoje, ar norite tyrinėti mažus miestelius, Šiaurės Dakotoje yra ką veikti.

Ohajas:

Ohajas – puiki vieta tyrinėti Vidurio Vakarus. Šioje valstijoje yra daugybė lankytinų vietų – nuo Klivlando rokenrolo šlovės muziejaus iki Sinsinatyje esančios nuostabios panoramos. Apsilankykite Kolumbo zoologijos sode arba plaukite kruizu Ohajo upe. Yra keletas nacionalinių parkų ir miškų, pvz., Kujahogos slėnio nacionalinis parkas, Hokingo kalvų valstybiniame parke ir Veino nacionaliniame miške. Apsipirkinėjimo entuziastams patiks unikalios parduotuvės Kolumbuose, o mėgstantys gamtą įvertins daugybę valstijos parkų ir takų. Taigi atvykite tyrinėti Ohajo valstijos ir visko, ką ji gali pasiūlyti!

Oklahoma:

Oklahoma: Oklahoma – puiki vieta patirti pietvakarių žavesį. Nuo kaubojų kultūros oklahoma Sityje ir indėnų kultūrą Tulsoje bei jos apylinkėse – ši valstija turi ką pasiūlyti. Mėgaukitės Oklahomos kraštovaizdžiu lankydamiesi viename iš daugybės parkų ar miškų, pavyzdžiui, Wichita Mountain Wildlife Refuge. Raskite laiko apžiūrėti čerokėjų tautos kaimus, pažvejoti Teksomos ežere arba pasivaikščioti po Boomerio ežero parką. Taigi atvykite ir atraskite Oklahomos grožį jau šiandien!

Oregonas:

Oregonas – puiki vieta pažinti Ramiojo vandenyno šiaurės vakarų grožį. Nuo didingo Kolumbijos upės tarpeklio iki atšiaurios pakrantės – šioje valstijoje kiekvienas ras ką nors sau. Leiskitės į banginių stebėjimo ekskursiją Depoe Bay pakrantėje arba tyrinėkite Kraterio ežero nacionalinį parką. Apsilankykite Portlande, apsipirkite, apžiūrėkite lankytinas vietas arba apsilankykite alaus daryklose aplink miestas. Arba nuvykite į Oregono kopų nacionalinę rekreacinę teritoriją, kur galėsite pasivažinėti smėlio lentomis, leistis į žygius pėsčiomis ir paplūdimyje. Oregone yra tiek daug ką veikti ir pamatyti, todėl nenuostabu, kodėl tai puiki vieta tyrinėti!

Pensilvanija:

Pensilvanija yra puiki vieta susipažinti su turtinga šiaurės rytų istorija ir kultūra. Apsilankykite Filadelfijoje ir aplankykite muziejus, istorines vietas ir lankytinas vietas, pavyzdžiui, Laisvės varpą ir Nepriklausomybės salę. Ištirkite daugybę Pensilvanijos valstybinių parkų, pavyzdžiui, Ohiopyle valstybinį parką arba Worlds End valstybinį parką, kuriuose galima užsiimti lauko pramogomis. Pasivaikščiokite po istorinius Pitsburgo rajonus arba apsilankykite nacionaliniame voljere. Nesvarbu, ar ieškote kultūrinės patirties, ar nuotykių gamtoje, Pensilvanijoje kiekvienas ras ką nors sau!

Ričmondas, Virdžinija:

Ričmondas, Virdžinijos valstija – puiki vieta susipažinti su Pietų istorija ir žavesiu. Pasivaikščiokite Monroe parke arba apsilankykite Maymont parke, iš kurio atsiveria nuostabūs miesto panoramos vaizdai. Tyrinėkite grindinio gatveles Shockoe Bottom ir apžiūrėkite istorinius paminklus, tokius kaip Monument Avenue ir Šv. Jono bažnyčia. Apžiūrėkite Virdžinijos valstijos Kapitolijų ir sužinokite apie Ričmondo vietą Amerikos istorijoje arba apsilankykite Virdžinijos vaizduojamųjų menų muziejuje ir praleiskite dieną meno ir kultūros. Turėdami tiek daug ką nuveikti ir pamatyti, nenuostabu, kodėl Ričmondas yra tokia nuostabi vieta!

Pietų Karolina:

Pietų Karolina – puiki vieta pažinti Pietų grožį. Nuo vaizdingų paplūdimių pakrantėje iki kvapą gniaužiančių kalnų kalnuose – Pietų Karolinoje kiekvienas ras ką nors sau. Keliaukite po istorinį Čarlstoną ir apžiūrėkite senąsias grindinio gatveles bei antikvarinę architektūrą. Apsilankykite viename iš daugelio Pietų Karolinos valstijos parkų, pavyzdžiui, Jones Gap State Park arba Congaree National Park. Arba važiuokite automobiliu per Lowcountry ir susipažinkite su visu jo grožiu. Pietų Karolina tikrai suteiks nepamirštamų įspūdžių!

Pietų Dakota:

Pietų Dakota – puiki vieta tyrinėti Didžiųjų lygumų grožį. Nuo Badlandso nacionalinio parko iki Vėjo urvų nacionalinio parko – Pietų Dakotoje yra daugybė neįtikėtinų lankytinų vietų. Leiskitės į žygį po Kusterio valstybinį parką ir pamatykite unikalią vietovės gyvūniją arba apsilankykite Deadvude, kad susipažintumėte su istorija ir kultūra teritorijoje. Susipažinkite su daugelio Pietų Dakotos indėnų genčių kultūra ir paveldu arba stovyklaukite viename iš daugelio nacionalinių miškų. Kadangi yra tiek daug ką pamatyti ir nuveikti, nenuostabu, kodėl Pietų Dakota yra puiki vieta tyrinėti!

Tenesis:

Tenesis – puiki vieta pažinti Pietų kultūrą ir svetingumą. Apsilankykite Nešvilyje ir išgirskite geriausią kantri muziką pasaulyje arba pasigrožėkite Memfyje esančiomis lankytinomis vietomis, tokiomis kaip Graceland, Beale Street ir Sun Studio. Važiuokite per Didžiųjų Dūminių kalnų nacionalinį parką arba tyrinėkite Čatanugos Lookout Mountain. Keliaukite po neįtikėtinas pilietinio karo vietas pavyzdžiui, Donelsono fortas arba Šilo mūšio laukas. Tenesyje kiekvienas ras ką nors sau ir tikrai patirsite nepamirštamų įspūdžių!

Teksasas:

Teksasas – puiki vieta pažinti pietvakarių kultūrą ir grožį. Apsilankykite San Antonijuje, kur pamatysite Alamo, Riverwalk ir nepakartojamus Tekso-Meksikietiškos virtuvės patiekalus. Keliaukite po Vakarų Teksasą ir stebėkite nuostabius kraštovaizdžius, pavyzdžiui, Big Bendo nacionalinį parką arba Gvadalupės kalnų nacionalinį parką. Tyrinėkite Hiustono kosmoso centrą arba susipažinkite su Ostinugyvos muzikos scena. Teksasas, kuriame yra tiek daug ką pamatyti ir nuveikti, tikrai bus nepamirštama patirtis!

Juta:

Juta – puiki vieta tyrinėti įspūdingą Amerikos Vakarų grožį. Nuo Siono nacionalinio parko iki Archeso nacionalinio parko – Jutoje yra vieni įspūdingiausių kraštovaizdžių pasaulyje. Apsilankykite Kanjonlendo nacionaliniame arba keliaukite į Briso kanjono nacionalinį parką. Susipažinkite su unikalia Jutos indėnų genčių kultūra arba važiuokite per nuostabius raudonųjų uolų kanjonus Moabo mieste. Jutoje yra tiek daug ką pamatyti ir nuveikti, kad tikrai patirsite nepamirštamų įspūdžių!

Vermontas:

Vermontas – puiki vieta patirti Naujosios Anglijos žavesį. Mėgaukitės kelione vaizdingais Vermonto kaimo keliais, važiuodami pro vaizdingus ūkius ir senovinius miestelius. Apsilankykite Burlingtone, kur verda muzika, arba aplankykite Stovą, kur ištisus metus galima užsiimti lauko pramogomis. Paplaukiokite valtimi Šamplaino ežeru ir pasigrožėkite nuostabiais Adirondo vaizdais. Apžiūrėkite daugybę Vermonto istorinių vietų arba susipažinkite su klestinčia meno scena Monpeljė mieste. Nėra ko stebėtis, kad Vermontas yra tokia nuostabi vieta, nes čia yra tiek daug ką nuveikti ir pamatyti!

Virdžinija:

Virdžinija – puiki vieta pažinti Amerikos pietų istoriją ir kultūrą. Apsilankykite Ričmonde, kur galite pasigrožėti nuostabia architektūra ir paminklais, arba nuvykite į Šarlotsvilį ir susipažinkite su Tomo Džefersono pasauliu. Važiuokite „Skyline Drive” ir grožėkitės nuostabiais Mėlynųjų kalnagūbrių kalnų vaizdais. Aplankykite vieną iš daugelio Virdžinijos istorinių objektų arba ištirti gyvybingą kraftinio alaus sceną. Virdžinija tikrai suteiks nepamirštamų įspūdžių!

Vašingtonas, DC:

Vašingtonas, DC – puiki vieta susipažinti su turtingu šalies sostinės kultūros paveldu. Aplankykite žymius paminklus, tokius kaip Vašingtono paminklas ir Linkolno memorialas, arba pasivaikščiokite po National Mall. Keliaukite po muziejus, tokius kaip Smithsonian Institution ir Nacionalinė meno galerija, ir susipažinkite su Amerikos istorija bei menu. Pasimėgaukite vakarais kinų kvartale arba Džordžtaune arba aplankykite Arlingtono nacionalines kapines. Vašingtone yra tiek daug ką pamatyti ir nuveikti, todėl nenuostabu, kad tai tokia nepamirštama vieta.

Vakarų Virdžinija:

Vakarų Virdžinija yra neįtikėtina valstija, kurioje galima pažinti Apalačų kultūrą ir gamtos grožį. Apsilankykite Harperso Ferio nacionaliniame istoriniame parke arba Naujosios upės slėnio nacionalinėje upėje ir patirkite nuostabių nuotykių gamtoje. Čarlstone, kur rasite unikalių galerijų ir amatų parduotuvių, tyrinėkite gyvybingą meno sceną. Apžiūrėkite vieną iš daugelio Vakarų Virdžinijos urvų arba leiskitės į žygį pėsčiomis per Monongahelos nacionaliniame miške. Nesvarbu, ką bedarytumėte, Vakarų Virdžinijoje tikrai patirsite nepamirštamų įspūdžių!

Viskonsinas:

Viskonsinas – puiki vieta pažinti Vidurio Vakarų kultūrą ir kvapą gniaužiantį gamtos grožį. Apsilankykite Milvokyje ir pasigrožėkite unikalia miesto patirtimi arba pasiplaukiokite laivu po Mičigano ežerą. Keliaukite į Dūrų apygardą (Door County), iš kurios atsiveria įspūdingi Aukštutinio ežero vaizdai ir žavūs miesteliai. Tyrinėkite daugybę vaizdingų Viskonsino takų Šiaurės miškų regione arba plaukite baidarėmis viena iš daugelio upių. Aplankykite istorines vietas, pavyzdžiui, „Summerfest Grounds”, arba leiskitės į ekskursiją po alaus daryklas Madisone. Viskonsine yra tiek daug ką pamatyti ir nuveikti, kad tai bus nepamirštama patirtis!

Vajomingas:

Vajomingas: Vajomingas – puiki vieta atšiauriems lauko nuotykiams. Leiskitės į kelionę po Yellowstone’o nacionalinį parką ir grožėkitės jo didingais kraštovaizdžiais. Keliaukite į Didįjį. Tyrinėkite Tetono kalnagūbrį ir grožėkitės nuostabia laukine gamta. Žvejokite vienoje iš daugelio Vajomingo upių arba jodinėkite žirgais po kvapą gniaužiantį vaizdingą Vėjo upės slėnį. Vajominge yra tiek daug ką pamatyti ir nuveikti, kad tikrai patirsite nepamirštamų įspūdžių!

Ką pamatyti Amerikoje ras kiekvienas. Nesvarbu, ar ieškote nuostabaus gamtos grožio, turtingos kultūros ir istorijos, gyvybingų miestų, ar nuotykių gamtoje, čia rasite vietą, kuri garantuos nepamirštamus įspūdžius. Keliaukite tyrinėti Amerikos įvairovės – nenusivilsite!

Kad ir kur nuvestų jūsų kelionė, pasirūpinkite nepamirštamais įspūdžiais!

Kad ir kur nuvestų jūsų kelionė, pasirūpinkite nepamirštamais įspūdžiais! Straipsnis parengtas kelioniupatarimai.lt kolektyvo.