Ką pamatyti Čikagoje? Geriausi lankytini objektai

Čikaga yra vienas iš populiariausių turistų tikslų JAV. Tai yra didžiausias miestas Ilinojaus valstijoje, kuriame yra daugybė turistinių objektų. Čikaga yra žinoma dėl savo įdomios architektūros, kultūros, meno ir muzikos scenų, taip pat dėl savo restoranų ir apsipirkimo galimybių.

Kai planuojate savo kelionę į Čikagą, svarbu žinoti, ką pamatyti ir ką nuveikti. Turistų gausybė gali sukelti painiavą, todėl geriausia susipažinti su miesto populiariausiais lankytinais objektais ir atrakcionais, kad galėtumėte pasirinkti, ką pamatyti pagal savo pomėgius ir laiko ribas. Šiame straipsnyje bus aptariami populiariausi turistiniai objektai, kuriuos verta aplankyti, ir ką reikia žinoti apie kiekvieną iš jų.

Čikagos Meno Institutas

Čikagos Meno Institutas yra vienas iš didžiausių meno muziejų Jungtinėse Valstijose. Muziejaus kolekcija apima daugiau nei 300 tūkstančius meno kūrinių, pradedant nuo senovės Graikijos ir baigiant moderniuoju meniu. Tai yra vienas iš populiariausių turistų lankomų vietų Čikagoje ir yra vertas dėmesio kiekvienam, norinčiam susipažinti su pasaulio meno šedevrais.

Vienas iš didžiausių muziejaus privalumų yra jo impresionistų kolekcija, kuri yra viena iš didžiausių pasaulyje. Muziejuje galima pamatyti darbus iš tokio žymaus menininko kaip Claude Monet, Pierre-Auguste Renoir ir Edouard Manet. Be to, muziejuje yra ir daugybė moderniojo meno kūrinių, tokio žymaus menininko kaip Pablo Picasso ir Marc Chagall.

Čikagos Meno Institutas yra atviras kasdien, išskyrus šventes. Bilietų kainos svyruoja priklausomai nuo parodų ir renginių, tačiau yra nuolaidų studentams, mokytojams ir senjorams. Taip pat yra galimybė įsigyti internetinius bilietus, kurie leidžia pasiekti muziejų greičiau ir patogiau.

Muziejas yra labai didelis, todėl rekomenduojama skirti bent pusę dienos, kad būtų galima pamatyti visus eksponatus. Geriausias laikas apsilankyti yra nuo 12 iki 3 val., kai nėra daug žmonių. Be to, rekomenduojama nešiotis žemėlapį, kad būtų galima lengviau orientuotis muziejuje.

Čikagos Meno Institutas yra ne tik vienas iš populiariausių turistų lankomų vietų Čikagoje, bet ir vienas iš didžiausių meno muziejų pasaulyje. Tai yra puiki vieta, kur galima susipažinti su pasaulio meno šedevrais ir praleisti neįprastą ir įdomų laiką.

Skydeck Chicago

Skydeck Chicago yra viena iš populiariausių turistų vietų Čikagoje, kurioje galima mėgautis nuostabiais miesto vaizdais iš 103 aukšto aukščio. Skydeck yra ant Willis bokšto, kuris yra aukščiausias pastatas Čikagoje, ir yra vienas iš aukščiausių pastatų Amerikoje.

Norint apsilankyti Skydeck, rekomenduojama nusipirkti bilietus internetu iš anksto, kad būtų išvengta ilgų eilių. Kainos gali skirtis priklausomai nuo to, ar norite įsigyti bilietus tik į Skydeck, ar kartu su kitais muziejais ir atrakcionais.

Vienas iš populiariausių bilietai yra „Fast Pass”, kuris leidžia apsilankyti Skydeck be eilių. Tačiau šie bilietai yra brangesni nei įprasti bilietai. Taigi, jei norite išvengti ilgų eilių, rekomenduojama apsilankyti Skydeck anksti ryte arba vėlai vakare, kai yra mažiau žmonių.

Skydeck yra atviras kasdien nuo 9 val. ryto iki 10 val. vakaro. Tačiau rekomenduojama patikrinti darbo valandas prieš apsilankant, kadangi jos gali keistis priklausomai nuo sezono.

Visiems Skydeck lankytojams yra suteikiamos galimybės mėgautis nuostabiais panoraminiais vaizdais iš stiklo balkonų, kurie yra iškilę iš Willis bokšto. Skydeck taip pat siūlo įvairias interaktyvias patirtis, įskaitant galimybę fotografuotis su Čikagos panorama.

Skydeck Chicago yra viena iš populiariausių turistų vietų Čikagoje, kurioje galima mėgautis nuostabiais miesto vaizdais. Norint apsilankyti Skydeck, rekomenduojama nusipirkti bilietus internetu iš anksto, kad būtų išvengta ilgų eilių. Kainos gali skirtis priklausomai nuo to, ar norite įsigyti bilietus tik į Skydeck, ar kartu su kitais muziejais ir atrakcionais.

Čikagos Istorijos Muziejus

Čikagos Istorijos Muziejus yra vienas iš populiariausių lankytinų objektų Čikagoje, kuriame galima išsamiai susipažinti su miesto ir JAV istorija. Muziejus yra įsikūręs 1601 N Clark St, Chicago, IL 60614, Jungtinės Amerikos Valstijos.

Muziejaus kolekcijoje yra daugiau nei 20 milijonų eksponatų, kurių pagrindinis tikslas yra parodyti Čikagos istorijos raidą ir jos įtaką JAV istorijai. Lankytojai gali pamatyti nuolatinius ir laikinus eksponatus, įskaitant dokumentus, fotografijas, meno kūrinius ir daugiau.

Bilietai į Čikagos Istorijos Muziejų kainuoja apie $19 už suaugusiojo bilietą ir $17 už vaiko bilietą. Tačiau, jei norite sutaupyti pinigų, galite įsigyti internetinius bilietus su nuolaida. Be to, muziejus turi nemokamą dieną kiekvienam mėnesiui.

Muziejus yra atviras visą savaitę, išskyrus tam tikras šventes. Darbo valandos yra nuo 9:30 val. iki 16:30 val. pirmadieniais iki penktadieniais, ir nuo 10:00 val. iki 17:00 val. savaitgaliais.

Jeigu planuojate apsilankyti Čikagos Istorijos Muziejuje, rekomenduojama skirti bent 2-3 valandas, kad galėtumėte pamatyti visus eksponatus ir susipažinti su istorijos įvykiais. Be to, galite įsigyti audio gidas, kuris padės jums geriau suprasti eksponatus ir istoriją.

Navy Pier

Navy Pier yra viena iš žymiausių ir populiariausių lankytinų vietų Čikagoje. Tai yra 3,300 pėdų ilgio prieplauka, kuri išsikiša į Mičigano ežerą. Prieplauka buvo atidaryta 1916 metais ir nuo tada tapo ne tik prieplauka laivams, bet ir pramogų centru.

Navy Pier yra miesto poilsio centras, kuriame yra poilsio parkas, atrakcionai, kavinės, restoranai, parodų paviljonai ir daugybė kitų pramogų. Tai yra vieta, kurioje galima praleisti visą dieną, nes čia yra daug įdomių veiklų visai šeimai.

Bilietai į Navy Pier kainuoja apie 25-30 dolerių, priklausomai nuo to, kiek veiklų planuojate daryti. Tačiau galite nusipirkti internetinius bilietus, kad išvengtumėte ilgų eilių ir sutaupytumėte laiko. Internetiniai bilietai taip pat gali būti pigesni nei bilietai, kuriuos galite nusipirkti tiesiogiai prie prieplaukos.

Navy Pier taip pat yra vieta, kurioje vyksta įvairūs renginiai, tokiuose kaip koncertai, parodos ir kitos šventės. Jei planuojate apsilankyti Čikagoje, būtinai apsilankykite Navy Pier, kad galėtumėte patirti visą jo grožį ir įvairovę.

Millennium Park ir Cloud Gate

Millennium Park yra viena iš populiariausių vietų Čikagoje, o jame yra daug lankytinų objektų, įskaitant didžiulę skulptūrą „Cloud Gate”. Ši skulptūra yra viena iš turistų mėgstamiausių objektų, kurią rekomenduojama aplankyti.

Istorija rodo, kad „Millennium Park” buvo atidarytas 2004 metais ir jis yra didžiausias viešasis parkas Čikagoje. Tai vieta, kurioje vyksta daug renginių, koncertų ir parodų, taip pat yra daug vietų, kur galima atsipalaiduoti ir mėgautis laisvalaikiu.

Vienas iš labiausiai žinomų objektų „Millennium Park” yra „Cloud Gate” skulptūra, kuri yra žinoma ir kaip „The Bean”. Skulptūra yra 110 tonų ir yra 66 pėdų ilgio ir 33 pėdų aukščio. Tai yra nerūdijančio plieno plokštės, kurios yra išlenktos taip, kad sukurtų elipsės formą. Skulptūra yra įdomi tuo, kad atspindi aplinką ir žmonių veidus, o tai yra puiki vieta nuotraukoms.

„Cloud Gate” skulptūra yra ne tik puiki vieta nuotraukoms, bet ir svarbi Čikagos gyventojams. Tai yra vieta, kurioje susitinka žmonės, bendrauja ir mėgaujasi laisvalaikiu. Skulptūra yra patraukli visiems, o ypač turistams, kurie nori pamatyti vieną iš unikaliausių skulptūrų pasaulyje.

„Millennium Park” ir „Cloud Gate” yra puikios vietos aplankyti Čikagoje. Tai yra vieta, kurioje galima atsipalaiduoti, mėgautis laisvalaikiu ir mėgautis vaizdais. Tai yra vieta, kurią verta aplankyti bet kuriuo metų laiku, nes ji visada yra graži ir įdomi.

Grant Park ir Lakefront Trail

Grant Park yra viena iš didžiausių ir populiariausių lankytinų vietų Čikagoje. Tai yra 319 akrų parkas, esantis miesto centre, kuriame yra daugybė rekreacijos ir kultūros objektų. Parkas yra vadinamas miesto „smegenimis”, nes jis yra gyvybiškai svarbus miesto ekonomikai ir kultūrai.

Vienas iš populiariausių Grant Park objektų yra Cloud Gate skulptūra, dažniausiai vadinama „The Bean”. Ši skulptūra yra Čikagos simbolis ir yra nuolat fotografuojama turistų. Be to, Grant Park yra namai Čikagos meno institutui, Adlerio planetariumui ir Shedd akvariumui.

Lakefront Trail yra ilgas takas, einantis palei Mičigano ežero krantą ir leidžiantis mėgautis nuostabiu vaizdu į miestą. Takas prasideda Grant Park ir eina iki Navy Pier. Tai yra puiki vieta pasivaikščiojimui, bėgimui ar dviračių važiavimui. Be to, takas yra nemokamas, o tai yra puikus būdas praleisti laiką įdomioje ir sveikoje aplinkoje.

Grant Park ir Lakefront Trail yra puikios vietos, kurias reikia aplankyti, kai lankotės Čikagoje. Tai yra puikus būdas mėgautis miesto grožiu ir kultūra.

Čikagos Kultūros Centras

Čikagos Kultūros Centras yra viena iš populiariausių vietų mieste, kurioje vyksta įvairios kultūrinės renginys ir parodos. Centras yra įsikūręs 78-ojoje gatvėje ir yra lengvai pasiekiamas viešuoju transportu.

Istorija

Čikagos Kultūros Centras buvo įkurtas 1977 metais ir nuo tada yra viena iš svarbiausių kultūros institucijų mieste. Centras yra skirtas skatinti įvairių kultūrų ir meno formų plėtrą ir skatinti kultūrinį bendravimą tarp skirtingų žmonių grupių.

Kaina ir laikas

Čikagos Kultūros Centras yra atviras visiems ir nemokamas. Tačiau, kai kurios parodos ir renginiai gali reikalauti mokėti bilietą. Centras yra atviras nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 10 val. ryto iki 8 val. vakaro, savaitgaliais nuo 10 val. ryto iki 5 val. vakaro.

Parodos

Čikagos Kultūros Centras yra žinomas dėl savo nuolatinių parodų ir renginių, kurie yra skirti skirtingoms kultūroms ir meno formoms. Parodų temos gali skirtis nuo šiuolaikinio meno iki muzikos ir teatro.

Internetinis bilietas

Čikagos Kultūros Centras taip pat siūlo galimybę įsigyti bilietus internetu, kad galėtumėte iš anksto užsisakyti bilietus ir išvengti eilės prie kasų. Internetinis bilietas taip pat gali suteikti galimybę gauti nuolaidą.

Frank Lloyd Wright ir Robie House

Frank Lloyd Wright yra žinomas amerikiečių architektas, kurio kūryba yra labai svarbi Čikagos architektūros istorijoje. Vienas iš jo žymiausių darbų yra Robie House, pastatytas 1909 metais.

Robie House yra vienas iš geriausiai žinomų Frank Lloyd Wright pastatų ir yra vienas iš svarbiausių architektūros pavyzdžių, kurie yra priskiriami Prairijos stiliaus architektūrai. Pastatas yra pastatytas iš raudonos plytos ir yra puikus pavyzdys, kaip Wright naudojo natūralius medžiagų ir formų derinius savo pastatuose.

Pastatas yra atviras viešumai ir yra lankomas turistų. Lankymas yra organizuojamas pagal bilietą, kurio kaina yra apie 20 JAV dolerių už suaugusiojo bilietą. Bilietai gali būti nusipirkę internetu arba tiesiogiai prie pastato.

Pastatas yra įtrauktas į Jungtinių Tautų Švietimo, Mokslo ir Kultūros Organizacijos (UNESCO) Pasaulio paveldo sąrašą ir yra laikomas vienu iš geriausių Frank Lloyd Wright kūrinių.

Frank Lloyd Wright ir Robie House yra svarbūs Čikagos kultūros ir architektūros elementai, kurie verti dėmesio turistams, kurie nori pamatyti Čikagos architektūros šedevrus.

Adlerio Planetariumas ir Field Museum

Adlerio planetariumas yra viena iš populiariausių Čikagos turistų lankomų vietų. Tai yra pirmasis planetariumas Amerikoje, taip pat pirmasis planetariumas Vakarų pusrutulyje. Adlerio planetariumas yra viena iš Čikagos mokslo ir technologijos muziejaus dalių ir jame yra daug įspūdingų eksponatų. Lankytojai gali pamatyti daugybę žvaigždžių, planetų ir galaktikų, taip pat mokytis apie astronomiją ir kosmoso tyrimus.

Field Museum yra dar viena Čikagos turistų lankoma vieta, kurioje yra daugybė įspūdingų eksponatų. Tai yra vienas didžiausių muziejų Amerikoje, kuriame yra daugybė istorinių ir mokslinių eksponatų. Muziejaus kolekcija apima daugybę gyvūnų, augalų, mineralų ir kitų gamtos reiškinių. Lankytojai gali mokytis apie įvairias gamtos sritis ir įdomias istorines faktus.

Bilietai į Adlerio planetariumą ir Field Museum yra įsigyjami atskirai, tačiau yra galimybė įsigyti bendrą bilietą, kuris leidžia apsilankyti abiejuose muziejuose. Laikas, reikalingas apsilankyti abiejuose muziejuose, priklauso nuo lankytojų laiko ir poreikių. Bilietai gali būti įsigyjami internetu arba tiesiogiai prie kiekvieno muziejaus.

Kainos į Adlerio planetariumą ir Field Museum yra vidutinės, tačiau yra galimybė įsigyti nuolaidinius bilietus studentams, senjorams ir kitiems specialiems asmenims. Taip pat yra galimybė įsigyti bilietus su nuolaida, jei jie yra įsigyjami internetu.

Apsilankymas Adlerio planetariume ir Field Museum yra puiki galimybė mokytis apie mokslą, gamtą ir istoriją. Tai yra puikus pasirinkimas visiems, kurie domisi šiomis sritimis.

Čikagos Pastatai ir Dangoraižiai

Čikaga yra žinoma dėl savo architektūros, o tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl turistai aplanko miestą. Čikagos dangoraižiai yra vieni iš aukščiausių JAV pastatų, o kai kurie iš jų yra žinomi visame pasaulyje.

Vienas iš žinomiausių pastatų yra Čikagos pastatas, kuris buvo pastatytas 1973 metais. Tai buvo aukščiausias pastatas pasaulyje iki 1998 metų, kai buvo pastatytas Petronas Twin Towers Malaizijoje. Čikagos pastatas yra 442 metrų aukščio ir turi 110 aukštų.

Kitas žinomas pastatas yra Willis bokštas, kuris buvo vadinamas Sears bokštu iki 2009 metų. Tai yra antras aukščiausias pastatas JAV ir aukščiausias pastatas Vakarų pusrutulyje. Willis bokštas yra 527 metrų aukščio ir turi 110 aukštų.

Be to, turistai gali pamatyti seną vandens bokštą, kuris yra vienas iš seniausių Čikagos pastatų. Vandens bokštas buvo pastatytas 1869 metais ir yra 47 metrų aukščio. Tai yra vienas iš nedaug pastatų, kurie išliko po didžiojo Čikagos gaisro 1871 metais.

Čikagos dangoraižiai yra ne tik aukšti pastatai, bet ir architektūros šedevrai. Pastatų stiliai įvairuoja nuo gotikos iki modernizmo. Turistai gali pamatyti daugybę pastatų, kurie yra laikomi architektūros klasikais.

Čikagos pastatai ir dangoraižiai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl turistai aplanko miestą. Tai yra vienas iš geriausių būdų išvysti Čikagos architektūrą ir suprasti miesto istoriją.

Čikagos City Pass

Čikagos City Pass yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori pamatyti daug lankytinų vietų mieste už prieinamą kainą. City Pass yra kortelė, kuri suteikia galimybę apsilankyti penkiose populiariausiose miesto vietose už mažesnę kainą nei atskirai pirkti bilietus. Kortelės kaina yra $109 suaugusiems ir $89 vaikams nuo 3 iki 11 metų.

Kortelė leidžia apsilankyti šiose penkiose vietose: Skydeck Chicago, Field Museum, Adler Planetarium, Shedd Aquarium ir Art Institute of Chicago. Kortelė taip pat suteikia galimybę pasinaudoti nemokamu viešuoju transportu, įskaitant Čikagos traukinius, autobusus ir L traukinius, per 72 valandas.

Kortelė galima įsigyti internetu arba tiesiogiai kiekvienoje turistų informacijos centroje mieste. Jei nusipirkote kortelę internetu, tiesiog atsisiųskite ir spausdinkite kortelę, kad galėtumėte ją naudoti. Kortelę galima naudoti per devynias dienas nuo pirmo naudojimo.

Čikagos City Pass yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori sutaupyti pinigų ir laiko, kad galėtų pamatyti daugiau miesto lankytinų vietų. Kortelė suteikia galimybę pasinaudoti nuolaidomis ir nemokamu viešuoju transportu, o tai yra didelis pliusas tiems, kurie nori keliauti po miestą.

Dažnai užduodami klausimai

Kokie yra Čikagos lankytini objektai?

Čikaga yra pasaulinio lygio turistų lankomų vietų rojus. Tarp populiariausių lankytinų objektų yra Tūkstantmečio parkas, Architektūros fondas, Skydeck Chicago, Čikagos meno institutas, Mokslų ir pramogų muziejus, Šventasis Patriko katedra, Navy Pier, Čikagos botanikos sodas ir daugybė kitų.

Ką verta pamatyti Čikagoje?

Čikagoje yra daugybė vietų ir atrakcijų, kurios vertos dėmesio. Tarp jų yra Čikagos architektūra, Čikagos meno institutas, Tūkstantmečio parkas, Skydeck Chicago, Navy Pier, Čikagos botanikos sodas, Šventasis Patriko katedra, Mokslų ir pramogų muziejus ir daugybė kitų.

Ką reikia žinoti apsilankant Čikagoje?

Apsilankant Čikagoje reikia žinoti, kad miestas yra didelis ir gali būti labai užimtas. Rekomenduojama planuoti savo kelionę iš anksto ir pasiruošti ilgiems pasivaikščiojimams. Taip pat svarbu žinoti, kad Čikaga yra garsėjusi savo vėjais, tad rekomenduojama pasiruošti šiltai drabužiais.

Kokie yra Čikagos didžiausi atrakcionai?

Čikagos didžiausi atrakcionai yra Skydeck Chicago, Navy Pier, Adler planetariumas, Shedd akvariumas, Mokslų ir pramogų muziejus, Čikagos meno institutas, Tūkstantmečio parkas ir Čikagos botanikos sodas.

Kur galima rasti geriausius vaizdus Čikagoje?

Geriausi vaizdai Čikagoje yra iš Tūkstantmečio parko, Skydeck Chicago, Willis Tower, John Hancock Center, Adler planetariumo ir Navy Pier.

Ką rekomenduojate aplankyti Čikagoje?

Rekomenduojame aplankyti Tūkstantmečio parką, Skydeck Chicago, Navy Pier, Čikagos meno institutą, Šventosios Patriko katedrą, Mokslų ir pramogų muziejų, Čikagos botanikos sodą ir kitas populiarias lankytinas vietas. Taip pat rekomenduojame pasivaikščioti po miestą ir mėgautis jo architektūra.

Naudingi puslapiai turistui

Turint omenyje, kad Čikaga yra didelis miestas su daugybe lankytinų vietų, turistams gali būti naudinga naudoti interneto svetaines, kad geriau planuoti savo kelionę. Štai keletas naudingų puslapių, kuriuos turistai gali naudoti:

  • Čikagos turizmo biuras – oficiali Čikagos turizmo biuro svetainė, kurioje galima rasti informacijos apie lankytinas vietas, renginius, restoranus ir daugiau. Taip pat siūloma planuoti savo kelionę, naudojant interaktyvų Čikagos žemėlapį.
  • TripAdvisor – viena iš populiariausių kelionių svetainių, kurioje galima rasti atsiliepimų apie lankytinas vietas, viešbučius, restoranus ir daugiau. Taip pat siūloma planuoti savo kelionę, naudojant interaktyvų Čikagos žemėlapį.
  • Čikagos viešbučių asociacija – svetainė, kurioje galima rasti informacijos apie viešbučius Čikagoje ir jų kainas. Taip pat siūloma rezervuoti viešbučius tiesiogiai iš svetainės.
  • Čikagos laikrodžių bokštas – svetainė, skirta vienam iš populiariausių lankytinų objektų Čikagoje – Laikrodžių bokšte. Svetainėje galite rasti informacijos apie bilietus, renginius ir daugiau.
  • Čikagos architektūros centro fondas – svetainė, skirta Čikagos architektūrai. Svetainėje galite rasti informacijos apie ekskursijas, renginius ir daugiau.

Šie puslapiai gali būti naudingi turistams, kurie nori geriau planuoti savo kelionę Čikagoje. Tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad tai yra tik kelios iš daugybės turistams skirtų internetinių svetainių.