Lonicera resort atsiliepimai Turkija

Ilsėjomės Lonicera resort and spa (5*)

Taigi, nors gerų atsiliepimų apie šį viešbutį tikrai labai daug, tikrai nesitikėjau, kad jis viršys visus mūsų lūkesčius. Nors Turkijoje buvome ketvirtą kartą, tai buvo tas viešbutis, iš kurio buvo neapsakomai gaila išvykti, pritrūko dar laiko ir net nebuvome išvykę į jokią ekskursiją . Kiek galime aprasysime Lonicera Resort atsiliepima placiau.

Aplinkos atsiliepimai

Visų pirma, viešbutis labai gražus, švarus ir tvarkingas. Darbuotojai ištisai valo, tvarko, prižiūri. Kambarys taip pat buvo labai gražus ir erdvus. Nors vykome su vaiku iki 2 metų, davė kambarį su atskira lova vaikui bei pastatė maniežą dar. Kambarys tvarkomas buvo taip šiaip sau, nors palikdavome visada arbatos.

Pavyzdžiui, buvome palikti be rankšluosčių, nebuvo pildoma dušo žėlė ir pan., bet tokie dalykai tikrai bendro reitingo mano atžvilgiu nenumuša ir atostogų negadina (klysti žmogiška). Dar toks minusas pasirodė, kad mini baras pirmą dieną būna pripildytas vaisvandenių, o kitas dienas pildo tik vandeniu ir airanu, bet gavau atsakymą, kad čia tokia jų viešbučio politika.

Viešbučio teritorija labai didelė. Darbuotojai taip pat ištisai valo, tvarko, prižiūri. Tiesą sakant pasimečiau, kiek barų ir baseinų 😀 Nors žmonių daug, tačiau jokios trinties tikrai nebuvo, nes baseinai yra keli, dideli, vietos visiems užtektinai tiek prie jų, tiek prie jūros.

Nustebino, kad rytais vis tiek kai kurie bėga kaip į darbą su rankšluosčiais užsiimti gultų prie Lonicera 5* baseino, nors vietos pilna prie kitų baseinų ir prie jūros. O kiek ir prabuvome prie minimo baseino, tai per pusdienį iš užimtų visų gultų daugiau nei 80 proc. taip ir nebuvo prie jų atėję.

Maitinimas

Maistas labai skanus ir įvairus. Labiausiai patiko Panorama restoranas, ten daugiausiai kartų vakarieniavome. Pasirinkimas labai geras, maistas labai skanus ir tuo pačiu labai ramu.

Nors buvau skaičiusi, kad čia nelabai skanūs kokteliais, tačiau likau tikrai patenkinta, kokteiliai tikrai labai neblogi, o labiausiai patiko granatų vynas ).Vakarienė A’la Carte restorane 5 Eur žmogui, taip pat rekomenduoju išbandyti.

Labai patiko teritorijoje esantis ir visą dieną (10:30-17:30) dirbantis vandens parkas. Užsiėmimo ten ir suaugusiam, ir vaikui. Minusas tik tas, kad prieš atidarant jau susidaro eilė gultams užsiimti, tai atėjus vėliau gultą rasti labai sunku arba gali visai nepavykti jo gauti.

Prie vandens parko taip pat yra baras, galima atsigerti, užvalgyti, pasiimti ledų. Labai didelis pliusas mums pasirodė, kad ten visą dieną galima spaustis apelsinų sultis. Tik toks pastebėjimas dėl vandens kalnelių, o gal labiau patarimas, kad tėveliai vandens parke labiau žiūrėtų vaikus.

Nors suaugusiųjų kalneliai labai prižiūrimi gelbėtojų, vaikiški visiškai palikti be priežiūros. Lonicera resort atsiliepimai su mazais vaikais kiek skaiciau visi yra teigiami.

Pramogos atsiliepimai

Vaikai nučiuožia kalneliu ir tada atgal pareina būtent juo. Tėvai stovi ir juokiasi. Žinoma, gerai, kai viskas matosi, bet ir vaikiškame atrakcione yra ilgų ir uždarų kalnelių. Būtent nuo vieno tokio ruošėmės čiuožti, kai prieš pasileidžiant išniro vaikas, kuris nučiuožęs atgal grįžo kalneliu.

Kelios sekundės ir būtume ne tik vaiką nutrenkę, bet neaišku kuo patiems pasibaigę, nes greitis ten tikrai išsivysto. Visgi manau, kad vaikams tėvai gali paaiškinti, kad tai nėra gerai, o ne palaikyti visas vaikų nesąmones ir drąskyti akis suaugusiems ar tai pastebėjusiems gelbėtojams, kurie pasako vaikui, kad taip daryti negalima.

Vaikų disko kiek skurdoka, kiekvieną vakarą tos pačios kelios dainelės. Kiti vakariniai pasirodymai įvairiau, vieną vakarą geriau, kitą paprasčiau.
Viešbutyje leidžiama pagrindine turkiška ir rusiška muzika, didžioji dalis poilsiautojų rusai.

Su anglų kalba jiems prastai, prašai vandens, gauni vodkos 😀 Bet čia Antalijos regione taip jau yra (kiek pastebėjome), kai buvome Bodrume, tai priešingai, anglų moka kone kiekvienas. Tačiau darbuotojai labai malonūs, paslaugūs, ko nesupranta parodo ir tikrai galima susikalbėti ženklais 😀

Miesto gyvenimas

Išėjus iš viešbučio teritorijos yra turgaviečių apsipirkti. Nežinau dėl ko, tačiau kainos pasirodė labai sukilusios ir į derybas niekas nesileido. Vėliau paskaičiau , kad reikia nusiimti viešbučio apyrankę, nes jie atsižvelgia į tai, tačiau paklausius patarimo niekas nepasikeitė.

Galiausiai su dolmušu už 5 lyras žmogui (už vaiką neėmė) nuvykom į alara grand bazar turgavietę, kur buvome prieš pora metų, tačiau ten situacija taip pat pasirodė pasikeitusi kainų atžvilgiu. Vos nuo stotelės įėjus į turgavietę po kaire pavyko nusipirkti granatų vyno geriausia kaina, geresne, nei Migros. Tiesa, šis Vincent pasirodė dar kur kas skanesnis nei Kutaman firmos, už 3 vnt. sumokėjome 20 eur.

Jei kam norisi maikučių ar dar kažko iš rūbų, tai labai rekomenduoju šio turkelio parduotuvę (pridedu foto jo parduotuvės). Vienintelis, kuris padarė tokias geras nuolaidas ir be to ilgo tampymosi ir vaidybų. Jis pasakė, kad iškart sakys galutinę kainą ir baigta. Jei tau pasirodo per brangu, jis parodo, ką gali pigiau parduoti, kuo kokybė skiriasi ir pan. Pavaišino gėrimais, apie viską pakalbėjom ir apsipirkom.

Suveikė arbatos dovanų. Kaip jis mums pasakė, kad turguj yra nemenkas susitarimas nebenuleisti kainų ir jei sužino, kad kas nuleido daugiau, kyla konfliktai. Kiek tiesos nežinau, bet kad dvi dienas išvaikščiojus visi nusileisdavo iki vienodos kainos, o jis leidosi į geriausias derybas, bendravo maloniai, aiškino, rodė, tai tikrai yra tiesa. Lonicera resort atsiliepimai teigiami.

Hamamas

Kadangi vykome su 2 metukų neturinčiu vaiku, rinkomės viešbutyje esantį hamamą. Už 1,5 val. mokėjom 30 Eur žmogui. Jau su vyru tarėmės, kuris eis pirmas, kuris bus su vaiku, o jie mums sako, vaikas mums ne bėda, eisit visi kartu. Mes nelabai įsivaizdavom, kaip tai įmanoma, tačiau visgi sutikimo. Kol darė šveitimą vaiką kartu paėmė, pridėjo dubenėlių su vandeniu, putų, žodžiu, veiksmas vyko kaip reikalas ten 😀 Kol darė masažus, vaiką šalia paguldė ir įjungė filmukus, visa laiką prižiūrėjo. Tikrai didelis jiems ačiū už tai!

Reziumė: šis viešbutis rojus šeimai Aš asmeniškai viešbutį matuoju pagal tai, ar grįžčiau antrą kartą ir galiu drąsiai sakyti, kad į šį viešbutį tikrai dar sugrįšime Gerų atostogų! Tokie musu Lonicera resort atsiliepimai.

P.s. linkiu nesibaidyti tautiečiu, nes mes sutinkom ten be galo šaunius lietuvius ir vakarus leidom ypač smagiai! 🙂 ❤️

#lonicera #loniceraresortandspa

Daugiau viesbuciu rasite poilsiui Turkijoje rasite: https://kelioniupatarimai.lt/category/turkija/

https://www.youtube.com/watch?v=DrQL6Gsursw&t=10s

Jums gali patikti