Trumpa apžvalga Maskvą 2019

Rusu k

Įspūdžiai iš Rusijos sostinės

Maskva turi puikų susisiekimą, pradedant nuo oro uosto, iš kur su aeroexpres traukinuku, kuris kursuoja kas pusvalandį iš E/F terminalo, galima per pusvalanduką pasiekti metro ( kaina 500 rub. asm. Jei vykstant keliese , tai grupinis bilietas 4 asmenims 950 rub.).

Kursas maždaug 1 eur – 70 rub. Metro vienkartinis važiavimas 55 rub./0,75 €. Linijų daug, viskas labai aišku, žmonės paslaugūs, metro švarūs ir daugelis stotelių, bent pirmame žiede kaip muziejai.

Kremliaus muziejų ir kitų lankytinų vietų kainos nuo 7-15 eur. Aplankėme daugelį Kremliaus muziejų. Patiko, nustebino, rekomenduoju.

Didžiausią įspudį paliko Maskvos didysis teatras. Dydis, karališka atmosfera ir prabanga. Bilietus reikia pirki labai iš anksto. Kaina ~100 eur. (Jei sėdėti geresniose vietose.).
Aplankyta Tretjakovo galerija 7 eur. , Moscow city dangoraižis 89 a. -17 eur ( ledai nemokamai, kiek tik širdis geidžia), VDNX parkas įdomus pasivaiksčioti(nekainuoja). Nesužavėjo ir tikrai manau neverta gaišti laiko dėl

Kolomenskoje parkas su cerkvėmis ir dvaru bei Kremlin Izmailovo . Ai dar ir Arbatas nepaliko jokio įspūdžio.

Bulvaras su kavinem ir suvenyrų krautuvelemis. Viskas. Geriau aplankyti Caricino rūmus,-gražu ir žmonių ne per daugiausia.

Smagu pasivaiksčioti palei Maskvos upę parke Zaryadyje, nueiti ant tilto kabančio ore. Viskas šalia Kremliaus. Už didžiojo teatro yra puiki pesčiųjų gatvė su kavinemis, gatves muzikantais ir aibe girliandėlių.

Prieš išvažiuojant skaičiau daug apie Maskvą, kad ten viskas labai brangu. Pradžiuginsiu, kainos viskas panašiai kaip Lietuvoje, perkant parduotuvėse maistą. Kavinių irgi galima rasti pietums už 5 eur. Apsiperkant rūbų tikrai nepavyks sutaupyti, nes nepigu.

Bet pasirinkimas pradedan GUM, CUM, baigiant prekybos centru Metropolis tai ohohoho.

Maskvos centras tikrai puikiai sutvarkytas, daug policijos, benamių ir elgetaujančių nematyti, saugu.( Matyt išvešti, kad neteršti miesto veido…). Kas nustebino, kad nerūkoma viešose vietose. Nė kvapo dūmų. Visi pakampėliais, pasislėpę…
Taigi Maskva puiki, aplankyti verta, bet užtenko vieno karto- 8 dienų.

Laukiame daugiau Jūsų įrašų apie Rusiją https://kelioniupatarimai.lt/kontaktai/

Video apžvalga: https://www.youtube.com/watch?v=wnznPclsZxc

ArbatasCaricino Maskva Maskvos teatras

Jums gali patikti
Žymės: ARBATAS, CININO, KAINOS, MASKVA, RUSIJA

Pasidalinkite

Susiję straipsniai