Ką pamatyti Krabi? Patariame geriausius lankytinus objektus!

Krabi yra nuostabi Tailando regiono vieta, turinti daugybę lankytinų vietų. Tai yra vienas iš geriausių vietų Tailande, kurią verta aplankyti. Krabi yra puikus pasirinkimas tiek atostogoms su šeima, tiek su draugais, tiek su mylimuoju ar mylimąja.

Krabi regione yra daugybė veiklų, kurių galima imtis, kad praleistumėte savo atostogas. Jei esate aktyvių pramogų mėgėjas, Krabi yra puikus pasirinkimas. Galite pasivažinėti dviračiais, išsinuomoti motorolerius, pasivaikščioti po nacionalinius parkus arba užkopti ant kalnų. Be to, regione yra ir daugybė vandens sportų, tokių kaip banglenčių sportas, kajakavimas, buriavimas ir kt.

Taip pat Krabi regionas garsėja savo paplūdimiais. Tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori atsipalaiduoti ir tiesiog mėgautis saule ir jūra. Regionas turi daugybę paplūdimių, kuriuose galite atsipalaiduoti, pasivaikščioti ar tiesiog mėgautis vaizdu. Paplūdimiai yra tvarkingi ir puikiai prižiūrimi, todėl jie yra puikus pasirinkimas tiek šeimoms, tiek poroms, tiek draugams.

Krabi Miestas

Krabi miestas yra mažiau turistinis nei Ao Nang, tad jame galima rasti daugiau autentiškų vietinių patiekalų. Miestas taip pat garsėja savo maldos namais ir budizmo šventyklomis.

Restoranai

Krabi mieste yra daugybė vietinių restoranų, kuriuose galima ragauti autentiškus Tailando patiekalus. Vienas iš populiariausių restoranų yra „Krua Thara”, kuriame siūlomi šviežiausi jūros gėrybės. Kitas puikus variantas yra „Poo Dam Restaurant”, kurio specialybė yra kepti krabai.

Naktinis Turgus

Krabi mieste taip pat yra naktinis turgus, kuriame galima rasti įvairių vietinių patiekalų, suvenyrų ir kitų produktų. Turgus vyksta kiekvieną vakarą, o kainos yra gana prieinamos.

Wat Kaew Korawaram

Wat Kaew Korawaram yra viena iš populiariausių šventyklų Krabi mieste. Šventykloje yra nuostabūs interjerai ir paveikslai, o aplink ją yra nuostabūs vaizdai. Tai puiki vieta, kur galima pasimeldžiusiems ar tiesiog norintiems ramių akimirkų.

Krabi miestas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori patirti autentišką Tailando kultūrą ir ragauti vietinių patiekalų. Be to, mieste yra daugybė vietų, kur galima pailsėti ir mėgautis nuostabiais vaizdais.

Paplūdimiai ir Salos

Krabi regionas yra žinomas dėl savo nuostabių paplūdimių ir salų, kurios siūlo daugybę pramogų ir atsipalaidavimo galimybių.

Ao Nang Paplūdimys

Ao Nang paplūdimys yra vienas iš populiariausių Krabio regiono paplūdimių. Čia galima mėgautis švariu smėliu ir šiltu vandeniu. Paplūdimys taip pat yra puiki vieta, kur galima išsinuomoti valtis ir pasiplaukioti po jūrą.

Phi Phi Salos

Phi Phi salos yra viena iš populiariausių vietų Krabio regione. Šios salos yra žinomos dėl savo kristalinio vandens, koralų rifų ir puikių paplūdimių. Phi Phi salose taip pat yra daugybė vietų, kur galima nardymo ir kitų vandens sportų mėgėjams.

Railay Paplūdimys

Railay paplūdimys yra viena iš unikaliausių vietų Krabio regione. Kadangi jis yra pasiekiamas tik valtimi, jis yra daug mažiau lankomas nei kiti paplūdimiai. Tačiau Railay paplūdimys yra žinomas dėl savo nuostabios gamtos ir uolų formacijų.

Koh Hong

Koh Hong yra sala, esanti netoli Krabio regiono krantų. Ši sala yra žinoma dėl savo kristalinio vandens ir fantastiškų paplūdimių. Koh Hong taip pat yra puiki vieta, kur galima išsinuomoti valtis ir pasiplaukioti po jūrą.

Phra Nang Paplūdimys

Phra Nang paplūdimys yra dar vienas puikus Krabio regiono paplūdimys. Jis yra žinomas dėl savo kristalinio vandens ir nuostabios gamtos. Paplūdimys taip pat yra puiki vieta, kur galima mėgautis saule ir paplūdimio pramogomis.

Visi šie Krabio regiono paplūdimiai ir salos yra puikios vietos, kur galima atsipalaiduoti ir mėgautis savo laisvalaikiu.

Veikla

Krabi yra puiki vieta aktyviam poilsiui. Regionas yra žinomas savo įspūdingais paplūdimiais ir nuostabia gamta, tačiau tai nereiškia, kad čia nėra ko veikti. Krabi regionas siūlo daugybę aktyvių pramogų, kurios patiks visiems nuotykių mėgėjams.

Uolų Kopimas

Krabi yra puiki vieta uolų kopimui. Regionas turi daugybę uolų, kurios yra tinkamos tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems uolų kopėjams. Vienas iš populiariausių kopimo vietų Krabi yra Railay pusiasalis. Čia yra daugybė uolų, kurias galima kopti, ir netgi mokyklų, kuriose galima išmokti kopimo pagrindų.

Nardymas

Krabi taip pat yra puiki vieta nardymui. Regionas turi gausybę puikių nardymo vietų, kurias galima pasiekti laivu arba iškranto. Viename iš populiariausių Krabi nardymo vietų yra Koh Haa salos apylinkės. Čia galima pamatyti nuostabų koralų rifą ir įvairius jūros gyvūnus, tokius kaip ryklių, delfinų ir banginių.

Baidarių Plaukimas

Baidarių plaukimas yra puikus būdas pamatyti Krabi regioną iš kitos perspektyvos. Regionas turi daugybę upių, kuriomis galima plaukti baidarėmis. Vienas iš populiariausių Krabi baidarių plaukimo maršrutų yra Thalane Bay. Čia galima pamatyti nuostabų klintų kraštovaizdį ir įvairius vandens gyvūnus.

Pėsčiųjų Žygiai

Krabi regionas taip pat turi daugybę puikių pėsčiųjų takų, kuriuos galima įveikti. Vienas iš populiariausių Krabi pėsčiųjų takų yra Tab Kak Hang Nak takas. Šis takas yra apie 7 km ilgio ir veda per nuostabų džiunglių kraštovaizdį iki viršūnės, kurioje atsiveria nuostabūs vaizdai.

Krabi regionas siūlo daugybę aktyvių pramogų, kurios patiks visiems nuotykių mėgėjams. Čia galima užsiimti rokų kopimu, nardymu, baidarių plaukimu ir pėsčiųjų žygiais.

Prigimtis

Krabi regionas yra žinomas ne tik dėl savo nuostabių paplūdimių, bet ir dėl savo gamtos grožio. Regionas yra namai daugybei gamtos stebuklų, nuo karštųjų šaltinių iki koralų rifų. Šiame straipsnyje aptarsime kelias populiarias gamtos vietoves, kurias verta aplankyti Krabi regione.

Karštųjų Šaltinių

Krabi regionas yra žinomas dėl savo karštųjų šaltinių. Tai yra puiki vieta, kur galite atsipalaiduoti ir mėgautis natūraliai šilta vandens terapija. Populiariausios karštųjų šaltinių vietos yra Klong Thom ir Wareerak. Klong Thom šaltiniuose yra 35-42 laipsnių vanduo, o Wareerak šaltiniuose yra 42-45 laipsnių vanduo.

Mangrovės

Krabi regione yra daugybė mangrovės, kurios yra vienos iš reikšmingiausių ekosistemų pasaulyje. Mangrovės yra svarbios ne tik dėl jų biologinės įvairovės, bet ir dėl jų apsauginio vaidmens, saugant krantus nuo audrų ir potvynių. Populiariausios mangrovės yra Tha Lane Bay ir Ao Thalane.

Džiunglės

Krabi regionas taip pat garsus savo džiunglėmis, kurios yra namai daugybei gyvūnų ir augalų rūšių. Džiunglės yra puiki vieta, kur galite mėgautis gamtos grožiu ir atsipalaiduoti nuo miesto šurmulio. Populiariausios džiunglės yra Krabi džiunglės ir Khao Phanom Bencha džiunglės.

Thung Teao Miško Nacionalinis Parkas

Thung Teao Miško Nacionalinis Parkas yra viena iš reikšmingiausių gamtos vietų Krabi regione. Parkas yra namai daugybei retų augalų ir gyvūnų rūšių, taip pat turtingas vandenyno ekosistema. Populiariausios parko vietos yra Emerald Pool ir Blue Pool.

Koralų Rifai

Krabi regionas taip pat garsus savo koralų rifais, kurie yra namai daugybei įvairių jūros gyventojų. Rifai yra puiki vieta, kur galite mėgautis snorkeliu ir nardyti. Populiariausios koralų rifų vietos yra Koh Poda ir Koh Hong.

Krabi regionas yra puiki vieta, kur galite mėgautis gamtos grožiu ir atsipalaiduoti nuo miesto šurmulio. Įsitikinkite, kad aplankote šias populiarias gamtos vietoves, kad patirtumėte visą regiono grožį.

Apgyvendinimas

Krabi yra turistų lankoma vieta, todėl šiame regione yra daugybė apgyvendinimo galimybių, kad kiekvienas turistas galėtų rasti kambarį pagal savo poreikius ir biudžetą.

Vietoje yra daugiau nei 400 viešbučių, kurie siūlo įvairius kambarių tipus, nuo paprastų dviviečių iki prabangių vilų. Taip pat yra nakvynės namų ir hostelio galimybių tiems, kurie nori sutaupyti kelionės biudžetą.

Populiariausi Krabi viešbučiai yra Railay Beach, Ao Nang, Krabi Town ir Klong Muang. Kiekvienas iš jų turi savo privalumų ir trūkumų, todėl turistai gali pasirinkti pagal savo poreikius ir pageidavimus.

Railay Beach yra viena iš populiariausių vietų Krabi regione, turinti daugybę viešbučių, kurie siūlo nuostabų vaizdą į kranto liniją. Dauguma viešbučių yra prabangios vilos, tačiau yra ir pigesnių nakvynės namų ir hostelio galimybių.

Ao Nang taip pat yra populiarus Krabi regiono apgyvendinimo centras. Čia yra daugybė viešbučių, kurių kainos svyruoja nuo pigių nakvynės namų iki prabangių vilų. Dauguma viešbučių yra netoli paplūdimio, todėl turistai gali mėgautis nuostabiu vaizdu ir lengvai pasiekti paplūdimius.

Krabi miestas taip pat turi keletą viešbučių, tačiau jie nėra tokie populiarūs kaip Railay Beach ar Ao Nang. Tai gali būti puiki galimybė tiems, kurie nori pasinerti į vietinę kultūrą ir patirti vietinį gyvenimą.

Klong Muang yra dar viena populiari Krabi regiono apgyvendinimo vieta. Tai yra ramus ir tylus rajonas, kuriame yra daugybė viešbučių, siūlančių prabangias vilas ir nakvynės namus. Tai puiki vieta tiems, kurie ieško ramybės ir privatumo.

Maistas

Krabi regionas yra žinomas dėl savo skanios ir įvairios virtuvės. Vietinės restoranai siūlo tradicinius Taivano patiekalus, kuriuos verta paragauti.

Vietinės patiekalų specialybės yra prieskoningi ryžių patiekalai, garuose kepti dumplingai ir padažai su raudonaisiais čili pipirais. Be to, rekomenduojame paragauti vietinių gėrybių, tokių kaip krevetės, jūros gėrybės, kiaušiniai ir mėsa.

Vietinės kavos ir arbatos yra taip pat vertos dėmesio. Kava dažnai patiekiami su pienu, o arbata gali būti saldinta ir prieskinta.

Vietinės kavos ir arbatos yra taip pat vertos dėmesio. Kava dažnai patiekiami su pienu, o arbata gali būti saldinta ir prieskinta.

Patarimas: Jei ieškote autentiško Taivano patiekalo, rekomenduojame apsilankyti restorane „Ruen Mai”. Čia galite ragauti tradicinių Taivano patiekalų, tokių kaip „pad thai” ir „green curry”.

Kultūra

Krabi regionas yra ne tik žinomas dėl savo paplūdimių, bet ir turtingos kultūros. Čia galima rasti daugybę budistinių šventyklų ir kitų kultūros objektų.

Tigrų Olos Šventykla

Vienas iš populiariausių kultūros objektų Krabi regione yra Tigrų Olos Šventykla. Šventykla yra įsikūrusi ant kalvos viršūnės, o į ją galima patekti per 1 237 laiptus. Viršuje atsiveria nuostabus vaizdas į Krabi regioną. Be to, šventykloje yra daugybė budistinių relikvijų ir skulptūrų.

Susan Hoi

Susan Hoi yra vieta, kurioje galima pamatyti milijonus metų senumo fosilijų. Tai buvo jūros dugnas, kuris dabar yra sausumoje. Čia galima pamatyti daugybę įvairių jūros gyvūnų fosilijų, tokių kaip kriauklės, kriauklės, moliuskai ir kt.

Wat Tham Sua

Wat Tham Sua yra dar viena budistinė šventykla Krabi regione. Šventykla yra įsikūrusi ant kalvos viršūnės, o į ją galima patekti per 1 237 laiptus. Viršuje atsiveria nuostabus vaizdas į Krabi regioną. Be to, šventykloje yra daugybė budistinių relikvijų ir skulptūrų.

Krabi regionas turi daugybę kultūros objektų, kuriuos verta aplankyti. Jei ieškote vietos, kur galėtumėte susipažinti su vietine kultūra, Krabi regionas yra puiki vieta.

Kelionės

Krabi regionas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori praleisti laiką gamtoje, o taip pat mėgsta aktyvias pramogas. Kelionės yra puiki galimybė išvystyti šio regiono grožį ir pamatyti daugybę įspūdingų vietų.

Dienos Išvykos

Dienos išvykos yra populiari turistų pramoga Krabi regione. Jos yra puiki galimybė pamatyti daugybę lankytinų vietų per vieną dieną. Turistai gali pasirinkti iš daugybės maršrutų, kurie apima įspūdingas vietas, tokiu kaip Tigrų urvas ar Wat Tham Suea. Kelionių organizatoriai taip pat siūlo išvykas į salas, tokiu kaip Koh Phi Phi ar Koh Lanta.

Paplūdimio Kruizai

Paplūdimio kruizai yra puiki galimybė mėgautis Krabi regiono paplūdimiais ir jūra. Sailing kruižai yra ypač populiarūs, nes jie leidžia turistams patirti Krabi regiono grožį iš kitos perspektyvos. Turistai taip pat gali pasirinkti vakarietiškus kruižus, kad pamatytų saulėlydžius ant jūros.

Krabi regionas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško aktyvių pramogų, o taip pat nori pamatyti daugybę įspūdingų vietų. Dienos išvykos ir paplūdimio kruizai yra tik kelios iš daugybės turistų pramogų, kurias siūlo Krabi regionas.

Pirkinių Gidai

Krabi yra puiki vieta apsipirkti, o vietiniai turgai yra puikus būdas susipažinti su vietine kultūra. Krabi mieste yra keletas prekybos centrų, tačiau jie yra nedaug ir nėra tokie dideli kaip kitose Azijos šalyse.

Vienas iš geriausių vietinių turgų yra Krabi miesto rytinėje dalyje, kuriame galite rasti įvairių produktų, nuo maisto produktų iki drabužių ir papuošalų. Taip pat galite apsilankyti Krabi naktiniame turguje, kuris vyksta penktadienio vakarais, ir rasti vietinių prekių, tokių kaip rankų darbo papuošalai ir drabužiai.

Jei ieškote aukštos kokybės batų, drabužių ir rankinių, galite apsilankyti Ao Nang prekybos centre, kuriame yra daugybė prekių parduotuvių. Be to, Krabi mieste yra keletas vietinių parduotuvių, kuriose galite rasti vietinių rankų darbo produktų.

Jei ieškote vietinių maisto produktų, galite apsilankyti vietiniuose turguose, kur galite rasti šviežių vaisių ir daržovių, vietinių prieskonių ir kitų produktų. Be to, galite apsilankyti vietiniuose maisto prekybos centruose, kurie siūlo įvairius maisto produktus iš visos Azijos.

Galite apsilankyti ir vietiniuose spa centruose, kurie siūlo įvairius masažus ir kitas procedūras. Be to, galite apsilankyti vietiniuose vaistinėse, kuriose galite rasti tradicinių vietinių vaistų ir kitų produktų.

Krabi yra puiki vieta apsipirkti, ir vietiniai turgai yra puikus būdas susipažinti su vietine kultūra ir įsigyti vietinių produktų.

Kitos Svarbios Informacijos

Keliaujant į Krabi, turistams rekomenduojama pasiruošti turistinės kelionės programa arba iš anksto susiplanuoti savo kelionę. Galima pasirinkti turistinės kelionės vadovą, kuris padės suorganizuoti kelionę, parodyti vietines lankytinas vietas ir pasirūpinti transportu.

Taip pat galima pasirinkti savarankišką kelionę, kai turistai patys planuoja kelionę, renka lankytinas vietas ir pasirūpina transportu. Rekomenduojama pasiruošti iš anksto, nes Krabi regionas turi daug lankytinų vietų, o kelionės gali būti ilgos ir nuovargio keliantys.

Kelionės metu galima naudotis vietinių laivų paslaugomis. Vietinis kelionių operatorius „Ao Nang Travel and Tour“ siūlo keliones į Railay paplūdimį, Phi Phi salas, Koh Lanta salą ir kitas vietoves. Taip pat galima naudotis keleivinio laivo paslaugomis, keliauti iki Krabi miesto ir kitų vietų.

Rekomenduojama pasiruošti kelionei tinkama apranga ir avalyne. Keliaujant į Railay paplūdimį, rekomenduojama pasiruošti patogiai avalyne, nes ten nėra automobilių ir reikia vaikščioti pėsčiomis. Taip pat rekomenduojama pasiruošti kaukę, nes vietinės vietovės gali būti dulkių ir smėlio.

Kelionės metu rekomenduojama laikytis vietinių taisyklių ir papročių. Vietinės taisyklės gali skirtis nuo turistų šalių taisyklių, todėl rekomenduojama susipažinti su vietiniais papročiais ir taisyklėmis iš anksto.

Rekomenduojama pasiruošti vietine valiuta – tailandų batu. Taip pat galima naudoti kreditines korteles, bet reikia pasiruošti, kad vietose gali būti problemų su kortelių priėmimu.

Krabi regione galima susirasti daugybę turistų vadovų ir maršrutų, tačiau rekomenduojama pasiruošti iš anksto, kad būtų galima išnaudoti visas galimybes ir patirti nepakartojamą kelionę.

Dažnai užduodami klausimai

Kokie yra populiariausi Krabio lankytinos vietos?

Krabio regionas yra žinomas dėl savo nuostabių paplūdimių ir salų. Populiariausios lankytinos vietos yra Phi Phi salos, Bamboo salos, Hong salos, Ao Nang paplūdimys ir Krabio miestas. Šios vietos yra ypač patrauklios turistams, nes čia galima mėgautis nuostabiais vaizdais, aktyvia pramoga, atsipalaiduoti ant paplūdimių arba pamatyti vietinių kultūrą.

Ką verta pamatyti Krabio mieste?

Krabio miestas yra turtingas savo istorija ir kultūra. Turistams rekomenduojame aplankyti Krabio miesto centrą, kuriame galima pamatyti istorines pastatas, pavyzdžiui, Krabio miesto muziejų ir Wat Kaew Korawaram šventyklą. Be to, turistai gali aplankyti Krabio upę, kuri yra viena iš populiariausių vietų Krabio mieste.

Kurios vietos Krabio mieste yra privalomos aplankyti?

Krabio miestas yra turtingas savo istorija ir kultūra, todėl turistams rekomenduojame aplankyti Krabio miesto centrą, kuriame galima pamatyti istorines pastatas, pavyzdžiui, Krabio miesto muziejų ir Wat Kaew Korawaram šventyklą. Be to, turistai gali aplankyti Krabio upę, kuri yra viena iš populiariausių vietų Krabio mieste.

Kur galima rasti gražiausias pliažas Krabio regione?

Krabio regionas yra žinomas dėl savo nuostabių paplūdimių. Populiariausias pliažas yra Ao Nang, tačiau yra ir kitų gražių vietų, pavyzdžiui, Railay paplūdimys, Ton Sai paplūdimys ir Phra Nang paplūdimys. Visi šie paplūdimiai yra pasiekiami laivu arba kelionės metu.

Kokios yra geriausios vietos Krabio mieste, kur galima pavalgyti?

Krabio miestas yra turtingas savo kulinarijos tradicijomis, todėl turistams rekomenduojame aplankyti vietinius restoranus, kuriuose galima paragauti autentiškų vietinių patiekalų. Populiariausios vietos yra Chao Fa Road, Maharaj Road ir Thanon Khongkha Road.

Kur galima nusipirkti suvenyrų Krabio mieste?

Krabio miestas yra turtingas savo kultūra ir rankų darbo dirbiniais. Turistams rekomenduojame aplankyti Krabio naktinę turgavietę, kurioje galima nusipirkti įvairių suvenyrų, pavyzdžiui, vietinių rankų darbo dirbinių, drabužių, batų ir daugelio kitų produktų.

Naudingos nuorodos

Kelionės planavimui ir ką pamatyti Krabi regione, rekomenduojame pasinaudoti šiomis naudingomis nuorodomis:

  • Tailandiečiai: pasirinkimas iš daugybės ekskursijų ir turų Krabi regione. Galite išbandyti nardymą, pasivaikščioti po džiungles, pamatyti neturistines vietoves ir dar daugiau. Taip pat galima pasirinkti privačias ekskursijas, kurios pritaikytos pagal jūsų poreikius.
  • HolidayClub.lt: straipsnis apie populiariausias Krabi regiono lankytinas vietas, kuriame rasite informaciją apie Ao Nang, Railay paplūdimį, Phi Phi salas ir kitas populiarias vietas.
  • AroundTravels.com: straipsnis apie populiariausias Krabi regiono lankytinas vietas, įskaitant Ao Nang, Railay paplūdimį, Phi Phi salas ir kitas populiarias vietas. Taip pat pateikiamos rekomendacijos, ką veikti ir kur valgyti.
  • KrabiGuide.net: turistų gidas Krabi regione, kuriame rasite informaciją apie populiarias vietas, kaip pasiekti vietas, kur valgyti ir kur apsistoti.
  • Krabi.com: oficiali Krabi turizmo svetainė, kurioje rasite informaciją apie populiarias vietas, pasirinkimus apsistoti, valgyti ir daugiau. Taip pat galite užsisakyti ekskursijas ir transportą tiesiogiai per svetainę.
  • Kelionių Patarimai Tailando kategorija. Čia rasite aprašymus lankytinų vietų.

Šios nuorodos padės jums geriau suprasti, ką pamatyti Krabi regione ir padės planuojant kelionę, kad ji būtų kuo malonesnė ir įsimintinesnė.

Jums gali patikti

Pasidalinkite

Susiję straipsniai