Ką pamatyti Pukete? Geriausi lankytini objektai ir patarimai

Puketas yra viena iš Tailando salų, kurioje keliautojai gali rasti viską, ko reikia nuostabiam atostogų poilsiui. Ši sala yra žinoma savo baltais smėlio paplūdimiais, krištolo skaidrumo jūra ir vaizdingomis salomis. Be to, Puketas yra viena iš geriausių vietų, kur galima išbandyti įvairius vandens sportus, tokius kaip banglenčių ir kaitbordų sportas.

Jeigu keliautojas ieško atostogų, kurių metu galima atsipalaiduoti ir pasinerti į vietos kultūrą, Puketas yra puikus pasirinkimas. Čia galima aplankyti daugybę vietų, tokių kaip Okeanariumas, kuriame galima pamatyti įspūdingas jūros gyvūnų rūšis, arba Hanumano Pasaulis, kuris yra didžiausias nuotykių parkas saloje. Be to, keliautojai gali išbandyti vietinę virtuvę, aplankyti vietines turgavietes arba tiesiog pasimėgauti ramia atmosfera balto smėlio paplūdimyje.

Puketo Sala

Puketas yra didžiausia Tailando sala, esanti Adamandų jūroje. Sala apdovanota nuostabiomis įlankomis, palmių apsuptais baltais paplūdimiais, mažomis aplinkinėmis salomis, svetingais vietiniais gyventojais ir visada šviežiomis jūros gėrybėmis. Būtent todėl Puketas kasmet sulaukia didelio keliautojų, norinčių gerai praleisti laiką, dėmesio.

Paplūdimiai

Puketo sala yra žinoma dėl savo nuostabių paplūdimių, kurie yra vieni iš geriausių Tailande. Populiariausi salos paplūdimiai yra Patongas, Kata, Karonas, Panva ir Mai Khao. Šie paplūdimiai paprastai yra pilni žmonių, tačiau salos šiaurėje galite rasti daug ramių paplūdimių, siūlančių romantišką atmosferą. Puketo paplūdimiai taip pat žinomi dėl savo baltų smėlių ir žydrų vandenų.

Lankytinos Vietos

Pukete yra daug lankytinų vietų, kurios patiks visiems turistams. Vienas iš populiariausių vietų yra Wat Chalong, didžiausia ir svarbiausia salos šventykla. Čia galite pamatyti didžiulį budos statulą ir džiugiai nusiteikusius vietinius gyventojus. Kitas populiarių vietų sąraše yra Fantasea, didžiulis teminis parkas, kuriame galite pamatyti tradicinius tajų šokius ir patirti tikrąją tajų kultūrą. Be to, Puketas yra viena iš vietų, kurioje buvo filmuota Jameso Bondo filmai, ir galite aplankyti Džeimso Bondo salą. Taip pat verta aplankyti senamiestį, kuriame galite pamatyti daugybę senovinių pastatų ir šventyklų, įskaitant Didžiąją Budą.

Gyvenimas Pukete

Infrastruktūra

Puketas yra gerai išvystyta sala, turinti daugybę infrastruktūros objektų. Ten yra modernių viešbučių, restoranų, parduotuvių, sporto klubų ir kitų reikalingų paslaugų. Be to, saloje yra gerai išvystyta transporto sistema, o kelionės iš vienos vietos į kitą yra patogios ir greitos.

Kultūra

Puketas yra turtinga kultūra ir tradicijomis. Saloje gyvena daug įvairių tautų, o tai reiškia, kad ten yra daug įvairių kultūrų ir tradicijų. Ten galite pamatyti budistų šventyklas, dalyvauti tradicinėse šventėse ir šokiuose. Be to, saloje yra daug meno galerijų ir renginių, skirtų vietinių menininkų kūrybai.

Restoranai

Puketas yra žinomas dėl savo maisto kultūros. Saloje yra daugybė restoranų, kuriuose galite ragauti vietinių patiekalų ir gėrimų. Ten yra restoranų, kurie siūlo tiek tradicinę, tiek modernią virtuvę. Be to, saloje yra daugybė kavinių ir barų, kurie siūlo skanius gėrimus ir užkandžius.

Puketas yra gyvenvietė, turinti daugybę veiklos galimybių. Saloje yra daugybė paplūdimių, kur galite mėgautis saule ir jūra. Be to, ten yra daugybė vandens sporto ir kitų pramogų, kurias galite išbandyti. Saloje taip pat yra daugybė parduotuvių, kur galite įsigyti suvenyrus ir kitus daiktus.

Gyventojai Pukete yra draugiški ir svetingi. Jie stengiasi padėti keliautojams ir turistams, kad jie galėtų gerai praleisti laiką saloje. Be to, gyventojai yra labai mandagūs ir pagarbiai žiūri į savo kultūrą ir tradicijas.

Puketas yra puiki vieta, kur galite patirti Tailando kultūrą, mėgautis vietine virtuve ir praleisti laiką paplūdimyje. Saloje yra daugybė veiklos galimybių ir reikalingų paslaugų, todėl keliautojams nekils jokių problemų.

Nakvynė Pukete

Puketas yra viena populiariausių Tailando turistų vietų, todėl nakvynės pasirinkimas yra labai platus. Rekomenduojama nakvynei rinktis patogiose vietose, kurios yra arti populiarių paplūdimių ir lankytinų objektų.

Viešbučiai

Pukete yra daugybė viešbučių, kurių kainos priklauso nuo jų vietos, kokybės ir sezono. Populiariausi viešbučiai yra arti Patongo, Katos ir Kamalos paplūdimių. Vietos viešbučiai gali būti pigesni, tačiau jie gali būti toliau nuo populiarių vietų.

Rekomenduojami viešbučiai:

Viešbučio pavadinimasVietaKaina
Amari PhuketPatongasVidutinė
Kata RocksKataBrangus
The Naka IslandNaka salaLabai brangus

Sezonas

Pukete yra du sezonai – sausio-vasario ir birželio-liepos. Sausio-vasario sezonas yra labai populiarus, todėl viešbučių kainos yra aukštesnės, o paplūdimiai ir lankytinos vietos yra daugiau apgyvendinti. Birželio-liepos sezonas yra mažiau populiarus, todėl viešbučių kainos yra pigesnės, o lankytinos vietos ir paplūdimiai yra mažiau apgyvendinti.

Rekomenduojama keliauti į Puketą birželio-liepos sezone, kadangi viešbučių kainos yra pigesnės, o vietos yra mažiau apgyvendintos.

Pramogos Pukete

Puketas yra ne tik paplūdimių sala, bet ir gerai žinoma dėl savo naktinių klubų ir vakarėlių. Turistai gali rasti pramogų, atitinkančių kiekvieną skonį ir biudžetą.

Vakarėliai

Bangla Road yra viena iš populiariausių vietų Pukete vakarėliams. Tai yra garsusis „naktinis gyvenimas” gatvė, kuri yra pilna barų, klubų ir gatvės pardavėjų. Vakare čia vyksta šou ir gatvės šokėjų pasirodymai. Taip pat yra daug kitų vietų, kur galima praleisti vakarę, tokių kaip Patong Beach ir Karon Beach.

Nardymas

Puketas yra puiki vieta nardymui. Karono ir Katos paplūdimiuose yra daugiau koralų ir žuvų, todėl tai yra geriausi vietos nardymui. Taip pat yra daugybė kitų vietų, kuriose galima mėgautis nardymu, tokių kaip Phi Phi salos ir Similan salos.

Saulėlydžiai taip pat yra populiari pramoga Pukete. Turistai gali mėgautis nuostabiais saulėlydžiais per Puketo salos uostą arba per ramius paplūdimius.

Viskas, ko reikia, kad turistai galėtų mėgautis pramogomis Pukete yra čia.

Ekskursijos Pukete

Puketas yra viena populiariausių Tailando vietų, kurią verta aplankyti. Ekskursijos yra puikus būdas susipažinti su salos kultūra ir gamta.

Viena iš populiariausių ekskursijų yra paviršinio nardymo dienos ekskursija į Phi Phi salas iš Puketo. Šios salos yra žinomos dėl savo kristalinio vandens ir nuostabių paplūdimių. Ekskursijos metu galima pamatyti daugybę žuvų, koralų ir kitų jūros gyventojų.

Kitas populiarus pasirinkimas yra ekskursija į Džeimso Bondo salą iš Puketo. Šioje saloje buvo filmuoti keletas 007 filmų, todėl ji yra populiari tarp filmų gerbėjų. Ekskursijos metu galima pamatyti žinomus filmo vaizdus, o taip pat ir nuostabias vietoves, tokius kaip Ao Phang Nga nacionalinis parkas.

Be to, galima pasirinkti ekskursiją į Racha Yai, Racha Noi, Koralų arba Maiton salą iš Puketo. Šios salos yra puikios vietos, kur galima pamatyti daugybę jūros gyventojų ir mėgautis kristaliniu vandeniu.

Norint išvengti eilės prie bilietų kasų, galima užsisakyti ekskursijas internetu arba pasirinkti kelionių agentūros paslaugas. Taip pat galima nusipirkti kelionių paketus, kuriuose yra įskaičiuoti skrydžiai ir viešbučių rezervacija.

Vis dėlto, prieš pasirinkdami ekskursiją, verta pasitikslinti, ką ji apima, kiek laiko trunka ir kiek kainuoja. Taip pat būtina pasiruošti tinkama apranga ir avalyne, kad būtų patogu judėti ir mėgautis kelione.

Dažnai užduodami klausimai

Ką pamatyti Pukete per savaitę?

Puketas yra didžiulė sala, turinti daugybę lankytinų vietų. Jei skaičiuojate savaitę, geriausia susikoncentruoti ties populiariausiomis vietomis, tokiomis kaip Big Buddha, Wat Chalong šventykla ir Phuket Fantasea. Taip pat verta aplankyti Puketo miestą ir patirti vietinę kultūrą bei maistą.

Kokie yra populiariausi Puketo paplūdimiai?

Puketas turi daugybę paplūdimių, tačiau populiariausi yra Patong, Karon ir Kata. Patong paplūdimys yra didžiausias ir turtingas naktinio gyvenimo, restoranų ir parduotuvių. Karon paplūdimys yra ramus ir turi daugybę vietų poilsiui ir vandens sportams. Kata paplūdimys yra mažesnis ir turi daugybę restoranų, parduotuvių ir vandens sportų.

Kur galima pamatyti delfinus Pukete?

Delfinus galima pamatyti keliose vietose Pukete, tokiomis kaip delfinų parkas, Phi Phi salos turas arba privatus laivas. Tačiau svarbu pasirinkti atsakingus operatorius, kurie gerbia gyvūnų gerovę ir aplinką.

Kaip galima išsinuomoti automobilį Pukete?

Automobilio nuoma Pukete yra paprasta ir patogu. Yra daugybė automobilių nuomos agentūrų, tačiau svarbu pasirinkti patikimą ir atsakingą operatorių. Rekomenduojama išsinuomoti automobilį su draudimu ir GPS navigacija.

Kokie yra geriausi restoranai Pukete?

Puketas turi daugybę skanių restoranų, kurie siūlo vietinę ir tarptautinę virtuvę. Kai kuriuos geriausius restoranus galima rasti Patong ir Karon paplūdimiuose, tokius kaip No.6 Restaurant ir On the Rock. Taip pat verta aplankyti Puketo miestą ir išbandyti vietinę maisto kultūrą.

Ar verta aplankyti Puketo delfinų parką?

Puketo delfinų parkas yra kontroversiškas, nes kai kurie operatoriai gali netinkamai elgtis su gyvūnais. Todėl svarbu pasirinkti atsakingus operatorius, kurie gerbia gyvūnų gerovę ir aplinką. Jei pasirinksite aplankyti delfinų parką, būtinai atkreipkite dėmesį į operatorių atsakomybę ir etiką.

Naudingos nuorodos

Kelionės planavimas gali būti sudėtingas, todėl naudojantis šiomis naudingomis nuorodomis, galima lengviau susiplanuoti savo atostogas Pukete.

  • THAI.LT – šioje svetainėje rasite informaciją apie lankytinas vietas, paplūdimius ir kitus Puketo salos objektus, taip pat patarimus apie vietinę kultūrą, tradicijas ir maistą.
  • Kontikis – ši svetainė siūlo išsamų Puketo salos objektų sąrašą, kuriame pateikta informacija apie įdomiausius objektus, lankytinas vietas, paplūdimius ir kitus turistų lankomus objektus.
  • UrkisTravel – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Puketo salos objektus, taip pat patarimus apie vietinę kultūrą, tradicijas ir maistą. Be to, svetainė siūlo patarimus, kaip susiplanuoti savo kelionę ir ką reikėtų žinoti apie vietinį gyvenimą.
  • KelioniuPatarimai – čia informacijos rasite apie viską

Be šių svetainių, kelionės planavimui galima naudoti ir kitas kelionių agentūras ar kelionių planavimo platformas, tokiuose kaip Booking.com, TripAdvisor ar Expedia.

Pasidalinkite

Susiję straipsniai