Ką pamatyti Tailande? Geriausi vietų pasirinkimai savaitės kelionei

Tailandas yra viena iš populiariausių turistų vietų Azijoje, o tai nenuostabu, atsižvelgiant į šalies turtingą kultūrą, istoriją ir gamtos grožį. Kelionė į Tailandą yra ne tik nuostabi galimybė pamatyti daugybę istorinių vietų ir gamtos stebuklų, bet ir patirti unikalų vietinės kultūros skonį.

Viena iš pagrindinių vietų, kurią verta aplankyti Tailande, yra Bangkokas – šalies sostinė. Tai miestas, kuriame galite pamatyti mėlynąją vietinės kultūros simbolį – Budos statulą, kuris yra vienas iš pagrindinių turistinių lankytinų vietų. Be to, Bangkokas taip pat yra žinomas dėl savo gausybės turgų, kuriuose galite rasti įvairių prekių, nuo maisto produktų iki rankų darbo dirbinių.

Kitas Tailando lankytinas objektas yra Chiang Mai miestas, kuris yra žinomas dėl savo unikalių meno ir kultūros relikvijų. Tai taip pat yra vieta, kurioje galite patirti autentišką vietinę virtuvę. Taigi, jei ieškote vietos, kur galite pamatyti Tailando kultūros skonį, Chiang Mai yra puikus pasirinkimas.

Lankytini Miestai

Bankokas

Bankokas yra Tailando sostinė, kuri yra daugiau nei 200 metų senumo. Miestas yra žinomas dėl savo įspūdingo panorama, kurią galima pamatyti iš aukščiausios pastato aikštelės. Senamiesčio gatvės yra labai spalvingos ir pilnos prekybos centrų, kuriuos turėtų aplankyti kiekvienas turistas. Be to, mieste yra daugybė ekskursijų, kurios leidžia turistams geriau pažinti miestą. Taip pat verta pamatyti Bankoko kanalus, kurie yra vadinami Rytų Venecija.

Čiangmajus

Čiangmajus yra didžiausias miestas Šiaurės Tailande ir yra žinomas dėl savo kultūros ir istorijos. Miestas yra apsuptas kalnų ir miškų, todėl jame galima mėgautis nuostabiu gamtos grožiu. Turistai taip pat gali aplankyti senamiestį, kuris yra pilnas įspūdingų pastatų ir kultūros paminklų. Be to, mieste yra daugybė prekybos centrų ir turgų, kuriuose galima nusipirkti vietinių produktų.

Ajutaja

Ajutaja yra miestas, kuris yra žinomas dėl savo nuostabios gamtos ir paplūdimių. Angelų miestas yra vienas iš populiariausių turistų lankomų vietų Tailande. Mieste yra daugybė paplūdimių, kuriose galima mėgautis saule ir jūra. Be to, mieste yra daugybė ekskursijų, kurios leidžia turistams pamatyti miesto kultūros ir istorijos paminklus.

Puketas

Puketas yra salos miestas, kuris yra žinomas dėl savo nuostabios gamtos ir paplūdimių. Miestas yra apsuptas kalnų ir miškų, todėl jame galima mėgautis nuostabiu gamtos grožiu. Turistai taip pat gali aplankyti senamiestį, kuris yra pilnas įspūdingų pastatų ir kultūros paminklų. Be to, mieste yra daugybė prekybos centrų ir turgų, kuriuose galima nusipirkti vietinių produktų.

Gamta ir Paplūdimiai

Tailando gamta yra įspūdinga ir įvairiapusė. Šalis garsėja savo paplūdimiais, salomis, parkais ir miškais. Šiame straipsnyje aptarsime ką pamatyti Tailande, jei ieškote gamtos grožio.

Salos

Tailando salos yra labai populiarūs turistų lankymo objektai. Jei norite pamatyti salų grožį, galite apsilankyti Phi Phi salose, Kurai saloje ar Phuket saloje. Visos šios salos garsėja savo smaragdine jūra, baltu smėliu ir įspūdingu kraštovaizdžiu.

Paplūdimiai

Tailando paplūdimiai yra vieni gražiausių pasaulyje. Jei ieškote ramybės ir atsipalaidavimo, galite apsilankyti Kamala paplūdimyje. Šis paplūdimys yra puikus pasirinkimas, jei ieškote ramybės ir atsipalaidavimo. Jei jums patinka aktyvus poilsis, galite apsilankyti Patong paplūdimyje, kur galite išsinuomoti vandens transportą ar mėgautis kitais vandens sportais.

Parkai

Tailando parkai yra puikus pasirinkimas, jei ieškote gamtos grožio. Jei norite pamatyti Tailando parkus, galite apsilankyti Khao Yai nacionaliniame parke ar Doi Inthanon nacionaliniame parke. Abu šie parkai yra garsūs savo gamtos grožiu ir įvairių rūšių gyvūnais.

Miškai

Jeigu norite pamatyti Tailando miškus, galite apsilankyti Chiang Mai miškuose ar Khao Sok miškuose. Abu šie miškai yra garsūs savo gamtos grožiu ir įvairių rūšių gyvūnais. Be to, Khao Sok miškai yra puikus pasirinkimas, jei ieškote nuotykių, nes galite išsinuomoti bungalus ir pasinerti į gamtos grožį.

Tailando gamta ir paplūdimiai yra puikus pasirinkimas, jei ieškote atsipalaidavimo ir gamtos grožio. Salos, paplūdimiai, parkai ir miškai yra tik keletas iš daugybės galimybių, ką pamatyti Tailande.

Kultūra ir Istorija

Šventyklos

Tailandas yra žinomas dėl savo budistinių šventyklų, kurias galima rasti visame mieste. Wat Phra Kaew yra viena iš žymiausių šventyklų, kurioje yra laikomas žymusis Smaragdo Budos statulas. Wat Pho yra dar viena žymiausia budistų šventykla, kurioje yra didžiausias budistų statulas Tailande. Wat Arun yra dar viena žymiausia šventykla, kurioje galima pasimėgauti nuostabiu vaizdu į Chao Phraya upę.

Muziejai

Nacionalinė galerija yra vienas iš geriausių vietų, kur galima susipažinti su Tailando meno ir kultūros istorija. Taip pat yra ir kitų muziejų, tokie kaip Tailando karališkieji rūmai, kuriuose galima pamatyti daugybę istorinių eksponatų.

Architektūra

Didieji rūmai yra vienas iš žymiausių Tailando architektūros paminklų. Tai yra karališkųjų rūmų kompleksas, kuriame yra daugybė istorinių pastatų. Taip pat yra ir kitų architektūros paminklų, tokie kaip Wat Phra Kaew ir Wat Arun.

Istorija

Tailando istorija yra labai įdomi ir turtinga. Ši šalis yra žinoma dėl savo karalystės ir didžiųjų rūmų. Taip pat yra ir kitų istorinių vietų, tokie kaip Karen kaimai, kur galima pamatyti tradicinį gyvenimą.

Tailando kultūra ir istorija yra turtinga ir įdomi. Šventyklos, muziejai, architektūra ir istorija yra tik kelios iš daugybės vietų, kurias galima pamatyti Tailande.

Kelionės Detalės

Transportas

Keliauti po Tailando miestus ir kaimus galima įvairiais transporto priemonėmis. Turistai dažniausiai naudoja tuktukus, nes jie yra pigūs ir patogūs. Tačiau reikia nepamiršti, kad tuktukai yra atviri ir gali būti gana pavojingi, ypač kai keliaujama greitai. Be to, tuktukai dažnai nesilaiko saugaus eismo taisyklių. Todėl rekomenduojama naudoti oficialius taksi arba viešuosius autobusus, jei norite saugiai ir patogiai keliauti po miestą ar kaimą.

Maistas

Tailando virtuvė yra žinoma visame pasaulyje dėl savo unikalių skonių ir aromatų. Vienu iš populiariausių patiekalų laikomas Pad Thai – ryžių lakštų su daržovėmis ir kiauliena arba krevetėmis patiekalas. Be to, Tailande galima ragauti įvairių kitų patiekalų, tokių kaip Tom Yum sriuba, Pad Kra Pao, Green Curry ir daugelis kitų. Rekomenduojama ragauti vietinę virtuvę, nes ji yra skani ir pigi.

Apžvalgos Aikštelė

Tailande yra daugybė apžvalgos aikštelių, kurios leidžia pamatyti gražiausius miesto vaizdus. Populiariausios apžvalgos aikštelės yra Bangkok’o Sky Bar, Chiang Mai Doi Suthep, Phuket Big Buddha ir daug kitų. Rekomenduojama aplankyti bent kelias apžvalgos aikšteles, kad pamatytumėte Tailando miestų ir kaimų grožį.

Tailando atostogos yra puiki proga pamatyti šalies grožį ir patirti vietinę kultūrą. Rekomenduojama atidžiai pasirinkti transportą, ragauti vietinę virtuvę ir aplankyti kelias apžvalgos aikšteles, kad patirtumėte Tailando grožį ir kultūrą.

Gyvūnų Pasaulis

Drambliai

Tailande galima pamatyti drambliai, kurie yra vieni didžiausių žemės gyventojų. Tai nuostabūs ir draugiški gyvūnai, kurie gali sversti iki 5 tonų. Drambliai yra labai protingi ir mokosi greitai, todėl jie dažnai naudojami kaip darbiniai gyvūnai. Tačiau jie taip pat yra populiarūs turistų lankomų vietų atrakcija.

Turistams, norintiems pamatyti drambliai, rekomenduojama aplankyti Chiang Mai provinciją, kur yra daugiausiai drambliai. Yra daugybė ekskursijų, kurios leidžia turistams pasivaikščioti su drambliais ir pamatyti, kaip jie valgo, plaukioja ir miega.

Zoologijos Sodai

Tailande yra daugybė zoologijos sodų, kuriuose galima pamatyti įvairių gyvūnų rūšių. Populiariausias zoologijos sodas yra Nong Nooch, kuriame yra didžiulė palmių ir cikadų kolekcija. Sode taip pat yra daugybė kitų egzotiškų augalų ir gyvūnų, įskaitant žirafas, tigrus, orangutanus ir paukščius.

Kiti rekomenduojami zoologijos sodai yra Dusit Zoo Bangkok ir Khao Kheow Open Zoo, kuriuose taip pat galima pamatyti įvairių gyvūnų rūšių. Turistai taip pat gali mėgautis gyvūnų šou, kurie vyksta kasdien zoologijos soduose.

Tailande yra daugybė galimybių pamatyti įvairių gyvūnų rūšių. Drambliai ir zoologijos sodai yra tik kelios iš jų. Turistai gali mėgautis savo laisvalaikiu stebėdami nuostabius gyvūnus ir mokindamiesi daugiau apie jų gyvenimo būdą.

Kaimyninės Šalys

Tailandas yra žinomas kaip nuostabi poilsio vieta su turtinga kultūra, nuostabiais kraštovaizdžiais ir maloniaisiais gyventojais. Tačiau, jei jūsų kelionė yra ilgesnė, galite apsilankyti ir kaimyninėse šalyse, kad pamatytumėte dar daugiau grožio.

Laosas

Laosas yra Tailando šiaurės rytuose ir yra puiki vieta, kur galite pabėgti nuo turistų minios ir patirti autentišką Indokinijos kultūrą. Laoso sostinė Vientianas yra tik trumpą kelionę nuo Tailando sienos ir yra puiki vieta pradėti savo kelionę po šalį. Be to, Laose galite pasimėgauti nuostabiais kraštovaizdžiais, pavyzdžiui, Mekongo upės slėniu, kuris yra didžiausias Azijoje.

Kambodža

Kambodža yra Tailando vakaruose ir yra žinoma dėl savo istorinių vietų, tokių kaip Angkor Vat. Tai yra didžiausias religinis pastatas pasaulyje, o jo architektūra yra tiesiog nuostabi. Kambodža taip pat yra puiki vieta, kur galite pamatyti vietinių gyvenimą ir kultūrą, o jo maistas yra tiesiog skanus. Be to, Kambodža yra papuošta nuostabiais kraštovaizdžiais, pavyzdžiui, Patajos ežeru, kuris yra vienas iš didžiausių Azijoje.

Pamato kaimynines šalis gali būti puiki alternatyva, jei norite išvengti turistų minios ir patirti daugiau vietinės kultūros. Laosas ir Kambodža yra tik kelios iš daugelio galimybių, kurių galite ieškoti Tailando kelionės metu.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokie yra geriausi Tailando paplūdimiai?

Tailandas yra žinomas dėl savo nuostabių paplūdimių, kurie patraukia tūkstančius turistų iš viso pasaulio. Kai kurie iš geriausių paplūdimių yra Patong Beach, Krabi, Koh Samui ir Phuket. Šie paplūdimiai yra puikus pasirinkimas tiek poilsiui, tiek vandens pramogoms.

Kokios yra Tailando labiausiai lankytinos vietos?

Tailandas turi daugybę lankytinų vietų, kurias verta aplankyti. Kai kurios iš jų yra Wat Arun, Wat Phra Kaew, Phang Nga Bay ir Chiang Mai Night Bazaar. Šios vietos yra puikus pasirinkimas tiek kultūros pamatymams, tiek nuotykių ieškotojams.

Ką verta pamatyti Tailande?

Tailande yra daugybė vietų, kurias verta pamatyti. Kai kurios iš jų yra Grand Palace, Wat Pho, Khao Yai National Park ir The Golden Triangle. Šios vietos yra puikus pasirinkimas tiek kultūros pamatymams, tiek nuotykių ieškotojams.

Kur Tailande galima pamatyti delfinus?

Delfinų stebėjimas yra populiarus Tailando turizmo pramonei. Kai kurios iš vietų, kurias galima pamatyti delfinus, yra Pattaya, Phuket ir Koh Samui. Tačiau, rekomenduojama pasirinkti patikimą turizmo agentą, kad būtų užtikrinta saugi ir etiška delfinų stebėjimo patirtis.

Kokie yra Tailando miestai, kurie verti aplankyti?

Tailandas turi daugybę miestų, kuriuos verta aplankyti. Kai kurie iš jų yra Bangkokas, Chiang Mai, Krabi ir Phuketas. Šie miestai yra puikus pasirinkimas tiek kultūros pamatymams, tiek nuotykių ieškotojams.

Ką Tailande verta pamatyti su vaikais?

Tailandas yra puikus pasirinkimas šeimoms, kurios ieško nuotykių ir kultūros patirčių. Kai kurios iš vietų, kurias verta pamatyti su vaikais, yra Safari World, Dream World, Cartoon Network Amazone ir Phuket Fantasea. Šios vietos yra puikus pasirinkimas tiek pramogoms, tiek kultūros pamatymams.

Naudingos nuorodos keliaujant

Keliautojams, ruošiantiems savo kelionę į Tailandą, naudinga susipažinti su keliais turizmo portalais, kuriuose galima rasti daugiau informacijos apie šalies lankytinas vietas, rekomendacijas ir patarimus.

Vienas iš populiariausių portalų yra TourismThailand.org, kuriame galima rasti informacijos apie Tailando regionus, lankytinas vietas, pramogas, kultūrą ir tradicijas. Be to, portale galima rasti kelionių pasiūlymus ir viešbučių rezervacijas.

Kitas naudingas portalas yra ThaiTourismBoard.com, kuriame galima rasti informacijos apie vietos kultūrą, maistą ir tradicijas. Taip pat portale galima rasti kelionių pasiūlymus ir viešbučių rezervacijas.

Keliautojams, ieškantiems patarimų ir rekomendacijų apie Tailandą, verta aplankyti TripAdvisor.com svetainę. Čia galima rasti atsiliepimus ir rekomendacijas apie lankytinas vietas, restoranus ir viešbučius iš kitų keliautojų.

Be to, keliaujantys į Tailandą gali naudotis Airbnb.com svetaine, kurioje galima rasti patogius ir pigius viešbučius, apartamentus ir namus visoje šalyje.

Galima pasinaudoti ir Skyscanner.net svetaine, kurioje galima rasti pigius skrydžius į Tailandą iš viso pasaulio.

Visų šių portalų informacija padės keliautojams geriau suprasti Tailando kultūrą, tradicijas ir lankytinas vietas, taip pat pasirinkti patogų ir pigų viešbutį ar skrydį.

Pasidalinkite

Susiję straipsniai