Lankytinos vietos Esenas: geriausi vietos, kurias reikia aplankyti

Esenas yra viena iš didžiausių Vokietijos miestų, turinčių daugybę lankytinų vietų. Senamiestis Werden, istorinis Eseno miestas, yra puiki vieta praleisti laiką ieškant. Su ilgą istoriją, besitęsiančią iki 8-ojo amžiaus, miestas buvo įkurtas St. Ludger, didžiojo Werdeno vienuolyno globėjo, kurio dauguma dabar yra Folkvango menų universitetas.

Eseno lankytinos vietos yra įvairios ir pasirinkimas tikrai didelis. Nuo kultūros ir istorijos paminklų iki gamtos stebuklų, Esenas turi ką pasiūlyti visiems. Populiarios lankytinos vietos apima Folkvango menų universitetą, kuris yra vienas iš prestižiškiausių meno universitetų pasaulyje, Eseno katedrą, kurioje galima pamatyti neįkainojamas meno kūrinių kolekcijas ir daug kitų įdomių vietų.

Eseno Senamiestis

Eseno senamiestis yra viena iš pagrindinių turistų lankomų vietų Esene. Senamiestis yra pilnas istorijos ir architektūros, o tai yra tai, kas patraukia turistus. Senamiestis yra didelis ir labai įvairus, o tai reiškia, kad yra daug vietų, kurias reikia aplankyti.

Senamiestis yra ypač žinomas dėl savo architektūros. Jame yra daug pastatų, kurių istorija siekia daugiau nei 1000 metų. Pastatai yra puikūs pavyzdžiai senovės architektūros. Senamiestyje taip pat yra daug bažnyčių, kurių architektūra taip pat yra verta dėmesio.

Viena iš pagrindinių senamiesčio vietų yra UNESCO pasaulio paveldo objektas – Eseno katedra. Katedra yra vienas iš geriausiai žinomų Eseno simbolių, o joje yra daug gražių religinių meno kūrinių. Katedra yra labai populiarus turistų lankymo objektas.

Senamiestis taip pat yra labai populiarus tarp fotografų. Šioje vietoje yra daug gražių pastatų ir gatvių, kurios yra puikios nuotraukoms. Senamiestyje yra daug vietų, kurias reikia aplankyti, kad galėtumėte padaryti geriausias nuotraukas.

Apibendrinant, Eseno senamiestis yra viena iš pagrindinių turistų lankomų vietų Esene. Senamiestyje yra daug vietų, kurias reikia aplankyti, kad galėtumėte patirti istoriją ir architektūrą. Senamiestis yra verta dėmesio, o tai yra viena iš priežasčių, kodėl turistai renkasi Eseną kaip savo kelionių tikslą.

Muziejai Esene

Esene yra daugybė muziejų, kuriuos verta aplankyti. Šie muziejai yra ne tik turistų lankomos vietos, bet ir svarbios kultūros ir istorijos dalis.

Vienas iš populiariausių muziejų Esene yra Folkwang muziejus. Tai vienas didžiausių Vokietijoje meno muziejų, kuriame yra daugybė meno kūrinių, nuo viduramžių iki šiuolaikinio meno. Folkwang muziejaus rinkinyje yra daugybė reikšmingų meno kūrinių, įskaitant tapybą, skulptūrą, fotografiją ir daugybę kitų meno formų.

Kitas įdomus muziejus Esene yra Zollverein muziejus. Tai buvusi anglimi kūrenama elektrinė, kuri dabar yra paversta muziejumi. Šis muziejus yra puikus pavyzdys, kaip senas pramonės objektas gali būti atgaivintas ir paverstas kultūros centru. Muziejuje yra daugybė eksponatų apie pramoninę istoriją, taip pat daugybė meno kūrinių ir fotografijų.

Dar vienas įdomus muziejus Esene yra Ruhrlandmuziejus. Tai medicinos muziejus, kuriame yra daugybė įdomių eksponatų, susijusių su medicina ir sveikata. Muziejuje yra daugybė nuotraukų, kurios rodo, kaip medicina ir sveikatos priežiūra keitėsi per amžius.

Esene yra daugybė kitų muziejų, kuriuos verta aplankyti. Šie muziejai yra ne tik svarbios kultūros ir istorijos dalis, bet ir puikios turistų lankomos vietos.

Apžvalgos Aikštelės

Esenoje yra kelios apžvalgos aikštelės, nuo kurių atsiveria nuostabūs vaizdai. Viena iš jų yra Esenos miško apžvalgos aikštelė. Ji yra pastatyta aukščiausioje miško vietoje, todėl iš čia atsiveria nuostabūs vaizdai į mišką ir apylinkes. Aikštelės platforma yra tvarkingai sutvarkyta ir saugi, todėl galima ramiai mėgautis vaizdais ir atsipalaiduoti.

Kitą apžvalgos aikštelę galima rasti Esenos piliakalnyje. Ši aikštelė yra patogi tuo, kad yra netoli miesto centro ir yra lengvai pasiekiamas. Iš aikštelės atsiveria vaizdas į miestą ir jo apylinkes. Aikštelė yra tvarkingai sutvarkyta ir saugi, todėl galima ramiai mėgautis vaizdais ir atsipalaiduoti.

Dar viena apžvalgos aikštelė yra Esenos ežero apžvalgos aikštelė. Ji yra pastatyta ant kalno, kuris yra netoli ežero kranto. Iš aikštelės atsiveria vaizdas į ežerą ir jo apylinkes. Aikštelės platforma yra tvarkingai sutvarkyta ir saugi, todėl galima ramiai mėgautis vaizdais ir atsipalaiduoti.

Esena yra nuostabi vieta, kurioje galima mėgautis nuostabiais vaizdais iš apžvalgos aikštelių. Būtina atsiminti, kad apžvalgos aikštelėse reikia elgtis atsakingai ir saugiai, kad nebūtų kėsinamasi į savo ir kitų žmonių saugumą.

Botanikos Sodas

Esenoje yra Botanikos sodas, kuriame galima pamatyti daugiau kaip 300 000 taksonų ir apie 100 000 rūšių augalų, sudarančių apie trečdalį visų žinomų augalų rūšių. Tai yra viena iš populiariausių turistų lankomų vietų, kurią verta aplankyti.

Botanikos sodai yra skirti ne tik mokslo tyrimams, bet ir turistų pramogoms. Jie yra vieni iš populiariausių turistinių objektų, kuriuos galima rasti visame pasaulyje. Beveik pusė iš šiuo metu egzistuojančių pasaulio botanikos sodų buvo įsteigti per paskutiniuosius 50 metų. Europos Sąjungoje 2000 m. buvo 424, o 2012 m. – 929 botanikos sodai.

Botanikos sodai yra skirti augalų mokslui ir jų auginimui. Jie taip pat yra skirti moksliniams tyrimams ir mokymui. Botanikos soduose galima pamatyti daugybę augalų, kurie yra gydomieji, maistiniai, dekoratyviniai ir kt. Tai yra vieta, kur mokslininkai ir studentai gali išmokti daugiau apie augalus ir jų savybes.

Visiems, kurie domisi augalais, Botanikos sodas yra viena iš geriausių vietų, kur galima pamatyti daugybę įvairių augalų. Tai yra vieta, kur galima sužinoti daugiau apie augalų pasaulį ir jų savybes.

Kelionės Į Eseną

Esenas yra didžiausias miestas Ruhr, turintis daugybę lankytinų vietų, kurias verta aplankyti. Kelionė į Eseną yra puiki galimybė susipažinti su Vokietijos pramoniniu regionu ir pamatyti jo kultūros paveldą.

Kelionės į Eseną gali būti organizuojamos iš įvairių Lietuvos miestų, tokių kaip Nida, Anykščiai, Palanga, ir netgi iš Latvijos. Daugelis turistų taip pat renkasi aplankyti kitus Vokietijos miestus, tokius kaip Vidžemė ar Lenkija, kurie yra arti Eseno.

Viena iš populiariausių lankytinų vietų Esene yra Zollverein Coal Mine Industrial Complex, kuris yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Šis pramonės kompleksas buvo vienas iš didžiausių anglių kasyklų Vokietijoje ir dabar yra kultūros ir meno centras, kuriame vyksta daugybė renginių.

Kitas populiarus lankytinas objektas yra Eseno katedra, kuri yra viena didžiausių gotikinių katedrų Vokietijoje. Katedra yra pastatyta ant senovės romėnų kulto vieta ir yra puikus pavyzdys gotikinio stiliaus architektūros.

Be to, Esenas taip pat turi daugybę parkų ir sodų, kuriuose galima pasivaikščioti ir mėgautis gamtos grožiu. Vienas iš populiariausių parkų yra Grugapark, kuriame yra daugybė gėlių ir medžių, taip pat fontanų ir vandens takų.

Kelionė į Eseną yra puiki galimybė susipažinti su Vokietijos pramoniniu regionu ir pamatyti jo kultūros paveldą. Turistams siūlome apsistoti viešbučiuose ar nakvynės namuose, kurie yra patogioje vietoje ir pasižymi aukštu aptarnavimo lygiu.

Viešbučiai Esene

Esene yra daugybė viešbučių, kurie siūlo įvairias paslaugas savo svečiams. Dauguma viešbučių yra patogioje vietoje ir netoli populiarių lankytinų vietų.

Vienas iš populiariausių viešbučių mieste yra „Schlosshotel Hugenpoet”. Šis viešbutis yra įsikūręs 10 km nuo miesto centro ir yra puikus pasirinkimas norintiems pasimėgauti ramybe ir gamta. Viešbučio kambariai yra modernūs ir patogūs, o restorane galima ragauti skanių patiekalų.

Kitas gerai žinomas viešbutis yra „The Rubens Hotel”. Šis viešbutis yra patogioje vietoje netoli populiarių lankytinų vietų, tokių kaip Baldeney ežeras. Viešbučio kambariai yra erdvūs ir švarūs, o personalas yra draugiškas ir paslaugus.

Jei ieškote pigesnio pasirinkimo, galite apsistoti „Pension Ruhrfrosch” viešbučio kambariuose. Šis viešbutis yra patogioje vietoje netoli miesto centro ir yra puikus pasirinkimas norintiems sutaupyti. Viešbučio kambariai yra švarūs ir patogūs, o personalas yra malonus ir paslaugus.

Jei planuojate keliauti lietuvoje, galite apsilankyti „Mercure Hotel Plaza Essen” viešbučio kambariuose. Šis viešbutis yra patogioje vietoje netoli miesto centro ir yra puikus pasirinkimas norintiems patogiai apsistoti. Viešbučio kambariai yra modernūs ir patogūs, o personalas yra draugiškas ir paslaugus.

Visi šie viešbučiai yra puikus pasirinkimas norintiems apsistoti Esene. Pasirinkite viešbutį, kuris atitiks jūsų poreikius ir lūkesčius.

Eseno Uostas

Eseno uostas yra viena iš svarbiausių Eseno turistinių vietų. Tai yra didžiausias vidaus vandens uostas Vakarų Vokietijoje, kuriame yra daugybė maršrutų ir daugiau nei 1000 pramoginių laivų.

Uosto teritorija yra 1,2 km², o jo baseinas yra 2,5 km ilgio ir 0,5 km pločio. Eseno uostas yra ne tik svarbi pramogų vieta, bet ir svarbus prekybos centras, kuriame yra daugybė restoranų, kavinių ir parduotuvių.

Viena iš populiariausių pramogų Eseno uoste yra kruizai po Ruhr upę. Kruizai trunka nuo 1 iki 3 valandų, priklausomai nuo maršruto, ir leidžia mėgautis nuostabiais vaizdais ir gamta. Be to, uoste yra daugybė kitų pramogų, tokias kaip baidarės, kanojos, vandens dviračiai ir daugiau.

Eseno uostas yra labai svarbus ir pramoniniu požiūriu. Tai yra viena iš svarbiausių prekybos ir logistikos centrų Rūro srities regione. Uoste yra daugybė sandėlių ir pervežimo įmonių, kurios užtikrina prekių judėjimą tarp Vakarų ir Rytų Vokietijos.

Viskas, kas reikalinga jūrų laivams, taip pat gali būti rasta Eseno uoste. Tai apima degalų tiekimo stotis, laivo remonto paslaugas ir kitas paslaugas. Be to, uoste yra ir viešbučių, kurie yra patogiai įsikūrę netoli uosto teritorijos.

Eseno uostas yra puiki vieta praleisti laiką su šeima ir draugais, mėgautis vandens pramogomis, ar tiesiog pasivaikščioti ir pasimėgauti nuostabiu kraštovaizdžiu.

Kurortai Netoli Eseno

Esene yra daugybė lankytinų vietų, tačiau jei norite pabėgti nuo miesto triukšmo ir pasimėgauti poilsiu paplūdimyje arba aplankyti bažnyčias, netoliese yra keletas kurortų.

Vienas iš populiariausių kurortų netoli Eseno yra „Baldeneysee”. Tai didelis ežeras, kuris yra puikus poilsiavimo ir vandens pramogų centras. Ežere yra daugybė paplūdimių, ten galima pasivažinėti valtimis, stebėti gamtą ir pasimėgauti šviežiu oru.

Kitas populiarius kurortas yra „Ruhrsee”. Tai dar vienas didelis ežeras, kuris yra puikus poilsiavimo ir vandens pramogų centras. Ežere yra daugybė paplūdimių, ten galima pasivažinėti valtimis, stebėti gamtą ir pasimėgauti šviežiu oru.

Esene yra keletas bažnyčių, tačiau jei norite aplankyti daugiau bažnyčių, rekomenduojame aplankyti netoliese esantį miestą „Mülheim an der Ruhr”. Ten yra keletas puikių bažnyčių, kurias verta pamatyti.

Visais šiais kurortais galima pasimėgauti poilsiu, vandens pramogomis ir kitomis veiklomis, todėl, jei norite pabėgti nuo miesto triukšmo, verta aplankyti bent vieną iš jų.

Dažnai užduodami klausimai

Kokie yra populiariausi Esene lankytinos vietos?

Esene yra daugybė įdomių turistų lankomų vietų. Tarp populiariausių galima išskirti:

 • Zollverein anglių kasykla, kuri yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą;
 • Villa Hügel, didinga vila, kuri buvo svarbi krupječio Augusto Thyssen-Bornemisza ir jo šeimos gyvenvietė;
 • Folkwang muziejus, kuriame galima pamatyti įspūdingą meno kolekciją;
 • Grugapark, didelis parkas, kuriame galima pasimėgauti gamta ir rekreacinėmis veiklomis.

Kokia yra Eseno istorija ir kultūros paveldas?

Esenas yra senas miestas, kurio istorija siekia IX amžių. Jis buvo svarbus pramonės centras, ypač anglių kasybos srityje. Esenas taip pat yra turtingas kultūros paveldo požiūriu. Tarp svarbiausių kultūros objektų galima išskirti:

 • Borbeko pilis, kuri yra viena seniausių pilių Vokietijoje;
 • Grillo teatras, svarbus teatras, kuriame vyksta įvairios renginys;
 • Aalto teatras, pastatas, kurio architektas yra Alvaras Aalto;
 • Katedra, svarbus katalikų bažnyčios objektas.

Kur galima rasti geriausius maisto produktus Esene?

Esene yra daugybė restoranų ir kavinių, kuriose galima išmėginti vietinius patiekalus. Tarp geriausių vietų galima išskirti:

 • Rüttenscheider Hausbrauerei, restoranas, kuriame galima ragauti vietinio alaus;
 • Stollenwerk, restoranas, kuriame galima ragauti vietinius žuvies patiekalus;
 • Schote, restoranas, kuriame galima ragauti vietinius mėsos patiekalus.

Kokios yra populiariausios rekreacinės veiklos Esene?

Esene yra daugybė rekreacinių veiklų. Tarp populiariausių galima išskirti:

 • Grugapark, didelis parkas, kuriame galima pasimėgauti gamta ir rekreacinėmis veiklomis;
 • Baldeneysee ežeras, kuriame galima plaukioti laivu arba kanoja;
 • Essen-Byfang slidinėjimo centras, kuriame galima slidinėti ir snieglentėti.

Kur galima apsistoti Esenoje ir kokie yra geriausi viešbučiai?

Esene yra daugybė viešbučių, kuriuose galima apsistoti. Tarp geriausių galima išskirti:

 • Sheraton Essen Hotel, viešbučio, kuris yra patogioje vietoje ir turi daugybę patogumų;
 • Mintrops Stadt Hotel Margarethenhöhe, viešbučio, kuris yra ramioje vietoje ir turi patogumų;
 • Hotel An der Gruga, viešbučio, kuris yra netoli Grugaparko ir turi patogumų.

Kaip pasiekti Eseną ir kokia yra geriausia transporto priemonė?

Eseną galima pasiekti skrydžiu į Dortmundo oro uostą arba traukiniu

Naudingi puslapiai turistui

Esenas yra vienas iš populiariausių Vokietijos miestų, kuris turi daugybę lankytinų vietų. Norintiems sužinoti daugiau apie miestą, jo lankytinas vietas ir renginius, yra keletas naudingų puslapių, kuriuos verta aplankyti.

 • Turistų Lankomas Vietas yra puslapis, kuriame rasite daug informacijos apie Eseno lankytinas vietas, renginius ir kitus turistams aktualius dalykus. Šiame puslapyje galite susipažinti su top 10 geriausių turistų lankomų vietų Esene, kurios apima ne tik miesto centrą, bet ir kitus rajonus. Be to, puslapyje rasite informacijos apie viešbučius ir restoranus, kurie verti dėmesio.
 • TripAdvisor yra svetainė, kurioje galite rasti atsiliepimų apie Eseno lankytinas vietas, viešbučius ir restoranus. Šiame puslapyje taip pat galite užsisakyti viešbučius, bilietus į renginius ir ekskursijas.
 • Eseno turizmo informacijos centras yra oficialus Eseno turizmo informacijos puslapis. Čia galima rasti informaciją apie miesto lankytinas vietas, renginius, viešbučius ir daugelį kitų turistams aktualių dalykų. Puslapyje taip pat galima užsisakyti ekskursijas ir sužinoti apie turistų kortelę, kuri suteikia nuolaidas lankytinose vietose.
 • Eseno muziejų kvartalas yra puslapis, skirtas Eseno muziejų kvartalo lankytojams. Čia galite sužinoti apie muziejų kvartalo muziejus, jų renginius ir parodas. Be to, puslapyje galite užsisakyti bilietus į muziejus ir sužinoti apie muziejų kvartalo ekskursijas.

Šie puslapiai gali būti naudingi tiems, kurie planuoja aplankyti Eseną, siekiant geriau susipažinti su miesto lankytinomis vietomis ir pasiruošti kelionei.