Michell hotel & spa atsiliepimai Turkijoje

Michel hotel spa titulinis

Michell hotel & spa atsiliepimai

Kadangi labai mažai radau aprašymų apie šį viešbutį prieš skrydį, nusprendžiau aprašyti savo įspūdžius.
Viešbutis yra N16, randasi Alanijos priemiestyje.

Aplinka

Pirmom dienom viešbutis atrodė mum įspūdingai (bet ir keliavom tik pirmą kartą į Turkiją), gražus ir tvarkingas interjeras, malonus personalas bei ta ramybė.

Po to išlindo biški ir minusiukai, kurie sugadino tą įspūdį. Turėjom kambarį standart sea view, kambarys iškart buvo tvarkingas, seifas nemokamas, daiktų nieks nelietė, bet kitom dienom tvarkėsi taip, jog pokyčių nematėm. Vieną dieną net pakeitus patalynę nepaklojo lovos, viskas suviniota buvo, nors ir palikdavom arbatai. Gulbę mum padarė vieną kartą, kai atėjo tvarkyti ir mes tada užleidom išėję pasivaikščioti.

Pastoviai buvo problema su vandeniu, kai prausėsi pradeda bėgti tai šaltas vanduo, tai nerealiai karštas. Kartais dingdavo elektra viešbutyje ir buvo pastovi problema su wi-fi. Internetas čia nemokamas, bet naršyti vakarais nuo 6 valandos buvo tikra kančia, trukinėdavo ryšys visą laiką.

Maitinimas

Maistas čia labai skanus ir sveikas, jokių problemų su skrandžiu nebuvo. Visko užtenka, pastoviai pribėgdavo padavėjai siūlydami gėrimus nemokamai. Michell hotel & spa atsiliepimai apie maista atitinka realybę.

. Tik rytais galėjo įsiūlyti šviežiai spaustų apelsinų sulčių už 1€. Viešbučio teritorijoj yra vieną parduotuvė pustuštė, bet kainos kosmosas. Cigaretės po 4€. Skardinė alaus 3€. Bet kai viešbutis yra atokiau nuo miesto, tenka pirktis.

Rankšluosčius duoda spa darbuotojai už užstatą, keičia kiekvieną dieną nuo 8 iki 12val. Tuo pačiu ir įtraukia į jų spa procedūras.

Hamamo kaina ten kosminė, prasideda nuo 40€ už žmogų. Prie restorano pastoviai laukia žmonės siūlydami savo paslaugas, visur absoliučiai buvo tip box, tas erzina.

Yra du baseinai, vienas ramus be muzikos ir alkoholio atsipalaidavimui, kitas didelis su muzika, aerobika, žaidimais ir pool bar. Gylis kai kur iki 1,60m. Žmonių nedaug buvo, taigi užtekdavo ir vietos ir nebuvo nereikalingo triukšmo.
Iki jūros buvo 5min pėstute, arba kas valandą vežiodavo viešbučio busiukas, blogai tik tas, jog paskutinis reisas buvo 5 valandą. Paplūdimyje buvo baras nemokamas, galima buvo ir atsigert ir pavalgyt. Vietos irgi užtekdavo pilnai, tik kad akmenuotas paplūdimys ir gėriau be batukų nelįsti į jūrą.

Kadangi viešbutis randasi užmiestyje, tai iki centro turėjom važiuoti miesto autobusais, iš tikrųjų dažnai važinėdavo, tai problemų nematėm. Pravažiavimo kaina 1€, bet 3 lirai, taigi pigiau lirais.
Iš viešbučio arba agento geriau jokių ekskursijų ar pramogų nepirkti, labai brangiai siūlo. Geriau mieste kur nors, galima numušti kainas, arba čia grupėje rasti. Mačiau čia kažkur dar geresnes kainas.

Animacijos čia minimaliai, buvo net diena be animacijos visai. Šiaip kiekvieną vakarą darė kokį nors renginuką: karaoke vakaras, gyvos muzikos vakaras, fire show arba turkiška naktis. Mums tai to pilnai užtekdavo, bei nebuvo labai garsios muzikos iki ryto. Ramiai užmigdavom.

Pamiršau paminėti, jog personalas pagrinde angliškai kalba, rusiškai gal kelis žodžius žino. Užtat padavėjai net lietuviškai pasisveikina ir skanaus palinki. Tokie mūsų Michell hotel & spa atsiliepimai

Michel hotel spa titulinis Michell hotel spa Turkija Michell hotel spa kiemas Michell hotel spa maistas

Video turas: https://www.youtube.com/watch?v=cOw6uprt86U

Reikia daugiau atsiliepimu apie Turkijos viesbucius? Spaudžiame čia: https://kelioniupatarimai.lt/category/turkija/

 

Jums gali patikti