Amara Dolce Vita Luxury atsiliepimai

Amara Dolce Vita viesbutis

AMARA DOLCE VITA LUXURY 5:

Keliavome spalio 15-22d.

Apibendrinsime kokie buvo musu  Amara Dolce Vita Luxury atsiliepimai .Oras išties buvo geras, 30-35,vakarais 23 šilumos, vanduo 24-26..Tik atvykus į viešbutį, mus pasitiko didingas ir labai gražus interjeras.. Įžengus į vidų mus pasitiko administratorė, kuri pasiūlė šampano ir pailsėti. Atnešė kelias anketas, kur nereikėjo nieko pildyti o tik įrašyti vardus, pavardes.. Viską tvarkė ji, tarėsi dėl kambarių reception, mes tuo metu ilsejomes su šampanuo taurė.

Aplinka atsiliepimai

Įregistravimas užtruko 10 min, elektrokaras nuvežė iki kambario.. Kambariai buvo pirkti Club standart, todėl kazko ypatingo nesitikejome(kambaryje buvome tik naktį, net kartais diena neuzsukdavome), persirengti ir miegoti,tad dulkių nematėme, tik paklotas lovas, naujus rankšluosčius.

Kambarys tikrai erdvus, yra rūbinė, didžiulis vonios kambarys kartu su vonia, plius atskirai dušo kabina.. Vonios reikmenis pildydavo kasdien, yra vienkartinis dantų šepetukas kiekvienam su pasta.. Nu visko ko reikia.. Šaldytuvas nuolat buvo papildomas alumi, gaiviai gėrimais, mineraliniu, riešutukais, cipsais..Tokie pirmi atsiliepimai apie Amara Dolce Vita Luxury viešbutį.

Maitinimas išties mums buvo pasakiskas..Griliaus patiekalų apstu per piet ir vakarienės metu, jūros gėrybių, lašišos, doradu, avienos, jautienos, vištienos, kepeneliu net varlės kojičių,vaisių apstu. . Nu ko širdis geidžia.Gėrimai išties aukšto lygio.. Balantines, Absolut, Olmeca tekila, Jagermeister, Jack Daniels, šampanas prancūzų Brutir ttt..

Ledai ant pagaliuku paplūdimyje ir yra atskira ledainė kuri dirba nuo 10 iki 16 val.. Ten pasakiško skonio desertai ir ledų 10 rūšių..

Barmenai ir padavėjai sukasi kaip įmanoma, nespėjus atsisėsti klausia ko atnešti.. Vaikų labai mažai, nes jiems nelabai gal yra veiklos, nors viešbutis turi gerą akvaparka..Spa nemokamas išskyrus masazus..

Vakarines programos atsiliepimai

Vakarais buvo visokie pasirodymai, vėliau gyva muzika arba Party, vėliau naktiniame klube diskoteka..Iš naktinio klubo apsauga pasiulydavo pavesti iki kambarių elektrokarai, kas buvo išties fantastiška, nes nuo šokių kojos nebenorėjo eiti.

Grįžome pilni jėgų ir super gerų emocijų.. Viesbutis tikrai yra geras ir vertas dėmesio.. Jei kils kokiu klausimu, klauskite. Lietuvių buvo apie 30 ir tikrai smagu buvo su jais bendrauti ir šokti diskotekoje.. Mes islikdavome ištvermingiausi.

Niekur neradau minusų išskyrus viena – viešbutis turi mini zoo, tai ryte 04.00 jei miegosi su atidarytu langu, gaidžiai linksmai jums giedosteko miegot su uždarytu balkonu.

Apibendrinimas

Viešbutyje dauguma rusai, yra vokiečių, austrų, lietuvių.. Žmonės ilsisi nuo 3 iki 20 kartu jame ir vis žada grist, rekomenduoja Amara Dolce Vita Luxury viešbutį ir savo draugams, geriausi atsiliepimai.. Svarbiausia nei karto nesutikome girtų, triukšmaujanciu žmonių. Visi intelegentiski ir labai draugiški bei mandagūs. .

Apie gultus, jų rasdavome visada, 5 žmonės po 10.00 val. Kadangi pajūrio zona virš 1 km, tad tikrai rasite gultų.. Yra zona +18, yra ir vip.. Vip didžiulis baltas baldakimas dienai kainuoja 50 Eur.. Ten jums atneš vaisių, yra telefonas, paskambinate ir atnesa kokiu pageidaujate gėrimų . Nors vieną dieną leiskite sau, patikėkite verta

Daugiau viešbučių rasite čia: https://kelioniupatarimai.lt/category/turkija/

Trip advisor nuoroda: https://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297969-d670927-Reviews-Amara_Dolce_Vita_Luxury-Tekirova_Kemer_Turkish_Mediterranean_Coast.html

Amara Dolce vita akva parkas Amara Dolce vita aplinka Amara Dolce vita papludimys

Jums gali patikti